SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik "Akcja P 2011"- Marcin4_

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17071

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1917 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34027
ajjj, Zdrowia Marcinie :)
i szybkiego powrotu do treningów na 110%:)

IHS TEAM.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2278
Uuuu, żebro, nie za ciekawie. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
No to powrotu do zdrowia i aby kontuzja lekką Ci była...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Dzieki Ludziska za wsparcie duchowe!

Parę słów refleksji mnie nachodzi co do naszej służby zdrowia:

Miałem okazję kilka razy już naciąć się na cuuudownych lekarzach
pominę sytuację za dużo by pisać.
Po raz kolejny nie rozczarowano mnie. Pojechałem w niedziele na ostry dyżur aby zrobić sobie RTG z racji tego, że fakt po tygodniu miałem już raczej pewność iż pękło sobie coś....
Żeby nie płacić za RTG udałem, że stało się to nie dawno.
Zostałem wysłany na przeswietlenie i tu mnie zaskoczono pozytywnie
(dobry sprzęt szybko i zdjęcie na płycie a opis papierowy) wiec czytam
Podejrzenie złamania drugiego żebra reszta nie ma znaczenia
hmmm drugie jest dosyć wysoko a ja mam problem co najwyżej z drugim ale od dołu.... no ale.
Idę z płyta do pani dr dałem płytkę i czujnym okiem zerknąłem po pokoju a tam brak kompa hmmmm może pani ma laser w oczach
Pytam czy to pęknięcie czy złamanie. Pani odpowiada, że podejrzenie myślę sobie czytać to i ja umiem....
Dostałem Ketonal i do domu.
Wczoraj sam przejrzałem zdjęcie i nawet nie mając takiej wiedzy jak lekarze coś tam jednak kojarzę jak wół na łące widać pęknięcie żebra tylko 3 ale od dołu - no ale fakt można przecież nie zauważyć.....
Nasuwa się stwierdzenie "Nie posmarujesz nie pojedziesz"
Zatem chyba jednak pozostaje leczyć się prywatnie


Co do pomiarów trochę zaczynam się zmniejszać niestety z racji braku treningu i ciągłej zabawy w redukcję
Niestety część obwodów również oprócz pasa się zmniejszyła lekko no ale tak jak wspominałem zaistniałe czynniki burzą nieco założenia no ale będzie dobrze
Wczoraj sprawdziłem również wagę no i pożegnałem się już z ludźmi po 80
Waga ok 79kg więc tu jest ok w pasie za niedlugo stuknie również 80cmm na razie jakieś 82 jest.
Puki co tyle
i Bez odbioru

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17388
Witam, obserwuje twój dziennik z "doskoku" raczej, ale zaciekawił mnie opis przygód z NFZ. Myślałem że to tylko u mnie w mieście tak ładnie służba zdrowia działa, że trzeba kłócić się z lekarzem o to że po węglowodanach mięśnie nie pękają i boli cie nie pięta a ścięgno Achillesa
BTW życze szybkiego powrotu do zdrowia i udanej walki o sylwetkę

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
hehe

Dzieki!
Do miłego...


Eh... Liczę, że po świętach będę już mógł powalczyć ponownie bo puki co niestety boli Kichać nie mogę bo aż mnie zatyka pocwiczyć też raczej nie, chociaż jutro planuje może coś delikatnie z nogami.Po swiętach wezmę się najwyżej za kardio i będę dłubał po 90 min nie zaszkodzi- masę się najwyżej nadrobi troszeczkę potem

Puki co jedzenie trzymam tak jak wspominałem jedynie z małymi ustępstwami no i tyle..
Niech moc będzie z wami!!!!


Zmieniony przez - Marcin4_ w dniu 2011-04-20 12:46:49

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 273 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1028
oooooooooo pomylić strony zdjęcia to już nie lada sztuka,t ym bardziej że sa oznaczane


choć słyszałem, że na jakimś kursie doszkalającym 30% lekarzy nie wiedziało co to... uwaga uwaga, sztańskie trudne słowo - probiotyk zdziwieni? Otóż mieszkamy w Polsce, kraju rozwiniętym, cywilizowanym, z wykształconym społeczeństwem nie uogólniam oczywiście, ale 90% lekarzy to żenada, nie wiem czy kupili tytuł czy wygrali w karty, ale swojej lekarce czasem sam muszę podpowiadac nazwy czy składniki czynne leków


Wracaj do zdrowia brachu i redukuj!! Co bym nie wyglądał lepiej na wakacje, bo to wstyd

Golden Lion - nowa, farmaceutyczna jakość na polskim rynku suplementów.


PREZENTACJA FIRMY - http://www.sfd.pl/-t668545.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Hejka!
Dobrze prawisz zacny człowiecze !
Trzeba jednak spojrzeć na to tak, że wszędzie teraz chodzi o kase wiec dobry lekarz pracuje za dobre pieniądze czyli prywatne kliniki miałem okazję odwiedzić swego czasu jedną z nich i nie mam pytań!
jak to mówią porada perfekcyjna przyjecie rewelacja co do minuty nie czekasz a można przy kawce i innych napojach oglądając coś w TV.
W dzisiejszych czasach jednak jest tak wszedzie gdzie nie spojrzysz.
Układy-układziki-znajomości itp Ci którzy je maja nie narzekają
(czasami też nie narzekam) zatem życie- jak to mówią.


Wkurza mnie już to żebro niestety w szybkim tempie jak to się mówi usycham - my ćwiczący znamy ten ból, staram się jeść w miarę solidnie chociaż kilka odstępstw mi się zdarzyło... Licze, ze po świętach zacznę już trenować chociaż trochę no i Cardio najwyzej dowalę sporo a potem skupiam się nad nadrobieniem obwodów (oczywiście oprócz pasa ;) ). W końcu nasz firmowy zakład konczy się 1 kwietnia!
Zobaczymy co z tego wyjdzie...

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25
Marcinku!
Już Ty sie tak nie martw, przynajmniej w chowanego będziemy mogli się pobawić
Schowasz się za grabiami i Cie nie znajdę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1917 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34027
nie lepiej w Panią doktor i złego pacjenta?:DDDDD

Zmieniony przez - DamianCsz w dniu 2011-04-27 14:34:31

IHS TEAM.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik "Akcja P 2011" -femoris

Następny temat

Dziennik " Akcja P 2011 " - Ksi3ciu

WHEY premium