SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Foty do oceny-porady. Masa!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3076

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4259
Kazdy ma 1 reke silniejsza wiec zawsze 1 bedzie wieksza/mniejsza u 1 bardziej to widac u 2 mniej :) nic nie poradzisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 803 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5992
duzo osob ma jedna lape wieksza od drugiej wiec tym nie ma co sie przejmowac :)

Walnij SOGa jeśli Ci pomoglem :) --->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 156 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2049
aaa to spoko, trochę się przejmowałem już tym, chociaż nikt nie mówił mi że jedna wieksza od drugiej ale sam tak po sobie widze, trzeba dalej pracować. myślę że do 14marca masuje a później przejdę na rzeźbe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Ja mam prawy bic krótszy od lewego, jestem leworęczny. Prawy bic wygląda lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 156 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2049
czyli nie tylko ja mam takie zakłopotanie , ;p ale to nie problem przecież żaden
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Nawet u mnie inaczej. Prawy wygląda lepiej przy normalnych czynnościach, a na spinie wygląda lepiej lewy No nieważne, nikt nie jest idealnie symetryczny i należy zdać sobie z tego sprawę. Trzymaj michę, chodź na siłkę, kręć co jakiś czas aeroby i będzie okej. Może założysz tu dziennik?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 156 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2049
Dokładnie, nikt nie jest idealny:) . Raz w tyg chodzę na basen, i wtedy pływam sporo. yy nie za bardzo czaję co to jest ten dziennik ?;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
No ludzie zakładają tu dzienniki treningowe Teraz mamy sporo nowych, bardzo dobrze, może też załóż
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 115 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3181
widzę sezon na dzienniki :) Ile razy w tygodniu ćwiczysz? jak po póltora miesiąca to efekty naprawde niezłe bro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Jakbym powiedział, kto założył pierwszy, to wyszedłbym na zarozumiałego
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dylemat

Następny temat

Czy zmienić plan?

WHEY premium