SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Kenny'ego (Actimelka)

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 57299

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10918
http://tigna.eu/meska-kamizelka-obciazeniem-p-15.html

Czemu się uparłeś na to obciążenie?

Cierpliwość to piękna sprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 892 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5231
Witam wszystkich po raz kolejny!
Od nowa zaczynam moją przygodę z Lafayem od najniższego poziomu, czyli 1b. ;)
Nie ćwiczyłem długo, bo w czasie gdy ćwiczyłem lafaya to poszedłem na MMA i wtedy nie dawałem rady i odrzuciłem lafaya. Po roku jak zobaczyłem, że po tym MMA schudłem 9-10kilo stwierdziłem, że nie będę w ogóle ćwiczył. Teraz jak widzę, że mam dwie fałdki na brzuchu, które bardzo mi przeszkadzają, bo jedna na drugą opada i jakoś niewygodnie się czuję to stwierdziłem: MUSZĘ ĆWICZYĆ!
Oczywiście jeszcze jak jest rok szkolny to nie będę biegał, ale tylko nadejdą luźne dni to bieganie wtorek i czwartek, a reszta lafay. Dalej będę chodził na saunę i base, bo chodzę już jakoś pół roku. Co do diety? Nie będzie diety. Po prostu będę się dobrze odżywiał, zero smakołyków, a więcej żurawiny, bananów i innych dobrych rzeczy!
Wiek: 18
Wzrost: 185
Waga: 76
Dzięki wszystkim, którzy będą mnie wspierać i tym, którzy będą regularnie wchodzili na mój dziennik! Pozdro i życzę wszystkim szybszej masy lub redukcji!

CEL: Pozbycie się fałd z brzucha i zrobienie potem trochę masy + rozciąganie! ;)

Zmieniony przez - Actimelek w dniu 2014-05-29 16:33:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Witam ponownie, powodzonka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 892 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5231
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Powodzenia.
Życzę wytrwałości. Jak wyniki testu?

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 892 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5231
Siemaneczko, stary bracie Vencilq :D
Nie robiłem tego testu, od razu zaczynam od najniższego ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Okej.
Będę śledził w miarę możliwości.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 892 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5231
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 853 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10221


Będę wpadał! Sorry za tego pdf'a ale nie miałem netu

MASY!

"Ani Dnia Bez Walki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 892 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5231
Dzięki ;)
Zaczynam dopiero od następnego tygodnia. Miałem zacząć od tego, ale na sam koniec nauczyciele się za nas wzięli...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Erpek1- Dziennik Treningowy %

Następny temat

Kilka pytań, odnośnie treniungu dla osób początkujących !

WHEY premium