SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dorotka165/BLOG - "redukcja" drogą do szczupłej sylwetki

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32199

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 235 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2548
Heh jak w każdym treningu są okresy załamania, ale końcowe efekty na pewno wynagrodzą Ci poświęcenie!

Bo to zła sztanga była:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2038 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31063
jak brakuje motywacji to zjedz cos i przespij sie, nastepnego dnia napewno poczujesz sie lepiej, stara i sprawdzona metoda
Dagmara jaki opis
owiń sobie sztange recznikiem w miejscu gdzie opierasz zeby ci sie gryf w kark nie wbijał

Zmieniony przez - qwert321 w dniu 2007-07-03 15:01:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 620
dzięki chłopaki kilka miłych słów zawsze pomaga no i rady osób, które ćwiczą dłużej niż ja też są pomocne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 620
Ja chyba zwariuje tak mi się chce coś słodkiego, że oszaleje! Nie wiem czemu tak mam, w sumie zawsze lubiłam zjeść coś słodkiego ale żeby mi się teraz tak chciało Chyba muszę kupić chrom w tabletkach bo jak tak dalej pódzie cały wysiłek pójdzie na marne (silna wola też kuleje). Kiedy brałam L-Karnitynę z chromem to nie miałam najmniejszej ochoty na te zdradliwe pyszne rzeczy. Tak kupię chrom jeszcze dzisiaj!!!

Mam pytanie, ponieważ zastanawiam się co kupić po Thermo Fat Burnerze czy może Dyma Burna ale czytałam, że niezbyt polecacie. W sklepie sfd znalazłam Dyma-Burn Xtreme z Yohimbiną ale nie wiem czy to dobry pomysł, inny suplement to HiTec Therm Energy Power naturalnie też spalacz. Chodzi o to, że jeszcze teraz potrzebuje silnego spalacza (do końca miesiąca muszę zredukować ile się da) a potem chwila przerwy na jakiś miesiąc i dalej już na lajcie lekkimi środkami będę się wspomagać. Z góry tnx za podpowiedź.

Zmieniony przez - Dorotka165 w dniu 2007-07-04 09:58:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dorotka, ja mam Dyma-Burn Xtreme z Yohimbiną i to tylko takie ziolka sa, generalnie pali w zoladku po nich nic poza tym, o tym specyfiku dyskutowalismy troche na blogu bree

a przy jezeli chodzi o ochote na slodkie to polecam Matrixa Olimpa - czekoladowego, batonik bialkowy, low-carb, pyszny albo ten sposob z twarozkiem co ci mowilam w domku (chudy twarog+slodzik+cynamon+lyzka kefiru+10g rodzynek) albo 2 kostki gorzkiej czekolady (90% cacao) z kilkoma orzechami i kilkoma rodzynkami, do tego kawunia i TV....

ale sie rozmarzylam.....

wracam do pracy

Zmieniony przez - dagmarek w dniu 2007-07-04 10:31:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 128 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1648
Dorotka, ja też mam Dyma Burna, nie wiem, czy to dobry spalacz, ale faktycznie bardziej się po nim pocę na siłowni i nie jestem głodna, ponieważ mam wrażenie że "leży" mi na żołądku i nie chce się "strawić", ale to moja subiektywna ocena poparta autopsją. Dagmarek, jeśli chodzi o to pieczenie w żołądku, to miałam ten sam problem (bynajmniej dla mnie to było problemem, źle się czułam). Jednak ktos na SFD doradził mi abym biorąc tabletki popijała większą ilością wody. I tak też zaczełam robić. Wypijam około 0,5 l wody (herbaty) i nie czuję pieczenia, tylko, ze wtedy automatycznie mniej zjem na śniadanie, ponieważ żołądek jest "zapchany" płynami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1560
Zgadzam się z Dagmarkiem - na ochotę na słodycze najlepsze są batony Olimpu. Duże, słodkie i zapychające. Czekoladowy jest chyba najlepszy, chociaż kokosowy też pycha, a waniliowy w smaku przypomina marcepan Mi pomaga też twarożek z migdałam i rodzynkami (jak sernik) albo z rodzynkami i wiórkami kokosowymi. Dobrze działa też pepsi light, ewentualnie kawa z mlekiem. Możesz też pomyśleć o jakimś dobrym białku, chociaż jak wiesz ja jeszcze nie znalazłam takiego, które by mogło smakiem konkurować ze słodyczami...

Co do spalaczy, to z czystym sumieniem polecam Ci Tighta (też zawiera yohimbinę). Ja nie mam po nim absolutnie żadnych problemów żołądkowych, zapijam pół szklanki wody i luz. Bardzo fajnie dodaje energii, przemianę materii reguluje rewelacyjnie. Nie jestem do końca pewna jak z hamowaniem apetytu, bo jednocześnie z rozpoczęciem Tighta odstawiłam pigułki, więc nie wiem, co tak naprawdę zadziałało. Ale spala elegancko

UWAGA! KOBIETA NA DIECIE! NIE DRAŻNIĆ! NIE DOKARMIAĆ!
http://www.sfd.pl/bree/_blog/_redukcja_forever_:]-t335245.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 620
Super, bardzo doceniam to dziewczyny, że dzielicie się swoimi spostrzeżeniami teraz mam jużtylko mentlik w głowie bo zaczęłam się zastanawiać nad innymi specyfikami. No cóż mam o czym mysleć przez najbliższy tydzień no a dzisiaj wybieram się na siłkę aby zrobić piątek więc może byćjutro ciężko z nóżkami, no i odpowiedni ręcznik na ramiona co by kark nie bolał. Ajjj jak późno uciekam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
musialysmy sie minac, bo ja wlasnie wrocilam %-D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 620
No to wczoraj został zrobiony dzisiejszy trening, nóżki bolą ale nie chodzę kwadratowo, schody nie stanowią żadnego problemu a tydzień temu umierałam podczas schodzenia z nich i musiałam iść temepem emeryta na wakacjach Kostki troszkę bolą ale nie zwracam na to uwagi, recznik na ramionka pomógl zdecydowanie bardzo dobrze, na 5+ Dietę staram się trzymać jak najlepiej. Teraz wyjeżdzam na wekeend i tym razem zabieram ze sobą wagę, odpowiednie produkty i zamierzam się trzymać wytycznych.

dagmarek ja na siłce byłam o 16:30 więc na pewno się minęłyśmy do zob w sobote
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JAK ZACZĄĆ ĆWICZYĆ - kilka porad

Następny temat

Po cyklu

WHEY premium