SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dorotka165/BLOG - "redukcja" drogą do szczupłej sylwetki

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32205

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Po pierwsze,nie mamy pewności czy wszystko zostanie użyte na regenerację glikogenu(kwestia bilansu ww i intensywności treningu).
Po drugie,nawet w okresie budowania masy,powinniśmy wystrzegać się takiego rodzaju "pożywienia".
Po trzecie,jesteś na redukcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 620
No oki zgadzam się, ale jeżeli zjem sobie Matrixa po treningu to jest lepsze od normalnego batonika, prawda? Dla mnie to jest w penym sensie taka jakby nagroda za dobry trening bez takich malutkich oszustw te 3 razy w tygodniu będzie mi niestety ciężko powstrzymać się od zjedzenia jeszcze większych ilości czegoś słodkiego np. w weekend.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 942
"organiz przez 1h po treningu spali wszystko co mu dostarczymy -> tak powiedział trener"
Eee wszystko to szerokie pojecie, za szerokie!
Tez jestem zdania, ze slodycz przed treningiem jest o wiele lepszym pomyslem. Chociaz kwestia motywacji, dla Ciebie to nagroda za dobry trening, dla mnie kopniecie sie w tylek do roboty, bo przeciez 'teraz trzeba spalic':)
W kazdym razie sledze Twoja redukcje od poczatku i gratuluje efektow. Male kroczki do przodu do wielkiego sukcesu.;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Z dwojga złego,na redukcji,lepiej po treningu.Po co tankować paliwo,skoro zależy nam na spaleniu rezerwy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 620
Wiem, że straszny ze mnie łasuch dlatego uzbierałam tyle tłuszczyku, właśnie przez takiego typu historie. Więc zrobię to inaczej jeżeli będę miała straszną i nieodpartą ochotę na coś słodkiego to ewentualnie po treningu zjem niewielkiego batonika, czasem Matrixa. Ogólnie walczę z tym nałogiem ale czasami przegrywam Czasami po treingu jestem taka głodna, że zanim dojadę do domku i przygotuję posiłek to padam na cycki więc daję żołądkowi coś nad czym może popracować ale rozumiem, że nie tędy droga, poprawie się

Ostatnio troszke mi się wacha waga mojego ciała ale to może być woda o ile się nie mylę, skoki nie są duże. Poza tym jakoś przestałam pić butelkę wody dziennie więc to też może być przyczyną ale już zakupiłam zgrzewkę i nadrobię zaległości.

Dzisiaj byłam na siłowni 1h wcześniej niż zwykle, było miło i przyjemnie bez tylu osób dookoła. Najgorzej jak jest dużo babek bo wtedy wszystkie popularne przyrządy są oblegane No nic wracam do tematu. Z treningu jestem zadowolona, dzisiaj strasznie skatowałam nóżki chociaż ciężary standardowo miałam ustawione -> więc nie wiem czemu. Jedynym problematycznym ćwiczeniem jest dla mnie ta maszyna na, której człowiek łamie się w pół (sorki nie znam nazwy) przed moim długim przeziębieniem elegancko mi szło a od przerwy już dużo gorzej. Dużo oznacza w pierwszy powt. x12, w drugim x10 a w trzecim już tylko x9 i nie umiem sobie tego racjonalnie wytłumaczyć. Na koniec aeroby były ciężkie przez te bolące nózie no ale dałam radę, czego to się nie robi żeby mieć świetny tyłek i resztę też.

Aha i w sobote będę się ważyć, mierzyć i analizować co zrobiłam źle i czy dalej ma dietę intuicyjnie i na oko a może wrócę do ważenia.

Shakti dziekuję, efekty są ale nie osiadam na laurach i dalej pracuję ale powrócił mój problem słodyczy jak czytałaś i troszkę to przeszkadza. Powoli małymi kroczkami dojdę do celu

BodyLine tnx again za rady

Zmieniony przez - Dorotka165 w dniu 2007-08-08 20:53:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 679
Dorota, a próbowałaś zastąpić tego potreningowego batonika owocem, np. bananem????
Mi banany właśnie pomagają zapanować nad apetytem na słodycze, a są na pewno zdrowsze od batoników:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 620
jazzwoman oczywiście zastępuję batoniki owocami tylko taka opcja jaka jest teraz czyli z batonikiem jest dlatego, że nie mogę ostatnio zapanować nad chęcią na słodycze... po prostu ostatnio nie mogę sobie z tym poradzić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1234 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13825
moze rób własne batoniki z otrebów rodzynek i białek jaj :D:D:Dwsam raz po treningu dla łasuch

wogóle siema DoRotka jak mija czas ????

pozdRawiam:D

za Ruch za HKS pojdziemy az po życia kRes :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 620
Zbytnio nie miałam czasu w weekend ale zmierzyłam się i jedynie zmianie uległy dwa wymiary, w pasie spadły 2cm i w brzuszku 1cm, no i bicepsy troszkę podrosły o te 0,5cm Waga zależnie od dnia pokazuje 60,7-61,5 kg a bf spadł ledwo o 0,4%. Nie mam dostępu do aparatu więc zdjęć nie będzie ale w sumie jest mało do porównywania Błędy przede wszystkim polegały na podjadaniu słodyczy -> zeszły tydzień był masakryczny pod tym względem, ten już troszkę lepszy no i nie sprawdzałam czy ilość kalorii się zgadzała. Szczerze mówiąc nie wiem jak to będzie wyglądało w tym tygodniu,ponieważ czeka mnie troszkę różnych spraw do zrobienia i czas będzie "towarem" deficytowym ale postaram się to ładnie zgrać

369258 miło, że wpadłeś a na te batoniki własnej produkcji jest jakiś specjalny przepis? Jeżeli tak to bardzo proszę o niego bo chętnie bym wypróbowała Bo ja lubię podobnego typu batoniki jeść np. corny bananowy -> mój ulubiony! Ogólnie szykuje się pracowity tydzień a za jakieś 1,5 tygodnia prawdopodobnie będę miała 2 tygodniową przerwę w siłowni ze względu na planowaną obronę we wrześniu. Potem to już do pracy idę więc sporo będzie się działo.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JAK ZACZĄĆ ĆWICZYĆ - kilka porad

Następny temat

Po cyklu

WHEY premium