SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dylemat

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1296

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

15,5

Waga

76kg

Wzrost

185

Staż treningowy

2

Obwód pasa

90

Obwód uda

57
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1194
Już sam nie wiem , wybrałem dietę redukcyjną i plan treningowy ale sami oceńcie czy masować czy redukować :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Jak chcesz prowadzić dziennik tutaj to wrzucaj kiedy chcesz :p co miesiąc co dwa , (popros najwyżej o zmiane tytółu i tyla ) Tylko pamiętaj narazie wystarczy dobrze zjeść z głową i bdą efekty ale po czasie to będzie za mało :) i będzie juz potrzebne bardziej profesionalne podejście czyli zbilansowana dieta :)
PS : DreamEvill wiedzę nowy avatar fiu fiu :D

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1194
mdriv
Już sam nie wiem , wybrałem dietę redukcyjną i plan treningowy ale sami oceńcie czy masować czy redukować :)



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78909
masa bez zmrużenia oka. Żeby odsłonić mięśnie, trzeba je najpierw mieć, żeby zredukować się ze smalcu, trzeba najpierw być otyłym. U ciebie nie ma ani tego, ani tego, więc masa bez najmniejszej wątpliwości. Poza tym im więcej mięśni, tym łatwiej zrzucić fat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1194
oki .czyli muszę ogarnąc teraz na masę :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
po prostuy zacznij trenowac z glowa a efekty pojawia sie dosc szybko\

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7499 Napisanych postów 49493 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385408
ja bym zaczał od 0 i dołożył dobry trening i obserwował co bedzie sie dziać pożniej ewentualnie dokladal kalori na plus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1194
czyli bez diety i normalny trening robić ? czy co :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78909
TomQ-MAG
po prostuy zacznij trenowac z glowa a efekty pojawia sie dosc szybko\
Bez diety to zdecydowanie nie jest z głową...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
kazdy ma jakas diete, dieta to pojecie wzgledne odnoszace sie do zywienia.
nawet menel spod bramy ma diete w postaci trunkow wysokoprocentowych.

kwetia tego, ze na poczatku wystarczy jesc i cwiczysz a efekty pojawiaja sie same praktycznie od patrzenia na sztange

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78909
Ale wystarczy jeść mięso i porządne źródła węgla, jaja i trochę mniej nabiału, a nie snickersy i chipsy - żeby nie było wątpliwości. 10 wskazówek żywieniowych dotyczy cię ZAWSZE.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1194
No tak ale chodzi mi o to że nie mam narazie redukcyjnej ani na mase stosowować ? tylko , ograniczyć masło ,chipsy i czekolade napoje słodzone itp . Czy Masować
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Foty do oceny-porady. Masa!

Wiecej