SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Duża czy mała, młoda czy stara, każda Lady zapyerdala %-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 179671

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mnie się coraz częściej zdaje, że te komentarze wynikają z zazdrości...

Kogo wypatrują rozkoszni młodzieńcy na uni słysząc stukot wysokich obcasów? Raczej nie opon wylewających się z przymaławych rurek Z mojego doświadczenia wynika, że wypatrują jednak... Moich wielkich pleców i umięśnionych uda

<nieskromność>

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2011-06-02 10:18:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Wlasnie Fela, wlasnie. Tylko mnie dziwi, ze babki same z siebie robia ofiary. Ale to nie moj problem, bo ja zyje tak jak chce

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 11349 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35553
Fela, tobie tez by sie spodobal wzrok mojego wspollokatora-szowinisty jak wszedl do domu akurat gdy robilam MC

Czesc Rafal

Redukcja 2012:http://bit.ly/yQSA4V
Nigdy nie twierdzilam ze jestem normalna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 753 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8894
własnie przeczytałam, że zjedzenie tylu orzechów na pewno nie pomoże mi schudnąć (od znajomej co 1200 kcal ciągnie i aeroby kręci) a już te 1700 kcal na pewno nie.

dobrze, że nie mam wiedzy, żeby nieśc kaganek oświaty :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 189 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1551
zouzelina teraz już wiem... Choć ostatnio najlepiej działa "nie mam ochoty". Bo jak człowiek na diecie, czy że niby się powstrzymuje przed zjedzeniem czegoś przepysznego to zaraz się pojawia 5 osób (z czego 4 z nadwagą i 1 chuda z za***istym metabolizmem) że przecież nie zaszkodzi, że to tylko mały kawałeczek, albo najlepszy tekst - "sama robiłam więc musi być zdrowe".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
cześć Rafał


Magda u nas wystarczy, że mamy zarysowane barki i wiesz co już się dzieje

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ach, te spojrzenia udręczonych bab grzebiących w suchej sałacie, podczas gdy Marta wpyerdala wielką porcję żeberek w steak housie

Dzień dobry Rafał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Szowinistow nalezy poinformowac o aktualnym rekordzie w MC lub/i rzucie dyskiem

Ale generalnie ta strategia absolutnie ma sens, bo sie odsiewa ziarna od plew i jest miejsce na naprawde fajnych gachow...badz przyjaciolki, co kto lubi

podzielilam sie z Wami swoja madroscia a teraz musze udawac, ze pracuje, bo zdaje sie, ze jestem juz na umowie o prace

4nn- akurat ostatnio przyjrzalam sie swoim naramiennym, chyba musze sweterki juz nosic

Zmieniony przez - wrong w dniu 2011-06-02 10:20:37

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94610 Napisanych postów 364571 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669477
wczoraj w Łodzi myslałem że padne,a dzisiaj cały czas deszcz leje.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale generalnie ta strategia absolutnie ma sens, bo sie odsiewa ziarna od plew i jest miejsce na naprawde fajnych gachow...badz przyjaciolki, co kto lubi

W ten sposób wiadomo, czy się trafiło na Dexa Dextera
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

green_tea

Następny temat

Big mama [help] :)

WHEY premium