SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gołota vs Adamek - dyskusja po walce

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 102637

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 337 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4729
W sumie sam jestem ciekaw kto wygra , choć po cichu stawiam na Adamka

To know your own limits, you must first know your foe's limit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Cezi1987 widzisz na tym polega właśnie ten magnetyzm Gołoty, mimo tych kilku porażek ,które zaliczył wiele kibiców w niego wierzy i pewnie będzie wierzyć a wśród nich jestem i ja. I póki Andrzej będzie wychodził między liny zawsze będę oglądał jego pojedynki obojętnie o której porze by one nie były i zawszę będę mu kibicował. Andrzej kiedyś przyjaźnił się z Tomkiem ale dostrzegł jego dumę i pychę, Adamek patrzył na Gołotę z góry i z pewną pogardą, do tego oczywiście doszły mocne słowa. Tak więc sprawy osobiste mają bardzo duży związek jeśli chodzi o ten pojedynek. Zdaje sobie całkowicie z tego sprawę ,że Tomek obecnie przewyższa Gołotę umiejętnościami praktycznie pod każdym względem, no może poza siłą ciosu. Ale jako wierny kibic Andrzeja zawsze będę obstawiał za nim bez względu z kim spotka się między linami, a co do formy Gołoty to na pewno nie będzie to forma z walki z Byrdem, nie ma takiej opcji. Tomek jest za cwany i z tamtym Andrzejem na pewno by nie walczył gdyż wówczas Gołota był dla niego zbyt niebezpieczny. Nie mówię już o wyjściu Adamka do Gołoty z walk z Bowem to już było by całkowitym samobójstwem. Andrzej jest już niestety wiekowy, schorowany i trapiony kontuzjami i to w ogóle nie podlega żadnej dyskusji, większość z was wie jakie urazy i kontuzje trapiły Gołotę. Wiadomo mógłby sobie siedzieć w ciepłym fotelu w kapciach i oglądać Tv ale jego jednak ciągnie do boksu ma do tego wielkie przywiązanie, i niech ktoś nie pisze ,że Goły wychodzi do walki bo mu się kaska kończy. Tak jak pisał WBC22, Andrzej jest ustawiony do końca życia wraz z rodziną, już po walkach z Bowem był bogaczem. Gołota kocha boks i póki sprawia mu to przyjemność i do póki będzie mógł jako tako przygotować się do walki do póty będzie walczył. Prawda jest taka ,że Adamek nie ma takiego magnetyzmu jak Andrzej, nigdy nie dorówna Gołocie, jego walki z pewnością nie będą tak elektryzować kibiców jak walki Andrzeja. Kiedy Gołota wchodził i wchodzi do rngu to wielu kibiców jest wpatrzona w niego jak kiedyś ludzie w seanse Kaszpirowskiego a emocje jakie wyzwalają się w ludziach podczas jego walk są nie do opisania. Jak już wcześniej pisałem, jeżeli Andrzej Gołota będzie w formie jak w walce z Mollo to Adamek będzie miał problemy i to spore. Pamiętajmy ,że Tomek w każdej walce zbiera kilka mocnych ciosów na głowę, zobaczymy jak zareaguje jego granitowa dotąd szczęka na ciosy prawdziwego ciężkiego. Chciałem jeszcze napisać ,że pan Ziggy Rozalski zawsze wydawał mi się cwaniakiem i gościem łasym na szmal, ale teraz kiedy całkowicie odszedł od Andrzeja stracił resztki mojego szacunku. Jak to powiedział Andrew, Ziggy jest jak chorągiewka... Cezi1987 zluzuj trochę, już się tak bardzo nie zarzekaj




Pozdro

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
Aż sobie z tej całej dyskusji obejrzałem Rocky'ego6.
Był tam tekst.
"Nie chodzi o to jak mocno bijesz, lecz ile przyjmiesz ciosów i jak długo bedziesz dalej walczyć? Jak długo będziesz parł do przodu? Wstawaj".
Chyba nikt w boksie nie wstawał tak często jak Gołota. Ile on miał potknięć, wpadek, pecha, porażek...
Ale zawsze wstawał.
Teraz wstaje znowu. Przecież wie że jest po kontuzji, miał przerwę, Adamek jest młodszy, szybszy, głodny sukcesu i pieniędzy. Kto jak kto, ale Andrzej na boksie sie zna.
Ale Gołota wstaje i znów po raz n-ty planuje już kolejną walkę o mistrzostwo świata z Kliczką.
On zawsze wstaje.
Zawsze miał talent, ale jakoś nie wierzył że da radę. Ale teraz pokazał całym sobą, że jest *****sko twardym facetem - wszystkimi swoimi porażkami. Ileż to już razy ogłaszano nieodwołalny koniec Jego kariery...
I dlatego ma szansę, i to olbrzymią, moim zdaniem. Bo tak naprawdę jest dużo twardszy od Adamka. Wygrał bowiem z samym sobą, i to wiele razy. I tak jak kiedyś mówił ze nie lubi boksu, i tylko tak zarabia po prostu, tak przekonał się teraz że nie potrafi bez tego żyć.
Gołota wstawał z desek już wiele razy. Za każdym razem z coraz szerszym uśmiechem. I ciągle prze do przodu

Zmieniony przez - tygrum w dniu 2009-10-20 01:26:01

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 578 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6237
Jarzynek jedna sprawa, ja też oglądałem z zapartym tehcem nad ranem walki Andrzeja i pewnie dzisiaj bym nie był taki pewny wygranej Adamka, gdyby się nie wydarzyło tyle wpadek i potkniećjakie zaprezetowal nam Andrew, Tomek to przeciwieństwo Andrzeja podchodzi do każdej walki na 110% przygotowany, w każdą walke wkłada całe swoje serce i to widać i mimo że czasem palnie jakąś głupote jak słowa poparcia dla Rydzyka to nie da się go nielubić i nie być jego fanem, szczerze nie wyobrażam sobie Adamka uciekającego z ringu czy rezygnujacego z walki, nawet jakby miał połamaną ręke to dokończył by walke bo jest wojwnikiem z krwi i kości, dlatego jestem terz taki pewny jego wygranej i całym sercem za nim.

PS. Amerykanie mają pewne powiedzenie "Jesteś tyle warty ile ostatnia rzecz/praca przez Ciebie wykonana"

Zobaczcie ostatnie walki Adamka i Gołoty odpowiedz kto wygra powinna przyjśc sama.
Dobranoc spokojnej nocy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1400 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6890
Bolo ale Ty pierdoły opowiadasz. Aż nie wierzę, że można coś takiego powiedzieć. "nawet jakby miał połamaną rękę to dokończył by walkę" hahahaha. Litości.

Nie da się go nie lubić? No proszę, a ja go nie lubię...

tygrum za tego posta masz soga. ^^

Rób swoje, i nie patrz się na innych!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 578 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6237
A co jest głupiego w moim tekście? to że stwierdziłem fakt że Adamek to pięściarz z charakterem? takie "polskie lwie serce" skoro twierdzisz że go nie lubisz to jestm ciekaw jakie cechy według Ciebie powinien posiadać dobry pięściarz? możę tak jak Gołota szybkie nogi? wracając do złamanej ręki, skoro Błaszczykowski dograł do końca mecz z pękniętą kością a Kulej dokończył walke ze złamanym kciukiem to co Cie tak śmieszy w tym zdaniu? ja jestem ze Śląska, jestem z krwi i kości hanysem, Adamek jest z krwi i kości góralem i akurat wiem co mówie ale hanysom i góralom twarości i zawzietości nie brakuje no ale Ty może jako dolnoślązak tego nie rozumiesz? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 501 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3582
Zgadzam się z tygrumem i jarzynkiem, bardzo dobre teksty panowie.

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2268
jaka jest roznica wagi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9
Cała gala może byc niezła. Czy ma ktoś na sprzdaz dwa bilety Gołote i Adamka?

Henio455

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rafał Simonides - relacja z Tajlandii cz. 1

Następny temat

Problem z Workiem

WHEY premium