SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Esbe - RZEZBA+DIETA str1-2/MASA+DIETA str6/

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 57083

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fajnie masz ze masz mala glowe bo sie wydajesz przy niej caly wielki :D
ja mam podobna lape + duza glowe to raczka sie chudziejsza od Twojej duuzo wydaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1101 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2537
Siemka Koksy :D Wczoraj net mi wyłączyli bo coś tam sprawdzali ^^ A o 1 w nocy nie będę wchodzić i uaktualniać dziennika :D. Łooo Takich wiadomości się nie spodziewałem, myślałem że będzie ostry bluzg :D Shitman może na zdjęciu tak wygląda że mam małą głowę, albo po prostu tłuszcz zalał mi górę pleców i dlatego to tak wygląda :D. A co do łapy tylko że ty masz już 3x lepszą definicje a ja takie 2 kebaby XD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
wytniesz za jakiś czas to tez będziesz miał kozak definicje:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1101 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2537
Miejmy nadzieje że dobrze będzie :) Po rzeźbie jako tako mam złe skojarzenia :D. Z początku o masówce też tak myślałem że znowu się zaleje wielki korbol tłuste łapy a tak jednak nie było :D Teraz brzuch średni a łapy jeszcze bardziej tłuste xD Nie no ale jestem na serio zaskoczony efektami jako tako myślałem że już większej na prostej od 32 na łapie nie będę mieć :). A tu miłe zaskoczenie bo mam 32.5 xD Nie no ok koniec żartów zaraz dodam wczorajszy dzień :D.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1101 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2537
28.07.2011 (czwartek)

Dietka:

I - 5 jajek + shake bananowy + 2 ciasteczka zbożowe (malutkie) + placki owsiane z 2 jajek + jogurt zbożowy 200g + duża marchewka
II - makaron + 5-6 plasterków salami posiekane + 6 plasterków sera + pociachany duży pomidor = coś w stylu makaron pomieszany z salami i zapiekany serem
III - obiadek czyli ziemniaki + kotlet + 2 skiby z ziarnami ciemne +
IV - pierś z kurczaka + 2 brzoskwinie + banan
VI - płatki z mlekiem + duża marchewka + sezamki w paczce (a co mi tam zaszaleje :D)

Trening:

Push:

1. Przysiad z końcem sztangi 8x102kg/8x102kg/8x102kg/8x102kg
2. Wyciskanie sztangielek skos 10x60kg/9x60kg/9x60kg
3. Wykroki 10x15kg/10x15kg/10x15kg
4.Wyciskanie poziomo sztangielek z supinacja 10x17kg/10x17kg
5. A)Wyciskanie francuskie sztangi + B)PROSTOWNIE RAMIENIA ZE SZTANGIELKĄ W OPADZIE TUŁOWIA 10x38kga) + 14kgb)/10x38kga) + 14kgb)/10x38kga) + 14kgb
6. A)Wspięcia ze sztangą stojąc + B)Wspięcia siedzac/osle wspięcia 25x48kga) + 30x34kgb)/25x48kga) + 30x34kgb)/25x48kga) + 30x34kgb)

Ocena treningu: Mega ogrom :O!! Wiem że od jakoś 3-6 dni moja dieta wygląda nieco inaczej : co znajdziesz w lodówce żryj, dlatego jem nawet czasami 30 minut jeden posiłek :D. Dlatego zdołałem tylko 5 posiłków :D. Co do treningu to ooooooooooostttttrrrooooo ! W trakcie i po zrobieniu klaty ciągle czułem jakieś prątki co było fajnym uczuciem :D Wykroki poszły schludnie, a tric o.O? Niby te same kg i tak dalej a robiłem bardzo wolno i bardzo dokładnie, czułem się jak po jakiejś odżywce lub sam nie wiem sterydzie, efekt był widoczny nawet na miarce no ale takiego treningu jeszcze w życiu nie miałem :D. Pewnie to wszystko przez te dobre posiłki i to że ćwiczę teraz między 12-15 :). Dzis bicek zawsze problematyczny może jak dobrze się najem to także będą takie efekty :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1101 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2537
Witajcie :) Piszę z lapka :). Sory że nie napisałem w piątek że jestem znowu na działce do poniedziałku. Staram się dobrze jeść mam treningi u kumpla z działek (typowo nowy znajomy poznany tylko dla siłowni :D) no i póki siedzi gdzieś tam w koncie posiedzę i postaram się odpisać komu będę w stanie móc, reszta zostanie w poniedziałek :D. Pakować i nie obijać się .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zamiast chlać po kontach to cza pizgać koksy jak mówił Robo w radio koksu w poniedzialek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1101 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2537
Dokładnie . Teraz już nie będzie takiego opierydalania się wyłącznie na weekend działka (dni wolne od siłki) i ostro koksimy od dzisiaj (dokładnie za jakieś 30-40 minut bo jestem po ryżu z miesem marchewką brzoskwinią ogórasem :D). Cel do osiągnięcia do końca miecha bez ćwiczeń : 36 na luzie 40 na spince (czyli dokładnie 1 cm musi mi wjechać żeby wreszcie móc skakać z radości ) A więc do roboty ;)!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
E no, weź się za trening ostro, bo Cię Cokta z łapą goni (38.5cm na luzie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no Esbe my tu zapjerdalamy juz 150 na serie wl a ty tam chlejesz po kontach gdzies
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny

Następny temat

UŁOŻENIE TRENINGU

WHEY premium