SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Duża czy mała, młoda czy stara, każda Lady zapyerdala %-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 179717

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 11349 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35553
w sumie to nie wiem co gorsze: zawistne baby krzyczace ze to niekobiece czy przestraszeni faceci szepczacy z trwoga ze to niekobiece (i zagrazajace ich pozycji)

Redukcja 2012:http://bit.ly/yQSA4V
Nigdy nie twierdzilam ze jestem normalna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 753 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8894
haha, a wiecie, ja mysle, ze najlepiej pokazac krate i wtedy wszyscy sie zamkna i pogalopuja na silke

jak będę miec to pokażę, aj promis

i Maja - gorsi sa przestraszeni faceci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Ale zasuwacie z tym SPAMem....

Marta, to nie będę ustawał w dążeniach .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Dla tych co nie znaja przypomne



The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
ja po torcie żygam (czy rzygam?) w samochodzie - ta wieść przekonuje spoleczeństwo i nie namawiają...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 11349 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35553
Magda, ty to przynajmniej krate mozesz pokazac. Ja nie mam bo za bardzo te torty jednak lubie - w polaczeniu z konkretnymi gabarytami moja milosc do zelastwa sprawia ze jestem postrzegana jako idealna kandydatka do zapasow badz kobiecego sumo

Redukcja 2012:http://bit.ly/yQSA4V
Nigdy nie twierdzilam ze jestem normalna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 189 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1551
wrong jak się jeszcze ma kratę to mam nadzieję, że ludzie wciskający żarcie mają jakiś tam respekt - choć jak Was czytam to ta nadzieja pada na ryj.
W tej chwili jako wielki flak nie mam absolutnie żadnego autorytetu w dziedzinie jedzenia więc uwagi w stylu "ale widziałam przecież, że jesz chleb, to jak Ty się odchudzasz" "nie schudniesz jak jesz o 22" mam co chwilę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1635 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19571
zgadzam się z Radziem, zasuwacie nieźle

moim zdaniem gorsze są kobiety ale to dlatego, że mój luby akceptuje mnie taką, jaką jestem i całkowicie mnie wspiera w diecie i treningach. a innych mam po prostu w doopie

The Journey of a Thousand Miles begins with a Single Step...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 11349 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35553
stara_rura, masz swoj dziennik?

Redukcja 2012:http://bit.ly/yQSA4V
Nigdy nie twierdzilam ze jestem normalna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
w sumie to nie wiem co gorsze: zawistne baby krzyczace ze to niekobiece czy przestraszeni faceci szepczacy z trwoga ze to niekobiece (i zagrazajace ich pozycji)
______________
_________________

Kobiety mnie bardziej wkurzają, mężczyzn jakoś udaje mi się olewac.

Zmieniony przez - Fela_72 w dniu 2011-06-02 10:33:06
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

green_tea

Następny temat

Big mama [help] :)

WHEY premium