SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Esbe - RZEZBA+DIETA str1-2/MASA+DIETA str6/

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 57517

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1101 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2537
Witajcie sezonowcy . Czuje się już dużo lepiej, szkoda że dieta i zdrowie kulało no ale co zrobić... Przez święta wrócę do efektów sprzed choroby i zacznę się sieka . Zaczynam nowym treningiem było:
Bic-tric, klata-nogi, bary-plecy
A będzie :
napewno klata - tric , a co do reszty jeszcze pomyślę, może bic-bary, plecy nogi ;)? Zobaczymy :D.
Od razu życzę wszystkim Wesołych Świąt, potężnego progresu i ogólnie dobrego samopoczucia :). Przynajmniej przez te wolne będę częściej na sfd to zrelacjonuje wiecej przez najbliższy okres :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
Stary plecy i nogi na jednym treningu chcesz robic Ja bym padł po samym zobaczeniu jakie cwiczenia mam na takim trenie zrobic

Zmieniony przez - vixen3 w dniu 2011-12-22 21:38:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Nogi
Klata tric
Plecy bic
Bary brzuch

Tak już by było lepiej, ale podziałów można mnóstwo stworzyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Wszystkiego najlepszego. :)

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
Wesołych koksie ;)

I wiecej wolnego czasu w Nowym roku życze;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Wesołych!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zdrowych i Wesołych Świąt! Determinacji i powodzenia w dążeniu do celu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zdrowia, szczęścia, braku kontuzji, mega formy i energii na przyszły rok! Wesołych Świąt!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1101 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2537
Porażka dopiero komp naprawiony nawet życzeń wszystkim nie złożyłem na święta No ale odbije sobie na sylwka + ekstra życzenia dla shitmana trzeba będzie zrobić :D.
Co do zmiany ćwiczeń to postanowiłem że póki co nadrobię starym treningiem to co straciłem przez chorobę a potem się zobaczy ;D. Póki co nadal ten sam wygląd jakiejś wielkiej zmiany nie ma, staram się walczyć z bebzolem ale póki co walkę przegrywam bo nadal blada dupa a nie mięśnie :D W dodatku przez święta wyszło bardziej masowo niż redukcyjnie no ale w święta dokładeczki bigosu lub sałatki nie odmówię :D. Jutro postaram się odpisać co po nie którym bo czuje jakby mnie ponad miecha nie było ;P Trzymajcie się i skorzystajcie dobrze z wolnego czasu, dużo regeneracji dużo dobrych posiłków i efektów na treningu :)!.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny

Następny temat

UŁOŻENIE TRENINGU

WHEY premium