SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dorotka165/BLOG - "redukcja" drogą do szczupłej sylwetki

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32108

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1234 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13825
psychika odpwiedz na Twoje pytanie :) mozesz dodac wiecej warzyw w kolacji :)

za Ruch za HKS pojdziemy az po życia kRes :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 620
aha, to odpowiednio się nastawie spróbuje z większą ilością warzyw wieczorem. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1234 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13825
kładziesz sie spac i sobie mowisz tak Boze czemu znowu tyle sie najadłam na kolacje :D zadziała :)

koniec spamu z mojej stRony :)

za Ruch za HKS pojdziemy az po życia kRes :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 620
ok czyli zastosowanie autosugestii mówię sobie, że coś jest tak i tak będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 620
W kwestii brzuszków - myślałam, że nie dam rady - ale poczułam się lepiej więc jednak ćwiczyłam i teraz czuję każdy mięsień, który pracował Zastanawiam się jedynie czy robić te ćwiczenia codziennie czy co drugi dzień?

Po raz piwerwszy moja kolacja strasznie mi smakowała a sposób bardzo prosty -> chudy twaróg rozdrobniłam widelcem, dodałam troszkę mleka aby nie było zbyt suche a warzywka pokroiłam w drobną kosteczkę i doprawiłam to wszystko odrobiną soli morskiej i ziołami prowansalskimi (wszędzie gdzie mogę dodaje moje ukochane zioła) PYCHOTKA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1560
Och, Dorotko, na twaróg z warzywami jest tyle sposobów, że aż sama byłam zaskoczona - twaróg z pomidorkiem i szczypiorkiem, twaróg z ogórkiem i pestkami słonecznika, z ogórkiem i czosnkiem, z pomidorkiem i pestkami dyni, z wiórkami kokosowymi, z orzechami/ migdałami i suszonymi/ świeżymi owocami (to już bardziej śniadaniowo ;)), z rzodkiewką i ogórkiem, z cebulką i szczypiorkiem, z musztardą francuską, z koncentratem pomidorowym i papryką - twaróg ma po prostu nieograniczone możliwości

Rozmarzyłam się... czas na odżywkę

P.S. Brzuszki, zdaje się, można codziennie. Natomiast zapiekanką się nie przejmuj - jesteśmy ostatecznie ludźmi i postanowienia z gatunku "nigdy więcej nie tknę niczego dobrego i niezdrowego" nie mają absolutnie szans powodzenia, a powodują tylko większe poczucie winy. Takie wpadki są wliczone w koszta, i tyle

UWAGA! KOBIETA NA DIECIE! NIE DRAŻNIĆ! NIE DOKARMIAĆ!
http://www.sfd.pl/bree/_blog/_redukcja_forever_:]-t335245.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2931 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24391


dorota

olej z pestek winogron a oliwa z oliwek:

Oleje te maja inny sklad i wlasnosci. Oliwa z oliwek to tluszcze jednonienasycone, ktore powinny stanowic ok. polowe calego spozycia tluszczow. Olej z pestek winogron to glownie omega-6, kwas tluszczowy wielonienasycony, wiekszosc osob spozywa go w nadmiarze (wystepuje w wiekszosci produktow).

zreszta, spojrz na obrazek wyzej

co do bialka w diecie
imo masz go naprawde malo
pamietaj, ze bialko podkreca metabolizm
pozwoli takze zminimalizowac straty miesniaa, to wazne przy zachowaniu jedrnosci ciala itd.

pzdr
pamietaj, ze najcenniejszy dla nas jest kwas 0mega-3

----> www.pajacyk.pl <----

na weekendach mnie NIE MA!

::]]}|{{[[:: a44 - electro glide in blue

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 620
dzisiaj jak na razie wszystko zgodnie z planem czyli śniadanko, aerobik i posiłek po ćwiczeniach, jedyny problem to posiłki później, ponieważ jadę na uczelnie po południu a wracam wieczorem. Rozważam wzięcie posiłku "na wynos" i może znajdę trochę czasu aby skonsumować

bree rzeczywiście sporo jest możliwości na przygotowanie twarogu Co do tej zapiekanki to pewnie masz rację, że obiecywanie sobie takich rzeczy tylko zwiększy poczucie winy przy kolejnym takim "wypadku".

6roove rzeczywiście jest różnica między tymi oliwami więc postaram się jakoś przyzwyczaić do tego okropnego smaku.
Jeżeli chodzi o białko to nie jestem do końca pewna więc zrobię tak -> teraz zostanę jeszcze przy starych ilościach w diecie a w przyszłym tygodniu (od poniedziałku) zwiekszę białko i będę obserwować reakcje organizmu. Zależnie od efektów albo zostanę przy nowych wartościach albo wrócę do starych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1234 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13825
stosuj naprzemian jak pisałem do tego 2-3 g o-3 z twbsików i bedzie siiii

za Ruch za HKS pojdziemy az po życia kRes :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 620
stosuj naprzemian jak pisałem do tego 2-3 g o-3 z twbsików

czyli mogę stosować naprzemiennie oliwę z oliwek z oliwą z pestek winogron plus 2-3g tłuszczów omega3 z tym, że nie rozumiem co to są te twbsiki czy możesz mnie oświecić?

Jeżeli będę dostarczała omege3 z rybek (rybka codziennie na jeden z posiłków) to wtedy do sałatek mogę dodawać oliwę naprzemiennie -> jeżeli dobrze rozumuje.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JAK ZACZĄĆ ĆWICZYĆ - kilka porad

Następny temat

Po cyklu

WHEY premium