SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ghorta - Konkurs Krata Na Lato 2017

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 37820

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Natalijka, lepiej żartować niż chorować Jak dla mnie to wszystkie kobitki powinny trenować TS.Każdy niech robi swoje i broń boże patrzeć się na to co inni powiedzą.
Szajba, smaka żeś mi narobił chłopieeee, ech.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22603 Napisanych postów 11143 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356237
natalijka
ja tam bardzo lubie pakować bicepsa i tricepsa. Co więcej - marze o tym żeby urosły jak największe. I wiesz co? rośnie powoli.

No ja też lubię - nie chcę po redukcji mieć 28 cm w łapie i mieć dwóch wątłych witek wierzbowych.
Nie wiem czy chcę jak największe, ale żeby wyglądały jak mięśnie i było je widać - to jak najbardziej.

Szajba - jest sporo dziewczyn, które nie robią bica i trica i uważają, ze co się tam rozwinie przy okazji innych ćwiczeń, to wystarczy. Co kto lubi.
Mi generalnie chodzi o to, żeby te "nieduże partie mięśniowe" zrobiły się duże.
Chętnie bym też robiła łydki, ale pomiar (nawet ten przed redukcją), wskazuje, że po zrzuceniu kg nadal będą spore, więc odpuszczam. Może kiedyś.


Zmieniony przez - Ghorta w dniu 2017-04-13 23:44:18

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
tak podejrzewałam że Ty z tych co to wola bica mieć niz nie mieć :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12187 Napisanych postów 22027 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627552
Nie chcę spamować w cudzym dzienniku- ale ja też ćwiczę bicka! Z bardzo prostego powodu - jest to jedyny mięsień, który widzę jak pracuje - więc z masochistyczną przyjemnością go męczę. Urośnie, nie urośnie - nie ważne, grunt że w tym miejscu skóra nie obwisa i tłuszczu nie ma. Zresztą bardzo podobają mi się konkretne ręce u kobiet. Konkretne czwórki już znacznie mniej mnie pociągają:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2191 Napisanych postów 6172 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311172
Tłumaczyłem wczoraj synowi (6 lat) kwestię, co jest dla mężczyzn tylko, a co dla kobiet. I w sumie wyszło mi, że jedyną rzeczą tylko dla mężczyzn jest ...pisuar. Także pompuj bicka spokojnie jak lubisz :)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
brwao! mądry ojciec wychowa wartościowego syna :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
No dobra, napiszę wprost co miałem na myśli.
Chodziło mi o to, że w okresie redukcji, skupianie się na małych partiach może co najwyżej poprawić psychę, bo wydatek energetyczny będzie niewielki. Zamiast trwonić czas na pompowanie bicka (nadbudowa mięśni w okresie redukcji jest mało prawdopodobna) skupiłbym się bardziej na zaangażowaniu tego bicka w bardziej złożonych ćwiczeniach. Byłby i wilk syty i owca cała.
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22603 Napisanych postów 11143 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356237
Paatik - spamuj smialo, zapraszam.

Ajazy - a to pewnie i tak zalezy, na jakiej wusokosci zawieszony.

Szajba - tu masz racje ze wydatek energetyczny niewielki i pewnie duzo nie urosnie. Tyle ze ja juz mam same zlozone wielostawy w planie: przysiady, martwy ciag, wyciskanie na poziomej/na skosie, wyciskanie na barki stojac i siedzac, wioslo sztanga. W sumie poza podciaganiem to czysta klasyka.
Ale na koniec treningu na schlodzenie pomachac mozna. Zawsze jakis dodatkowy bodziec dla miesni bedzie.

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12129 Napisanych postów 30542 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131010
Z pewnością będzie to bodziec kształtujący
Po prostu wisienka na torcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Wisienka na torcie to jak można sobie bucha puścić po dobrym seksie
Ja to strasznie praktyczny jestem i jeśli mam cel, to całą swoją energię skupiam na osiągnięciu tego celu.
Niech Ci Ghorta, bickowanie na zdrowie wyjdzie. Obok celu ważne jest również to by trening dawał radość. Pewnie dlatego sam również bickuję, choć bez widocznych rezultatów

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fans,Konkurs Krata na LAto 2017

Następny temat

jsdolan5 - Konkurs Krata Na Lato 2017

WHEY premium