SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik "Akcja P 2011"- Marcin4_

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17087

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1917 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34027
więc pewnie w najbliższych dniach Cię odwiedzę :D

IHS TEAM.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Tak za pomocą szczypcy antropometrycznych Wyliczamy grubość fałdów dalej zapewne wiesz co i jak.
Wagom nie ufam bo już miałem z nimi przygodę różnica jednego dnia była od 10-20% na 3 różnych z czego jedna była za prawie dwa tyś zł
używana do badań a pokazała 10.1% wtedy miałem podobnie 14 z hakiem.
najbardziej ufam tej metodzie tylko mierzyć musi ktoś kto to potrafi bo nie jest to wcale takie proste.
Dobrą metodą są jeszcze maszyny gdzie leżysz i wiązki przechodzą jednak tam trzeba spełnić kilka istotnych warunków bo inaczej wyjdzie głupota.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
Albo DEXA DXA hehe spróbuję z tymi fałdami, tylko nie mam suwmiarki ania tym bardziej calipera, zmierze cm

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Bez szczypcy antropometrycznych nie masz co sie do tego zabierać bo nic Ci nie wyjdzie

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1917 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34027
ja wychodzę z założenia że najlepszym wyznacznikiem jest lustro a nie jakieś pomiary :P

IHS TEAM.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Damianie lustra kłamią
Popatrz na siebie na siłowni!
Jak się tam widzę to czuje się jak KOCUR
A tu widzisz...

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
No trzeba by opisać wczorajszy dzień po krótce .
Dziś padaka rozchorowałem się, nie mam ochoty jeść, źle się czuję itp a miałem zrobić pomiary... no ale może wieczorem się uda chociaż pomierzyć.


WCZORAJ!

5.30 Flexit + cissus+ 6g Bcaa + 9g amino + karnitynka + Eca

6.10 Napalm

TRENING:
Dziś ostatni trening z tej serii więc pozwoliłem sobie na zabawę
zrobiłem ze 3 serie skoks w dół
ze 2 na ławce płaskiej wow nawet 110 dźwignąłem rano BESTIA!
Sprawdzałem też wykroki.
Tak jak sądziłem 100 wstałem lekko 2 razy na lewą noge 110 było już z rana za dużo troche (Ps. mam fotkę jak przerzuce to dodam chociaż jedną na razie- jak to się o świcie wykroki robi)
Potem bicepsik i tricepsik wszystko po staremu.

W piątek miałem robić 300-tu ale chyba zrezygnuję z racji samopoczucia.

ok dalej
8.30 Detonator+ Glutamina

8.50 Kaszka bebika 90g + rodzynki 30g + odzywka whey 30g

12.30 warzywa 300g + łosoś + late na słodziku


16.00 Surówka + kurczak z warzywami + cola zero 250 ml


19.00 zurek w sprawdzonym lokalu do tego sałatka z kurczaka z sałaty kuraka z grila jajko pomidory itp z oliwą


20.15 Bcaa 5g

Trening w kosza.

22.10 Iso mass 60g+ woda

00.00 Objęcia mojej Ani i wieczny spoczynek do godz 8.00
BEZCENNE!!!!

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
"Jak się tam widzę to czuje się jak KOCUR" dobre:) wykroki 110 kg no ładnie czekamy na fotki

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799


Zatem fotka z wygłupów z nogami i wspomniane wykroki.
W tle lustra gdzie każdy wygląda jak z okładki Muscular D.

Wrzucam pod spodem jeszcze dwie fotki z rana, tylko niestety nie są zbyt dobre, niewyraźne, postaram się zmobilizować Anię i zrobimy jakąś małą kompletną sesyjkę ażeby mieć porównanie również w fotkach za 3 miesiące. Jak tylko wyzdrowieję rozpoczynamy 2 etap akcji P
Kurde podoba mi się ten pomysł z dziennikiem!!!!

Zmieniony przez - Marcin4_ w dniu 2011-02-25 09:38:13

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799


To pierwsza.
Tylko wrzucam z kompa więc jest pojedynczo.
No ale to mój dziennik!

...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik "Akcja P 2011" -femoris

Następny temat

Dziennik " Akcja P 2011 " - Ksi3ciu

WHEY premium