SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Foty do oceny-porady. Masa!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3074

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Waga nie ma nic do rzeczy. Nie zalało cię, ba, zeszło fatu, więc lecisz z masą. Redukuje się gdy ma się nadmair fatu, a nie kaprys
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 156 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2049
fatu czyli ;> hmm ale chce kaloryfer wypracować i wyrzeźbioną sylwetke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
czyli tłuszczu. Żeby wypracować kaloryfer, musisz najpeirw wypracować mięśnie brzucha, bo zacytuję mojego kolegę: "kaloryfer u chudzielca, jest jak cycki u grubasa. Nie liczy się."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 156 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2049
no prawda prawda, ale mysle że już jakieś mieśnie są, bo nawet teraz przy masie widzę już mieśnie brzucha jeszcze miesiać bede je budował a później chciałbym je trochę odsłonić ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
no mówię ci, że bez sensu. Potem znowu wlecisz z masą, przyjdzie tłuszczu i będzie trzeba znowu czas tracić na redukcję (bo organizm będzie 2 tygodnie się przestawiał na redu, potem 2 tygodnie z redu na masę to już jest kolejny miesiąc w plecy), więc może lepiej do końca maja jechać z masą - skoro się mięśnie odsłaniają, to do końca maja nie będziesz może nawet musiał redukować - zrobić sobie wakacyjną "małą redukcję", czyli powolutku powolutku do celu, a potem od września już na pełnym gazie masa, redu na wakacje i tak co roku. Zacząłeś ćwiczyć w styczniu, to się nie dziw, że w najbliższe wakacje nie będziesz miał ~8%bf Lepiej to zrobić raz, a porządnie

Zmieniony przez - DreamEvil w dniu 2013-03-02 23:24:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 156 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2049
noo może i racja, to myślę że pojadę do połowy marca z tą dieta, treningiem, i kratyną-solo to już bedzie 8tyg, i po zmieniam trochę, ale nadal mase będę jechał. Ogólnie jestem zadowolony z tych efektów które są do teraz, motywacja myślę że będzie szła góre jeszcze bardziej z czasem;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Ja od poniedziałku dopiero wchodzę z treningami. Ten tydzień był najgorszy w roku 2013 (tydzień bez treningów, regeneracja poredukcyjna), mimo, że redukcja to jakaś masakra - nikomu tego nie życzę. Moją motywacją jest to, że im więcej masy, tym więcej jem, a im więcej jem, tym więcej masy, a jak będę mógł jeść 4000kcal, to będize bosko . Lubię jeść.

Zmieniony przez - DreamEvil w dniu 2013-03-02 23:37:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 156 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2049
ja jem teraz ok 3500kcal i czasem ma cieżko to zjeśc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 156 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2049
najgorzej z ryżem chyba mi idzie;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
No stary. Ja od poniedziałku wchodzę na obroty 3600 kcal i mi wielce smutno, że nie mogę tych 4000
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dylemat

Następny temat

Czy zmienić plan?

WHEY premium