SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Esbe - RZEZBA+DIETA str1-2/MASA+DIETA str6/

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 57434

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak jak piszesz lepiej zmniejszyć ciężar i zrobić lepiej jak dowalić ciężaru i zrobić tandetnie
Pakuj !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1101 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2537
Dokładnie ;) Czym dłużej ćwiczę tym bardziej rozumiem oco w tej całej grze chodzi ;). Tak czy owak prawdopodobnie na wakacje nie dojdzie te 90-100kg :( ... Szkoda :/ Dla mnie to ta masówka może pochłonąć calutkie wakacje mi nie zależy ;). Ale gdy już po reduckji będę to czy zrobić kolejną masówkę czy zrobić sobie porządną rzeźbę hmm ... Bo dla mnie chyba lepiej jak potem jechać tylko i wyłącznie rzeźbę bo mięcha już będę mieć więc tylko ćwiczyć i rzeźbić się a tak czy siak urosnę. A więc zobaczymy tak czy siak to są plany za jakieś 3-5 miechów myślę



Zmieniony przez - Esbe w dniu 2011-04-09 14:43:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1101 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2537
Siemka . Postaram się jutro wysłać braki z dziennika, jak już mówiłem ten tydzień będzie taki hardcorowy ;). Jedyny minus to to że waże 82-83kg :/ to tak jakby przez 2 tygodnie nic nie wrosło co mnie nie cieszy ;/ ... Niby spowodowane to było niemalże codziennymi wzdęciami a co za tym idzie reszta wie, więc dlatego odłożyłem jogurt naturalny na popołudnie bo możliwe że ten cwaniak nadymał mi brzuch jak balon ;). Miałem czasami takie stany agresji że stoi waga dlatego desperacko sięgałem po słodkie ;/ ... Wiem że źle robiłem no bo i tak waga nie podskoczyła ;/ ... Przez te ostatnie dni dieta była utrzymywana w 90% dzisiaj idę ćwiczyć dam z siebie wszystko, a za tydzień po świętach idę na praktyki więc przez 2 miechy ostro wezmę się za przytycie :). Do zobaczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
dowal troche kcal jak nie idzie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzisiaj idę ćwiczyć dam z siebie wszystko, a za tydzień po świętach idę na praktyki więc przez 2 miechy ostro wezmę się za przytycie

Dawaj z siebie wszystko nie ma opierniczania się.
Jakie praktyki ??
I Tyj powolutku żeby szło czyste mięcho
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1101 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2537
Powracam z czeluści piekieł żeby usprawnić dziennik . Dokładnie 6 tyg. a skoro wybrałem admin-eko sql to jakiś biurowiec pewnie fakturki będę pisał albo papiery nosił z punktu ''x'' do punktu ''y'' albo kawę robił ;D. Jeszcze tylko 3 dni sql mam (pon,wt,śr), dlatego przez te dni także prawdopodobnie nie ruszę dziennika :) Ale później pójdzie pełną parą . Ok zaczynamy :D!
Ps: Będę pisał tak jak miałem zamiar pisać ;)

Zmieniony przez - Esbe w dniu 2011-04-16 11:35:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1101 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2537
9.04.2011 (sobota)

Dieta:

I - płatki owsiane 100g + mleczko + jogurt naturalny + 3 jajka
II - sałatka : ryż + machewka 100g + kurczak 150g + ogórki + 5 liści sałaty + 1 łyżka majonezu (a nawet pół łyżki)
III - 4 skibki chleba z serem + 2 liści sałaty
IV - placki ziemniaczane 3 kawałki po pół godzinie jogurt mały owocowy 3 skibki chlebka + zupka pomidorowa z makaronem
V - po powrocie 1 placek ziemniaczany + zupka pomidorowa + łyżka oleju 14g
VI - kurczak 150g + serek wiejski 200g + orzechy laskowe 50g

Kurczę od 2 tygodni jakoś mam wzdęcia niemal codziennie ;/ A że w mojej sql kiepsko z kiblami bo palą to nie załatwiam się często :/... A potem gazy częste wypróżnienia i kurde taki "WIELKI AFRYKAŃSKI BEBZOL" ... Jutro postaram się wysłać zdj tego bebzola żebyście wiedzieli oco chodzi ;) (albo zrobie swoje zdj albo z neta może jakoś znajdę jak wpiszę odpowiednio).

Trening:

MC 15x78kg/15x78kg/13x78kg
Podciąganie na drążku nachwytem na szerokość barków 8x10kg/6x10.5kg/5x11kg
Wyciskanie sztangi poziomo 9x74kg/9x74kg/9x74kg
Wyciskanie sztangielek siedząc na barki 9x24kg/9x24kg/9x24kg
Wyciskanie wąsko sztangi (tric) 12x50kg/11x50kg/10x50kg
Nawijanie sznurka z ciężarem nachwyt 12x10kg/12x10kg
Brzuch: Side plank 1x55sek/1x55sek

Ocena treningu: 95% Spoczko trening. Przez to że jest kumpel nie ma opierdzielania się ani oszukańczych ruchów ;) Dlatego gdy robię poprawnie jest cholernie ciężko i czasami brak mi sił na konkretne dokładne 1-2 powtórzenie dlatego odkładam :). Super się ćwiczy od kiedy ma na mnie ktoś ''oko'', bo muszę pokazać że nie opierdzielam się i że robię wszystko poprawnie ;) Dlatego często ostatnie powtórzenia są z ostatnich sił :). Może i w statystykach wygląda jakbym paru powtórzeń nie dokańczał to mówię wam trening hardcore, jest coraz trudniej dlatego nie jest już tak łatwo wszystkie powtórzenia zrobić :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1101 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2537
10.04.2011 (niedziela)

Dieta :

I - placki owsiane + trochę cynamonu + miodu + 2 jajka do tego
II - chlebek + serek + masełko
III - makaron + mięso
IV - ziemniaki + surówka + rybka + łyżka oleju
V - ryż + warzywka (pomidor, ogórek, sałata)
VI - kurczak 150g + serek wiejski 200g + orzechy laskowe 50g
Co do bebzola to nie musiałem szukać zbyt długo w necie, przypadkiem kumpel wszedł w google i idealnie ''ten typers'' czyli Usher pokazuje na jakiej zasadzie wygląda mój problem gdy czuję się jak balon :



I co wy na to ?? Bo czasami jak lookne na swoj bebzol w lustrze to podobnie wygląda jak się naje/zrobi się balon. Od rana to normalnie ale mówię jak niemal codziennie mam te wzdęcia to makabra ;/ Tylko gdy się napnę wygląda to estetycznie :/ Coś mi szkodzi muszę się dowiedzieć co .


Zmieniony przez - Esbe w dniu 2011-04-16 11:48:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1101 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2537
11.04.2011 (poniedziałek)

Dieta :

I - płatki owsiane + mleczko + 2 rzodkiewki + 3 jajca + jogurt naturalny
II - chlebek + serek + szynka + masełko
III - makaron + mięso + marchewka
IV - ziemniaki + surówka + rybka + łyżka oleju
V - ryż + warzywka (pomidor, ogórek, sałata)
VI - kurczak 150g + serek wiejski 200g + słonecznik 50g

No i znowu wzdęcia :/ Zrozumiałem że w weekendy nie mam z tym problemu co oznacza że ten produkt dobrze się przyswaja gdy mam wolne i mogę jeść powoli, w szkolę to wiadomka, rożnie z tym ... Tak czy owak zazwyczaj zaczyna się ten stan po 10'tej więc po zjedzeniu 1'wszego lub drugiego dania. I coś czuję że to ten jogurt naturalny, bo jednak działa podobnie jak kefir i po nim chcę się załatwiać ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1101 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2537
12.04.2011 (wtorek)

Dieta :

I - płatki owsiane + mleczko + 2 rzodkiewki + 3 jajca +
II - chlebek + serek + szynka + masełko
III - makaron + mięso + marchewka
IV - zupka mleczna + jogurt naturalny + łyżka oleju 14g
V - ryż + warzywka + mięcho
VI - kurczak 150g + serek wiejski 200g + słonecznik 50g

A jednak prawdopodobnie to ten jogurt naturalny, dlatego dałem go po sql gdy mam ubikacje na ''zawołanie'' w razie zaś ;).

Trening:

Zercher squat 10x64kg/10x64kg/10x64kg
Żuraw 10x4kg/10x4kg/6x5kg
Wiosłowanie sztangą nachwyt w opadzie tułowia 10x55kg/10x55kg/9x55kg
Wyciskanie sztangielek w chwycie młotkowym na skosie w góre 10x54kg/8x54kg/10x54kg
Unoszenia sztangielek w opadzie tułowia 12x14kg/12x14kg/12x14kg
Uginanie ramion ze sztangą stojąc podchwyt 12x38kg/10x38kg/11x38kg
Jednonóż ze sztangielką w ręce 20x30kg/20x30kg/18x30kg
Brzuch : plank 1x70sek/1x70sek

Trening: Poszło sprawnie 98% bo poszło po mojej myśli, wszystko niemalże wykończone i co mnie cieszy biceps bardzo ładnie spuchł reszta wyczerpana i napizgana . Oby więcej takich treningów :D
A waga nadal stoi ...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny

Następny temat

UŁOŻENIE TRENINGU

WHEY premium