SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Duża czy mała, młoda czy stara, każda Lady zapyerdala %-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 179681

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Siedzialam z tylu, wiec slyszalam tylko wrzaski a stewardessa nie byla laskawa przekazac o co dokladnie poszlo, ale chyba o to, ze ona leciala z bachorami, a uparla sie, zeby siedziec z nimi w pierwszym rzedzie (lecialam wizzairem a tam nie ma rezerwacji)- bachory nie moga siedziec w pierwszym, ale wczesniej widzialam jak wpakowala sie na poklad z 10 chyba torbami (nie wiem jak ja wpuscili). No i ogolnie strasznie wrzeszczala cienkim glosikiem.

Najlepsze bylo jak bila sie na plycie lotniska z AT

Wy sie smiejecie, a B. od razu spytal czy to byla moja matka

Zmieniony przez - wrong w dniu 2011-06-06 08:14:28

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5434 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41059
Wy sie smiejecie, a B. od razu spytal czy to byla moja matka

http://www.sfd.pl/t856312.html
http://tnij.com/5Rd9Z

In both architecture and human beauty, form follows function - Mark Rippetoe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 607 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7261
Bry.
Babeczka pewnie miała pms. Bo z terrorystą można negocjować, z kobietą z pms nie
Szit, nie może mi wyjśc z głowy ten durnowaty refren Enej "Dobry deń dobry deń, tu twoje radio hello..." masakra jakaś

Uwaga -do odsłuchania na własną odpowiedzialność:


Who needs big tits when you have an ass like this
2019: https://www.sfd.pl/13_tygodni_na_początek_***_redukcja-t1185675.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Z tego co widzialam to AT w ogole z nia nie negocjowali. Wyniesli ja po ok.45 minutach wrzaskow. Natomiast wydaje mi sie, ze wyniesliby ja wczesniej gdy nie to, ze szukali jej bagazu. No naprawde duza rzecz, moze nie to co z Rokita, ale zawsze ubaw byl

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 338 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3190
Umre, tylko nie wiem czy się smiać czy płakać

Moja szefowa znowu jest na diecie!!!! AAAAA!!! Jej ostatnie diety to : (Kwaśniewskiego: rano kabanosy ale już w południe sernik,i eklerki; Plaż Południowych : w ciagu dnia pomidory, wieczorem lody z owocami bita smietanan itd,; myślałam, że gorzej niż na ostatnim Dukanie nie będzie : rano nic, w południe kefir, ale jak weszłam do pokoju to na kolanach 3 w-ztki, 3 pączki i tłuste mleko , ale się pomyliłam.

Teraz znalazła sobie kobita " te super szejki o różnych smakach do picia". Jestjuz na niej od wczoraj więc zjadła 2 torebki a do tego pól chleba, 300 gram sera zoletego, pol paczki masla czosnkowego i 8 muffinków. Na sugestie ze to moze za duzo stwierdziła ze jak to " przeciez szejki odchudzają".



Dodam, że jeszcze 5 lat temu, jak zaczynałam prace kobita była bombowa. Ćwiczyła codziennie, miała superdiete, pozwalał sobie od czasu do czasu na coś etc. Zazdrościłam jej jak jasna cholera. Przez te 5 lat przytyła ok 55 kilo;/ i nie wydaje mi sie żeby kolejna dieta to zatrzymała...

Nie wlecz się w ogonie postępu, bo przy odwrocie oskarżą cię, że jesteś przywódcą dezercji.:>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
ano nic, w południe kefir, ale jak weszłam do pokoju to na kolanach 3 w-ztki, 3 pączki i tłuste mleko

czyli ona jest na JEM/NIE JEM

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 338 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3190
ta...Na JEM(wszystko co smieciowe)/ NIE JEM ( tego czego powinnam albo wcale)

Ale spoko...Za tydzien do Stanów leci, więc sobie "kupi kilka opakowań Meridii i zaraz schudnie, moze ja tez chce?"

Nie wlecz się w ogonie postępu, bo przy odwrocie oskarżą cię, że jesteś przywódcą dezercji.:>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobry

Dziś mam mega POMPKĘ




1.5.cm w łydzie Uda nie mam odwagi zmierzyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 338 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3190
Dobra, mam 2,5 h wolne sie okazało. Siłownia mniej niż 100 metrów od tego miejsca.Zobaczymy jak się wolne cięzary robi wish me luck

Nie wlecz się w ogonie postępu, bo przy odwrocie oskarżą cię, że jesteś przywódcą dezercji.:>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 11349 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35553
Madie, powodzenia!

witam wszystkich

Znowu leje, co za kraj...

Redukcja 2012:http://bit.ly/yQSA4V
Nigdy nie twierdzilam ze jestem normalna!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

green_tea

Następny temat

Big mama [help] :)

WHEY premium