SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gołota vs Adamek - dyskusja po walce

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 102611

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 226 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3658
Baaa Andrzej w tej koszulce to kozak heheh ale tak na serio, rzeźba...japierpapier przygotowania do walki musiały być na 100%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 365 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3171
Golota wyglada na pewnego swego ciekawy jestem tej walki myslem ze to plotka jak na poczatku uslyszalem o tym w necie.Wydaje mi sie ze Golota wygra ta walke jak trafi to po zawodach.Oplaca sie postawic na golote kase wedlug mnie Adamek prawie w kazdej walce zbiera ciosy na twarz.Mysle ze to moze byc sromotna nauczka dla Adamka ze za wczas podjal decyzje o zmianie kategori wagowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 205 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2371
powiem tak.. Obaj są dobzi i obaj cos osiągneli ta walka to jedna niewiadoma Wszystko na odwrot obaj z innych kategori obaj inny przedział wiekowy obaj pewni siebie i mozna tak wymieniac dalej.. Bardzo ciekawy pojedynek.. Który z nich wygra to juz bez roznicy obaj są zwycięscami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 305 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2445
"Adamek prawie w kazdej walce zbiera ciosy na twarz" Nie ma boksera który by nie zbierał, owszem jedni zbierają mniej a drudzy więcej, no ale zawsze obeywają... więc to raczej kiepski argument.

Chcecie nauczyć się nowych rzeczy o boksie ? Przeczytajcie to http://www.sfd.pl/Boks-t527365.html

Chcecie nauczyć się Freestyle Footballu ?? Zobaczcie to http://www.sfd.pl/Freestyle_Football-t528941.html
Follow The Reaper...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Monohydrat jest jedna różnica... Adamek był mistrzem świata w LW jest mistrzem świata w CW a niestety Andrzejowi zabrakło szczęścia i nerwów żeby tym mistrzem być, umiejętności Andrzeja nigdy nie negowałem bo te zawsze miał świetne. Miał wszystko, oczywiście poza odpowiednią psychiką. Myślę ,że jeśli Andrzej jest w formie jak w walce z Mollo to Tomek będzie w dużych tarapatach! Znów jestem pełen nadziei i optymizmu, wierzę w Andrzeja i będę za nim bez względu na wynik tej walki. Pełen szacun dla Andrzeja za to co dokonał. Walczył z największymi kozakami w ówczesnej HW nikomu nigdy nie odmówi i przed nikim nie spękał, a to że przegrał te parę walk to trudno. Nie przegrał z byle kim! Jak to zwykł mawiać Andrzej ‘ To jest waga ciężka, każdy cios może powalić’ . Prawdziwi kibice na dobre i złe z Andrzejem



POZDRAWIAM

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 226 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3658
Jerzynek w 100% się z Tobą zgadzam, prawdziwy kibic cieszy się z wygranej i nie odwraca się w kryzysowych sytuacjach a nie tak jak wiele osób robi że jak Andrzej przegrywał to robili sobie z niego zbite a jak wygrywał to się chwalili że jest z polski...Dla takich kibiców jedno słowo "ogarnij"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 365 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3171
Pamietam walki adamka z brigsem tym australiczyjkiem to byla wojna jesli z Golota wda sie w bijatyke to zaliczy dechy moim zdaniem.Adamek ma zly nawyk trzymania nisko rak i juz tego sie nie oduczy.Stawiam na golote szkoda ze nie zostal mistrzem swiata.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1400 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6890
A ja sądzę, że nad tym przede wszystkim pracował Adamek. Nad podniesieniem rąk i szybkością. Bo tylko tak może zwyciężyć.

Cieszy mnie, że są jeszcze ludzie prezentujący poglądy takie jak Jarzynek i Ramil. Pozdro dla was chłopaki, jestem tego samego nastawienia co wy. "Czy wygrywasz czy nie, ja i tak kocham Cię!" chciało by się zaśpiewać!

Rób swoje, i nie patrz się na innych!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 669
Nie wiecie przypadkiem panowie gdzie będzie można obstawiać ta walkę ? W ofercie Toto-Mixa i STS nie widać na razie.Na Gołotę jest dobry kurs. Chodzi mi o stacjonarnego buka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 3834 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41311
Tutaj można sobie troche przypomnieć jak Andrzej wymiatał kiedyś





Andrzej mistrzem był i będzie ,długo się nie znajdzie taki zawodnik jak on ,moim zdaniem on jest przykładem zmarnowanego talentu bo na pewno można było wycisnąć więcej z niego ,z psychiką też można sobie poradzić.


Wczoraj w sporcie było jak Adamek przyjechał do Polski to chwalił się ,że jest szybki zobaczymy za tydzień :)A Reporter mówił o psychice Adamka ,że przed walką potrafi rozmawiać z żoną gdzie jutro na zakupy pojadą ,ciekawi mnie to :>. Napewno większość to oglądała.

Nie ważne kto wygra i tak będzie ciekawie.

KB/MT/MT + BJJ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rafał Simonides - relacja z Tajlandii cz. 1

Następny temat

Problem z Workiem

WHEY premium