SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Treningowy Adama czyli Mikrus87 trenuje

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 49514

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 857 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7635
mam pytanie do fachowców
ustalajac ilosc bialka w diecie bierze sie pod uwage tylko bialko zwierzece czy calkowita ilosc?
mam tego chyba za wiele.. dziennie spozywam okolo 200g bialka. przy czym 80% z tego to bialko zwierzece. Przy moich aktualnie 75kg, powinienem raczej szamac max 160g bialka, czy sie moze myle?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 857 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7635
No i podsumowanie dnia dzisiejszego
na podwieczorek:
4. wołowinka + ryż + sos pomidorowy ( foto poniżej)
5. twarożek+masło orzechowe+migdały

W między czasie 20g białeczka popiłem prze piłką. Miały być 2h grania, była jedna, miało być o 2 byl o 19 ale uznaje aeroby za zaliczone

Znowu mało tych kalorii:
B:200 T:58 W:200 kcal:2140
Przy czym naprawdę dobrze się czuje.. taki naładowany, pełen energii.. nie wiem.. zaraz się dowiem że to babska ilość ( i zapewne tak jest), ale cel redukcja... a sadła było trochę i jeszcze trochę zostało.

to jak z tym białkiem? pomoże ktoś?




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 857 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7635
07.11.2014
Urlop nie ryzykując spędzenia nocy w samochodzie w czasie powrotu z pracy.. wziąłem sobie urlop:) i tak aż do 11.11 w domu
Dzisiaj rano waga pokazala 75kg...

Dieta podobnie jak wczoraj, szkoda zdjęć zamieszczać
Zostało wczoraj parę puplecików więc jadłem dalej :D

1. Placek owsiany
2. Wołowinka z ryżem sosem pomidorowym
3. Wołowinka z ryżem sosem pomidorowym
4. Po treningowo: Ryż z jabłkami i bananami z proteinką
5. twarożek z masłem orzechowym jogurtem i migdałami

Wszystkiego B:174 T:54 W:230 kcal:2130

Ustaliłem sobie dzisiaj makro : B:160 T:70 W:230 kcal około 2200 i tego się dokładnie będę trzymał od przyszłego tygodnia dopóki nie zobaczę na wadze 71,X Potem będę zwiększał węgle aż do 2500kcal.. i tego będę się trzymał.. jeżeli wystarczy Na razie na redukcji niżej już nie schodzę.
Pomimo że kalorii nie ma wiele.. to jednak udało mi się całkiem fajnie zrobić trening nóg.. aczkolwiek czuje że miałem jeszcze jakiś zapas.. nie czuje tego palenia w nogach jak ostatnio...
Trochę musiałem zejść z ciężaru jeżeli chodzi o wykroki.. zamiast się szarpać z ciężarem postawiłem na technike pokazał bym wam jak mi to wyszło ale padł mi telefon jak robiłem foto... w przyszłym tygodniu wrzucę już filmiki..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 857 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7635
A tutaj moja nowa zabaweczka do siłowni Porządek musi być..
Samorobny stojak
Myślę że w przyszłym tygodniu uda mi się jeszcze zrobić modlitewnik, a właściwie to narysować teściowi jak przerobić ławeczkę do brzuszków na modlitewnik Kochany teściu złota rączka...
Do końca roku jeszcze ze dwa kółka po 20kg by się przydały.. no i wyciąg górny.. ale z wyciągiem będę chyba musiał poczekać..


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 857 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7635
Do pełni szczęścia brakuje mi , modlitewnika, dodatkowych 40-60kg ciężaru,wyciągu górnego podestu ( albo jakiejś gumy żeby to wszystko ładnie wyglądało ) i dodatkowego stojaka ze sztangą ( takie dodatkowe stanowisko na nogi przede wszystkim ).
W tej kolejności będę się starał wszystko zakupić/zrobić

Może uda mi się kiedyś posprzątać jedno pomieszczenie w garażu ( takie złomowisko ) i tam wszystko poustawiam.. wtedy będzie kosmos.. I parapetówa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 857 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7635
08.08.2014
Sobota...
teoretycznie dzień aerobów.. ale chyba sobie daruje.. idę dzisiaj na weselicho.. i jak dobrze pójdzie to aerobów będę miał aż za dużo
Dieta jak co weekend..
Bez szału.. jakościowo jest ok, nie zawalam się śmieciami... tylko godziny jedzenia nie zawsze takie jak powinny być no i ilościowo też nie wiem czy wszystko się zgadza.. ale nie jest źle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 857 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7635
10.11.2014
Uff... czas na detoks
Ciężki weekend za mną.. dwa dni urzędowania . Jak wesele to wesele
ale już dzisiaj dietka.. jajeczniczka z rana wpadła..

Obszerniejsza relacja po południu.. będą fotki fotki fotki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 857 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7635
Ostanie dwa dni nie bylo nawet troche zblizone do diety
Mozna powiedziec ze to byl czit-weekend. Całe szczęście już po wszystkim.
Moja waga chyba jest uszkodzona. W piątek pokazywalo 75kg, a dzisiaj po imprezach 77... mowiąc szczerze, nie widzę tego po sobie i zastanawiam się gdzie te 2kg się znajdują.. No nic.. za 2-3 dni śladu pewnie po tym nie będzie.

Dieta dzisiaj byla nieco oszukana. Cale szczescie na jutro juz miasko wyjęte, jutro wszystko wraca do normalności:

1. Jajecznica z pomidorkiem
2. Porcja bialka ( tak na szybkości coś musiałem wtrącić )
3. Rosolek z makaronem i kurczak
4. Kurczak( udka i piersi), ogorek, pomidor, pieczarki ( salatka "na winie" - co się nawinie to do salatki).
5. Pstrag wedzony i makrela

Razem bedzie jakies 2100kcal..

Po tak ciężkim weekendzie, jestem zaskoczony tym jak fajnie poszedł mi trening:

Podciąganie nachwytem 5*, 5*, 6*, 5*5kg, 5*5kg
Wioslowanie sztangą podchwytem 15*31kg, 12*51kg, 12*61kg, 12*66kg, 10*71kg
Martwy ciąg 12*61kg, 10*71kg, 8*81kg, 6*86kg
Szrugsy sztangą 12*51kg, 12*61kg, 12*66kg
Uginanie przedramion ze sztangą 10*31kg, 12*33,5kg, 10*31kg, 12*33,5kg
Uginanie młotkowe 12*12,5kg, 12*15kg, 12*15kg
Unoszeni hantli w opadzie 12*10kg, 12*10kg, 12*12,5kg

Na dobitkę podciąganie w chwycie neutralnym 6*, 6*

Właściwie to w każdym ćwiczeniu dzisiaj poprawiłem wyniki z poprzedniego tygodnia. A jednak na redukcji można
Udało mi się dzisiaj nagrać parę filmików. skopiuje obrobie w jeden caly i coś wrzucę. Niestety światło w garażu nie sprzyja kręceniu filmów. Troche w zlym miejscu sie ustawialem ale nastepnym razem bedzie lepiej.

A tutaj zdjecie dzisiejszeo kurczaczka i mojego kolejnego nabytku ( zrobię sobie z niego modlitewnik )




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Tylko 2 ćwiczenia na plecy oprócz mc i szrugsów ? czemu tak mało ?
Treningi zawsze po dobrej imprezie się udają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 857 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7635
Wybralem jakis gotowy plan z internetu, z forum gdzie PUSH PULL byl dosyc obszernie opisany. Powinno być ich więcej?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT Sylwi_by UNS - Przygotowania do sezonu 2016

Następny temat

Mariusz Przybyła - Droga do Mistrzostw Polski 2015

WHEY premium