SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Duża czy mała, młoda czy stara, każda Lady zapyerdala %-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 179723

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1635 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19571
wiesz, w porównaniu do tego, co jest teraz, eeeh... no to sama wiesz

nie miałam tegoż zamiaru

Zmieniony przez - Betkaa w dniu 2011-06-01 10:37:14

The Journey of a Thousand Miles begins with a Single Step...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tudzież po 12 latach

Ja nie wiem, co zdawałam, pewnie rozszerzoną, skoro na kierunek medyczny startowałam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1635 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19571
a ja Wam powiem, że startowałam na filologię i co z tego wyszło? ekonomia

The Journey of a Thousand Miles begins with a Single Step...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 753 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8894
ej no przestańcie, 14 lat temu miałam maturę. milion lat temu a pamiętam ile wkuwala. i potem na studia.

a i tak robię coś zupełnie innego :D

Betkaa - ja studiowalam socjologię i anglistykę.
jestem księgową

Zmieniony przez - cortunia w dniu 2011-06-01 10:40:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1635 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19571
Cortunia, to się zwie życie jak się czujesz?

ja, jak wyżej. a pracuję w p.... centrum finansowym



Zmieniony przez - Betkaa w dniu 2011-06-01 10:41:01

The Journey of a Thousand Miles begins with a Single Step...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
OMG, ja się stresowałam tą maturą A potem się okazało, ze to to łatwiejsze było niż moje pierwsze kolokwium na studiach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1635 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19571
ja to w sumie stresowałam się maturą z polaka. nigdy nie lubiłam pisać. a matma i niemiecki, phi

The Journey of a Thousand Miles begins with a Single Step...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 753 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8894
Betkaa - pierwszy raz (znaczy od roku bo od roku jestem w księgowości) jestem szczęśliwa i na miejscu.

moja mama się do tej pory ze mnie nabija jak się na ustny polski uczyłam co to są jery i jak przed francuskim prasowalam bluzkę rycząc, że nic nie umiem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5434 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41059
z matmą to jest w ogóle ciężka sprawa, dzieciaki podstawowego równania o kredkach długopisach i ich cenach nie umieją napisać (tzn przekuć życia w abstrakcję) więc w książkach się już za nich pisze równanie z blankami do wypełniania..

a w szeroko pojętych mediach lans, na to kto nienawidził matmy, kto był noga, kto jej nie potrzebuje w życiu codziennym, ale patrzcie na ludzi wyszedł - jasny przekaz, że szkoda czas tracić.

taka mała refleksja przy dniu dziecka.

http://www.sfd.pl/t856312.html
http://tnij.com/5Rd9Z

In both architecture and human beauty, form follows function - Mark Rippetoe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 11349 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35553
spoko, ja matura rozszerzona z matmy (bylam na mat-fizie), potem ekonomia a teraz doktorat z psychologii aktywnosci fizycznej i czasu wolnego. A pracuje jako sekretarka w firmie IT (choc mam nadzieje znalezc cos zwiazanego z doktoratem bo to polubilam strasznie).


Radziu, bez fot to w tego "mlodego boga" nie uwierze. Szczegolnie w "mlodego" bo my chyba ten sam rocznik

Redukcja 2012:http://bit.ly/yQSA4V
Nigdy nie twierdzilam ze jestem normalna!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

green_tea

Następny temat

Big mama [help] :)

WHEY premium