SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik "Akcja P 2011"- Marcin4_

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17083

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Zsumuję zeszły tydzień:)!
Wszystko całkiem nieźle dieta realizowana na jakieś 60%
Trening na jakieś 120% zrobiłem więcej niż chciałem co mnie cieszy.
Od tego tygodnia znów przycinam węglę jednak nie tak skrajnie jak to robiłem w lutym np.
Ostatnie 2-3 tyg specjalnie zwiększyłem trochę również wrzuciłem kilka posiłków, które nie są wskazane po części celowo.
Doszło do momentu gdzie nie za bardzo miałem co obcinać a waga stała w miejscu.
Przez te tygodnie waga zmieniła się minimalnie o ok 500g
ale to tez z racji zmiany treningu gdyż trzeba było nadrobić trochę zaległości...
Po tym tygodniu zrobię pomiary i fotki i wrzucę na te 3 tyg przed końcem no a również z racji końcówki naszego małego zakładu firmowego, który miał się zakończyć 1 czerwca.

Dziś już restrykcyjnie bez podjadania i zmian mam nadzieję, że będzie ok
5.20 Flexit+ amino+ lipo burn 3 kap+ vitargo 45g
6.00-8.20 trening
Trening A.
Obciążenia:
wyciskanie skos 60-70-70-80-80
wycisk. siedz. 28-26-26-26-26
Unoszenie 10kg
Przysiady 60-80-90-100-110-120(2 razy)
Aeroby 20 min Orbitrec

9.00 Sniadanie
Kaszka bebiko+ orzechy nerkowca kolejno 70g i 20g
(nie było nic innego musiałem kombinować)
12.30 Ryż 40g Udko z kurczaka ze skórą ok 250g surówka
Dalej powinno być ok
Niech moc będzie z Wami

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1917 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34027
czekam Marcinie na pomiary i jakieś foty ;)
już w pełni zdrowia?:)

formy!!! :D

IHS TEAM.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Tak już walczę zarówno w siłowni jak i na boisku.
Jutro mam bardzo dobry i ważny meczyk trzeba będzie się spiąć i wykorzystać saszetkę Doriana, którą uchowałem z przed 6 miechów (mam 3 rezerwowe na trudne dni ).

Ten tydzień przetrenowany bardzo dobrze z jedzeniem rewelacja nawet kole light odstawiłem i pijam bardzo rzadko.
Wczoraj wizyta w MC Donald po tygodniu bez żadnych ustępstw więc
jest ok.
Nawet moja Ania stwierdziła ostatnio, że się zrobiłem taki FIT
No więc motywacja jest cały czas

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1917 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34027
powodzenia na meczyku :)

IHS TEAM.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Dziś rozpoczynamy kolejny tydzień!
Wstałem rano podjadłem śniadanko i już mnie piekli aby iść na trening za ok. godzinkę lecę podpakować

Puki co konfrontacja pomiarów z 9 stycznia oraz 28 maja.
(Pogrubione to obecne w nawiasie styczniowe)

Wzrost 179 (179cm)
Waga 80-80,5 (85,5 kg)

Barki- 122 (121)
Klatka- 106 (105)
Biceps- 36 (36)
Przedramię-30 (30)
Pas- 81 (93)
Pas dół- 86 (96)
Udo- 57 (56) (robię pośrodku uda na)
Łydka 39,5 (39,5)

Fotki jak będzie okazja pstryknę i dorzucę.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
No wymiary widzę tam gdzie trzeba na plus, a w pasie minus. Już nie mogę się doczekać końcowego efektu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Ten tydzień nieco luźniejszy się zrobił jeśli chodzi o treningi góry z racji tego, że w poniedziałek naciągnąłem lekko mm naramienny (ale już przechodzi) Zrobiłem już 2 treningi nóg w tym tyg nieco mocniej niż w planie. Do tego dużo więcej gry w kosza
oprócz tego dziś meczyk w tzw. lidze biznesu gdzie bawię się jako NETIA
(Jaki masz drut taki internet)
Na weekendzie czekają mnie 3 inne mecze i będzie się działo bo to końcówki różnych sezonów w różnych ligach.
Z jedzeniem sobie w tym tyg poluzowałem i podjadam różne świństwa ale ku zaskoczeniu obecna waga 79kg.
Od przyszłego tygodnia jednak wracam do restrykcji i działam dalej.
Pozdr

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Olimpia_P IHS TEAM
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 910 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4438
MARCIN!
... miałeś tyle zaangażowania w sobie i teraz co? Co to ma znaczyć? otrzymujesz słowną reprymendę!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Hej!
Zaangażowanie jest cały czas,
Tylko wpisów nie mam kiedy robić.
Co prawda ostatnie 2 tyg popusciłem sobie trochę jedzenie ale już jutro wracam do mocnego ścięcia węgli na ok miesiąc i myślę, że na tym zakończę okres redukcyjny.
Przerzucam się też powoli na treningi 300 przez okres wakacyjny i koszykówkę trochę mocniej zobaczymy jak to będzie wyglądać w połowie września.
Puki co tak to wygląda. nie mam okazji popstrykać fotek ale jak się trafi jakaś fajna sesja w plenerze na pewno zamieszczę aby Ciocia Olimpia mogła popatrzeć

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
No i mamy już drugi dzień mocnej Restrykcji żywieniowej!
Znów ściąłem węglowodany i pilnuje się mocniej niż wcześniej mam zamiar dociągnąć tak przez ok 1 miesiąc i na tym zakończę Redukcję
i porównam efekty z celami jakie były założone. Następnie treningi głównie w formie 300+ dynamika i szybkość.
Puki co robię trening zblizony do tego który jest opisany jako ostatni.
Posty staram się czytać w miarę na bieżąco
chociaż nie mam zbytnio czasu na wpisy, teraz trochę się znalazło więc sobie klikam
Pozdro

...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik "Akcja P 2011" -femoris

Następny temat

Dziennik " Akcja P 2011 " - Ksi3ciu

WHEY premium