SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik "Akcja P 2011"- Marcin4_

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17066

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
To nie dobrze , bardziej się bawić niż ćwiczyć na ten moment , nie masz znajomego /znajomej żeby ci załatwiła od ręki rezonans żebyś wiedział co w trawie piszczy . Ja osobiście nie słucham lekarzy dalej żyje , po ostatnim złamaniu trój-kostnym 2 tygodnie od ściągnięcia gipsu o kulach człapałem na siłownie i przysiady robiłem ale trzeba wiedzieć co tam jest nie tak i w czym problem tkwi .

Może trzeba zostawić na jakiś czas trening siłowy i przejść na basen i zająć się tymi plecami ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191506
Marcin tłuszcz jest potrzebny dla stawów .
Młody jesteś a takie kontuzje ....
Kontuzje są sam wiesz z źle dobranych ćwiczeń , zła technika lub nie ten sport pod budowę ciała .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Hej!
Znajomych mam ale jakoś się nie mogę zebrać - sam wiesz jak jest!

Wiem, że kontuzje są i niestety często.
ja bym powiedział, że kontuzja to wypadek i niestety czasami się ich nie uniknie, w dużej mierze też uwarunkowania akurat jeśli chodzi o kręgosłup cięzko powiedzieć dla czego.
Co do techniki i treningów nie narzekam i nie narzekałem na jakość.
Czasami patrzę na cuda jakie ludzie wykonują i jakoś nic im się nie dzieje i odwrotnie i musze przyznać, że nie ma tu chyba zasady.....
Ale wiele osób niestety kusi los
Wiem, do czego są tłuszcze i inne składniki serio (może nie wyglądam) ale wiem. Lubie jednak eksperymentować i to jest sprawa do przemyślenia no ale nie ma co się teraz rozwodzić pozdr

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Chcesz na powiedzieć że nie od dziś jesteś w temacie i żebyśmy sobie te rady schowali w D ....

Też czas widzę , jak ludzie wykonują tragicznie poszczególne ćwiczenia na niemałym ciężarze a kontuzji brak - jednak zwróć uwagę że w większości to sezon .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Co do rad to oczywiście śmiało!!!! Wiesz ze ja zawsze słucham jednak Wojtek zasugerował jakoś dziwnie, może inaczej dziwnie to zabrzmiało
Więc chciałem dać do zrozumienia, że kontuzja może wynikać z wielu innych kwestii.

Masz rację Tomku co do sezonowców.....

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Na razie nie ma co radzić , nie ma treningu , nie ma rozkładu i nie ma punktu zaczepienia

A co do kontuzji - przyczyn jest zbyt wiele i nie ma co generalizować .

Jakieś Marcin konkursy /zabawy przewidujecie ? żeby coś się działo i było gdzie sobie zdrowo po spamować czy raczej wiadomości tajne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Tajniaki )

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
koledzy nic biorę zabawki i uciekam z tej piaskownicy - nie lubię was

Wieczorem zajrzę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik "Akcja P 2011" -femoris

Następny temat

Dziennik " Akcja P 2011 " - Ksi3ciu

WHEY premium