SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik pokonać własne słabości.....

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 34709

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191506
Muszyna dobre promocje minerałów i kurcze promo w tesco tylko brać . Właśnie dość często na nią są promocje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
u mnie nie za często własnie, daj a na obrazku niby ta 2 litrową muszyne a faktyczne promo jest na inna muszyne 1,5l, ale i tak sie opłaca, bez promo to u mnie drogie wody :/

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191506
Dla tego polecam kupić filtr i filtrować wodę z kranu , na badaniach z hydrologii "kranówa" z Lublina wychodziła lepiej pod względem minerałów niż większość sklepowych .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
w CK nie wiem czy sie woda nadaje do picia i filtrowania, podobno dużo siarki w niej jest
czasem nawet to aż w oczy piecze

Zmieniony przez - PK_Kaczor w dniu 2012-09-27 11:27:05

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191506
To lipa trochę radzę poczytać trochę o wodzie z regionu "z kranu" .
Wiadomo przez stare rury idzie woda to różnie bywa , ale przefiltrowywać warto i mieć dobrą wodą za małe pieniądze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
no to muszę oblukać co z ta woda tu i te filtry jakie sa

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191506
Warto bo i na tym można oszczędzić parę groszy w brew pozorom.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 874 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 104085
A jakiego filtra używasz? Ja mieszkam w Łodzi i wodę mamy ze studni głębinowych (w XIX w. w Łodzi było pełno rzek, ale przez fabryki wszystkie puścili pod ziemię ) - zawszę robię tak, że kranówę przegotowuję i przelewam do szklanego dzbanka, żeby wystygła. Nie mam zastrzeżeń co do smaku, a w kieszeni zostaje sporo kasy, tym bardziej przy zapotrzebowaniu na 5L dziennie .

Teraz... teraz wasze wargi praktycznie się już stykają...
A potem po prostu jej mówisz, jak bardzo jej nienawidzisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
macie jakieś linki panowie na temat wód?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191506
Poszukam coś filtra na razie nie używam ale będę kupował . Wieczorem jakieś linki poszukam ja dziennie 6 litrów pije :)
Notatki z wykładów bym musiał poszukać a to ciężko będzie :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Mistrzostwa Polski w Kulturystyce kat.juniorska-Zabrze 2012

Następny temat

prośba o sprawdzenie diety i treningu do testu

WHEY premium