SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Kenny'ego (Actimelka)

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 57045

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 892 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5231
To jak Massa, od kiedy sobie wstrzykujemy ? A może Bartka sobie wstrzykniemy ? ;d Kujawski za słaby ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Patrząc na to jakie imię mam w dowodzie Bartka mam dość na codzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 892 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5231
No to ok, dawaj Kujawski xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 892 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5231
Mam pytanie, pod jakim znaczkiem jest samowyzwalacz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Mass, jako że było od "grudek PO-iniekcyjnych", to może on jakioś od Tuska jest ?

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Platforma Koksopakerska?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 892 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5231
Czy chcielibyście zobaczyć zdjęcia pro elo elo koksa, który zastąpi Hardkorowego Koksa w Mr Olimpia i wygra wszystkie Meetingi i będzie jeszcze mocniejszym kokśem ? ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 892 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5231
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 892 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5231













Coś klata na zdjęciu nie wyszła, ale tak to jest za***ista. Ja tak myślę :)

Idę się uczyć, bo wczoraj uczyłem się (no nie długo ale było, myślałem, że będzie 4/5) na dzisiejszą kartkę z histy i tylko 3+. Taki wkurzony jestem ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619
no klata napewno na + od ostatnich fotek jakie widziałem, noi brzuch też na + poszedł od ostatniego czasu. Nieźle widać progres a to najważniejsze :D

...................................................................

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Erpek1- Dziennik Treningowy %

Następny temat

Kilka pytań, odnośnie treniungu dla osób początkujących !

WHEY premium