SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dorotka165/BLOG - "redukcja" drogą do szczupłej sylwetki

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32219

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 620
właśnie ostatnio o tym zaczęłam myśleć i możliwe, że tak też zrobię. Najpierw muszę poczytać, które są dabre i coś wybiorę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 711 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4104
bierz kompleksowe czyli MsM glukozamina vit c i inne ******łki tego typu jednak zastanawia mnie czy faktycznie to działa ( czy nie jest to efekt placebo):P

ciao :)

dawny uzytkownik 369258 :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
A propos skutecznosci
http://www.nutritionexpress.com/article index/authors/jeff s volek phd rd facn/showarticle.aspx?articleid=791
Ja sie zdecydowalam na Animal Flexa, zobaczymy co to za cudo bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 411 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9368
Heja:) Widze , ze masz odwrotny problem do mojego , tluszczyk Ci sie gromadzi bardziej w okolicy ud , natomiast brzuch masz szczuply (czy brzuch w avku to Twoj? , jesli tak to gratuluje;))
Mnie akurat wiekszosc idzie w brzuch...eh no nic takie zycie Pozdrawiam i powodzenia;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 620
Niestety moje obawy okazały się słuszne... piątkowa wizyta u ortopedy zakończyła się skierowaniem na operację prawego kolana... Nigdy w życiu nie miałam żadnej operacji więc jestem troszkę podłamana, boję się pomimo, że nie jest to aż tak straszna operacja - nie będą mnie kroić tylko będę miała dwie małe dziurki (zapomniałam jak taka metoda się nazywa). Takiego przebiegu sprawy się nie spodziewałam... Więc przez jakiś czas nie będę pisać jak postępy bo ich nie będzie Jak dojdę do siebie to wtedy powoli wrócę do pracy nad swoim wyglądem.

r1920r tnx za podpowiedź, doceniam wszelką pomoc

obliques tnx za linka poczytam sobie, doceniam pomoc

anytram111 jeszcze nie mam takiego brzuszka kwestia dłuższego czasu (teraz tym bardziej) ale jak słusznie zauważyłaś tłuszczyk najbardziej idzie mi na nózie

Pozdrawiam wszystkich i dziękuję, że odwiedzacie mojego bloga i dajecie mi rady, to wszystko razem wzmacnia motywację i powiększa moją wiedzę

Zmieniony przez - Dorotka165 w dniu 2007-11-11 16:49:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 620
W środę idę do szpitala na konsultacje z lekarzem i wszystko się wyjaśni, czy zabieg jest konieczny (z tego co czytałąm to jest) i czy zrobią mi szybciej czy też może będę czekała pół roku na swoją kolej... masakra jak dla mnie ale będzie dobrze czytałąm troszkę o tym i napisali, że powrót do zdrowia jest czybki i odzyskuje się całkowitą sprawność
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Wspolczuje i trzymam kciuki. Kurcze akie zabiegi powinni wykonywac szybko, za pol roku to moze byc musztarda po obiedzie, tak mi sie wydaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 711 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4104
heh kijowa sprawa bedzie jak bedziesz musiała czekac tyle czasu. MOze popytaj ile takie cus kosztowałoby prywatnie bo musisz sie zastanowic czy warto sie pol roku meczyc????

pozdRawiam :*

dawny uzytkownik 369258 :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 620
hej no właśnie w tym rzecz, że zabieg powinien być wykonany jak najszybciej... jutro wszystko się okaże bo szczęście w nieszczęściu, że to wszystko trwa dopiero 3,5 tygodnia. Nie jest przewlekłe więc jest duża szansa, że się załapie szybciej niż za pół roku. Kolano boli i puchnie więc jest na moją korzyść. Jak lekarz będzie wporządku to jakoś się uda. musi się udać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 620
Byłam w środę w szpitalu, spędziłąm tam 4,5h ale dostałąm się na operację, termin mam wyznaczony na 23-go listopada czyli za tydzień w piątek. Jeszcze nie wiadomo co znajdą w kolanie... jak łękotkę to 2tygodnie chodzenia o kulach a jak coś gorszego to dłużej będę z moimi dwiemia kulożankami chodzić Potem oczywiście rehabilitacja i wzmacnianie mięśni prawej nogi. Ale do tego czasu jeszcze kawałek... Będzie dobrze, jestem młoda to dojdę do siebie. Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JAK ZACZĄĆ ĆWICZYĆ - kilka porad

Następny temat

Po cyklu

WHEY premium