SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Esbe - RZEZBA+DIETA str1-2/MASA+DIETA str6/

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 57449

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
on wogóle git zbudowany jest:P

i nie uczciwy ja Ci dam kebaby!!! u mnie w domuy codziennie ktoś je i sie trzymam!! do baru chińskiego na rybe albo złowić trzeba a nie kebab! hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1101 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2537
Jak będziesz ćwiczył 2 lata jak ja to już będziesz hmm 3 razy większy i lepiej zbudowany . Mam dużo w tyle przez te zjeybane 2 lata kiepskiej masy i kiepskiej rzeźby :( .... Jak poprawie zwłaszcza łapę (ona najgorzej wygląda w moim zestawie), klatę i brzuch to wtedy będzie można mówić o dobrze zbudowanym . Idę ćwiczyć dzisiaj zjadłem z 5 kawałeczków czekolady + 2 kawałki babeczki i 2 jajca takie małe z czekolady . Już mi będzie starczyć na hmm 3-8 dni ;). Tak czy owak mój plus w minusie (w jedzeniu syfu czasami), jest taki że sprzątam te klatki i ostro się pocę dlatego też schodzą wszystkie nie potrzebne toksyny :D. Pewnie też przez to problem z przybraniem ;) Ale to masa mięśniowa ona tak nie schodzi jak tłuszczowa dlatego dobrze jest teraz tylko przybrać do 90kg ciałka i gites .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2350 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41976
Jak poprawie zwłaszcza łapę (ona najgorzej wygląda w moim zestawie), klatę i brzuch
Zestaw sezonowaca

Wrzuć jakieś fotki (ja wrzucę jak kabel znajdę )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1101 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2537
Strona 5 i 16 tam masz dość aktualne . Co do treningu dzisiejszego to jestem zły ;/ Od rana czułem że na ręce mam ''bułę'' i wiedziałem że jak dojdę do żelastwa to ostro się spuchnie . Niestety padły magiczne słowa z ust Taty : pomożesz mi myć klatki ^^ ?? Więc 1,3h poszło się jeybać na przynoszenie około 30 wiader wody :/ .... Ale to jutro opiszę cały ten syf już dzisiaj idę spać bo zmęczony jestem . Do jutra pakery .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co to za kratki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
"dzisiaj zjadłem z 5 kawałeczków czekolady + 2 kawałki babeczki i 2 jajca takie małe z czekolady "

prosisz się żeby wsiadł na rower i do Ciebie przyjechał <boks> <yeb yeb> haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2350 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41976
Miałeś aeroby dodatkowe

"dzisiaj zjadłem z 5 kawałeczków czekolady + 2 kawałki babeczki i 2 jajca takie małe z czekolady "

Ja dzisiaj całe toffifee, kawałek cista i nie miałem w ustach jakiegokolwiek białka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1101 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2537
No i prawidłowo to jest forum dla grubasów, o grubasach którzy jedzą i chcą przytyć żeby to spalić i znowu wperdalać XD... A na serio no oj tam oj tam ;p ... Matth3w nie ''kratki'' tylko klatki schodowe . Niby aero niby nie ale zjeybaly mi cały trening ;( ... Tak czy siak mam je co tydzień 1 albo 2 razy + co tydzień rekreacyjnie na piłeczkę pykniemy . Zaraz dodam ten żałosny trening ;) KONKURS NA ŚNIADANIE WIELKANOCNE !! :
Ja zjadłem 2 plasterki rzodkiewki, 2 plasterki szynki, 5 kromek chlebka, 4 jajka, 3 kiełbasy białe, 5 kawałków galartu i 3 porcje sałatki . W dodatku się nie najadłem ale dałem sobie umiar żeby zjeść za 3h ;P Toffifee mmmm :P Ale ja jak już jem to najczęściej z umiarem tzn zjadłbym z 3 kawałeczki tak wygląda moje jedzenie słodkiego nie umiałbym zjeść już calusiej tabliczki czekolady bo bym się poczuł grubas ;p.


Zmieniony przez - Esbe w dniu 2011-04-24 13:14:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1101 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2537
23.04.2011 (sobota)

Dieta :

I - płatki owsiane + mleczko (bez jajek bo święta idą ;()
II - makaron + kurczok
III - chlebek 4 skibki z serem szyneczką sałatą + jabłko (łycha oleju)
IV - żurek 2x uwielbiam <3 ;p
V - ryż z warzywami + dużo mięcha tak 300g
VI - serek wiejski 200g + jogurt naturalny (więcej już nie bo jadłem koło 23'ciej

Trening:
Muszę go pisać :P? A więc przed treningiem 1,3h noszenia wody od parteru na 4 piętro lekko 30 wiader poszło, więc troszkę byłem zmęczony (bez przesady aż tak ciężko nie było już się przyzwyczaiłem, ale na pewno troszkę nogi się zmęczyły a zwłaszcza łapy które raz lewą raz prawą nosiłem wiadra wody). Trening niby skuteczny bo się czułem ostro wytyrany ale jednak to nie to co chciałem

Zercher squat 10x72kg/10x72kg/9x72kg
Żuraw 10x5kg/10x5kg/10x5kg
Wiosłowanie sztangą nachwyt w opadzie tułowia 8x63kg/6x63kg/8x63kg
Wyciskanie sztangielek w chwycie młotkowym na skosie w góre 7x56kg/9x54kg/10x52kg
Unoszenia sztangielek w opadzie tułowia 12x17kg/12x17kg/12x17kg
Uginanie ramion ze sztangą stojąc podchwyt 10x38kg/10x38kg/11x38kg
Jednonóż ze sztangielką w ręce 15x24kg/15x24kg/15x24kg
Brzuch : plank 1x70sek/1x70sek

Ocena treningu: 89% Trening ogółem do bani :/ Chciałem żeby biceps się ostro napiął i już 2x dupa blada :/.... Ale zacznę od początku : zercher no po prostu ZAJEDWABIŚCIE ! Strasznie dobrze poszło pewnie przez wcześniejsze wchodzenie po schodach milion razy . Żuraw też byczo :D. No i zaczęły się schody : brachol nagle go naszło żeby ćwiczyć, więc musiałem mu dac 2x 10kg bo w domu chciałem ''porzucać'' Więc zostały mi te gówniane 12'stki których nienawidzę : one ''niby'' mają 12kg ale jak się podnosi to tak dziwnie jakby miał z 13,5 :/ ... A więc wiosłowanie nałożony bez tych kochanych 10'tek tylko 9'tki 12'stki + reszta kg = szło strasznie słabo jakby to ważyło znacznie więcej ;/ ... Potem klata miałem nałożyć po 14'scie kg na jedną stronę sztangielki a więc tak : na lewą 12'scie i 2kg na drugą stronę 9'tki i 5kg ;)... Zaczynam chapać i kupa dupa ... Miałem problemy już przy 3 powtórzeniu ;/ ... Odłożyłem zmiejszyłem i szło ciężko ale jakoś .... Potem to już straciłem tak siły że co każde powt musiałem zmniejszać ;/ ... Bary to dobrze poszły no bo tych gównianych 12'stek nie musiałem zakładać ;/ ... Klata też mega zjechanie ;/ 12'stki nałożone i niby 38kg czyli nie zwiększyłem (a 2 treningi temu na tym obciążeniu strasznie dobrze poszła pompa), no i też masakra, zapewne połowa nawet poprawna technicznie nie była ... Zły byłem po tym treningu wiadomka na miarce norma ale ja chce przyrostów a nie tam porzucać kg ;/ ... Gdyby nie to że wzięto mi te 10'tki to by było na pewno dużo lepiej, no ale nic co zrobić, na następnym treningu dla pewności zmniejsze do 46kg i mam w dupie ;] I tak to nie jest mega mało więc wyjdzie tylko na plus ;). Oby mniej takich komplikacji a będzie cacy ;/ ostatnio noszenie soli, a teraz wiadra wody, a co na kolejnym treningu łap :D? Może noszenie malucha na złom 2km ?

Zmieniony przez - Esbe w dniu 2011-04-24 13:43:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A jakie mniej więcej robisz przerwy po między seriami że taki wykończony byłeś i straciłeś siły ?

Wesołego Jajka i mokrego dyngusa

Zmieniony przez - Matth3w w dniu 2011-04-24 17:23:53
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny

Następny temat

UŁOŻENIE TRENINGU

WHEY premium