SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik zakrapiany oliwą - yogi799 redukcja

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9487

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 881 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23060
No pisałem już o tym, współpracowałem też z koniem.

"Kto nie był buntownikiem za młodu, ten na starość będzie sk***ysynem"
Józef Piłsudski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
A no tak sorry , nie zauważyłem. No nic powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 884 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4118
A można znać powód tego zalania? Odpuściłes miskę czy zmieniłeś sposób odżywiania po tym co Koniu Ci rozpisywał?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 881 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23060
Za szybko dodałem węgli po redukcji, potem trochę odpuściłem miskę i miałem prywatne problemy.

"Kto nie był buntownikiem za młodu, ten na starość będzie sk***ysynem"
Józef Piłsudski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 884 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4118
Ja z całego serca życzę powodzenia ale mógłbym Ci zagwarantować, że za 50% tego co wydałeś na trenera ja bym Ci pomógł zrobić o wiele lepsze efekty Za parę tygodni na pm podeślę Ci parę argumentów. Tymczasem dawaj rozpiski i leć z treningami. PS elegancko, że wróciłeś do treningów i problemy osobiste Cię nie złamały.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 881 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23060
Treningi były, ale nie było motywacji do trzymania michy. Umówmy się tak że na razie polecę swoim systemem a po redukcji porozmawiamy o tym High Carb.

"Kto nie był buntownikiem za młodu, ten na starość będzie sk***ysynem"
Józef Piłsudski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 881 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23060
30.10.12
Dzień nietreningowy, miałem zrobić jakiś crossfit ale wczoraj miałem trening rozruchowy i dzisiaj zakwasy dokuczają, szczególnie na nogach po wykrokach i przysiadach.

Dieta
Śniadanie: Jajecznica, warzywa, masło, chleb żytni
W pracy: Kanapki z chleba żytniego ze schabem pieczonym, warzywa
Obiad i kolacja: 2 naleśniki low carbo by koniu (2 jaja 300g kury), jabłko

Suplementacja
Tylko omega i magnez.

"Kto nie był buntownikiem za młodu, ten na starość będzie sk***ysynem"
Józef Piłsudski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 881 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23060
31.10.12
Dzień treningowy, trening był ale trochę okrojony bo spieszyłem sie na Halloween. Co do diety to na śniadaniu burgery mi się rozwaliły ale i tak zajadałem się, ostatni posiłek o 4:00 rano po powrocie z imprezy.

Dieta
Śniadanie: burgery z tuńczyka, chleb żytni
W pracy: kanapki ze schabem
Przed treningiem: kura, ryż, oliwa, warzywa
Po treningu: kura ryż
Przed snem: odżywka białkowa

Trening
Drugi trening rozruchowy.
Push Press: 40x10 42,5x8 45x6 47,5x4
RDL: 70x10 80x8 90x6 100x4
Podciąganie na drążku/opuszczanie: 4xMax + zawsze 2 samego opuszczania
Wyciskanie sztangi na ławce poziomej: 60x10 65x8 70x6 75x5
Uginanie ramion ze sztangą: brak


Suplementacja
Omega, magnez, Nox przed treningiem, BCAA

"Kto nie był buntownikiem za młodu, ten na starość będzie sk***ysynem"
Józef Piłsudski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
byłeś pierwszą osobą która mi pomogła na tym forum z dietą i pomogłeś mi to poukładać

powodzenia życzę, będę śledził dziennik

pamiętaj co nas nie zabije nas wzmocni

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
kdelook
Typ sylwetki typowo endo do tego dość wąskie barki, tłuszcze spowolnią Ci i tak już wolny metabolizm, masz na sobie kilkanaście zbędnych kg tłuszczu więc białka masz też za dużo. Zbijesz na pewno parę kg w te 6-8 tygodni będąc na minusie kalorycznym ale dużo więcej mógłbyś wycisnąć z tej redukcji na High Carb z bardzo umiarkowaną ilością białka 1.5-1.8g na kg masy ciała.


możesz napisać coś więcej na temat tego High Carb (szczególnie podział węgle-tłuszcze)

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny - MASA

Następny temat

Ile węglowodanów prostych/złożonych przed i po treningu?

WHEY premium