SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Domatorki się siłują - czyli trenuj w domu z sfd ladies

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11057

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 509
Nie wiem, czy jeszcze można dołączyć?
U mnie stworzenie mini siłowni w domu zdecydowanie się opłaciło. Dojazd na siłownię zajmował 1 godzinę, klimatyzacja chodziła na maksa + tysiące innych powodów, dlatego fajnie, że się pojawił ten temat.
Mam tylko problem z ćwiczeniami na mięśnie nóg: nie mam na razie taśm ani gum (nie wiem jaki poziom oporu wybrać), robię tylko wykroki i przysiady ze sztangą i sztangielkami + ćwiczenia z piłką gimnastyczną. To starczy? Gdy będą taśmy planuję dokupić i przymocować do ściany uchwyty, o które będzie można zaczepiać gumy - wtedy będzie można jakieś ćwiczenia na nogi dodać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Oczywiście możesz sobie ćwiczyć tym planem jednak na ogólnych zasadach forum. Brakuje Ci wymaganego miesięcznego regularnego prowadzenia dziennika treningowego.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
Caly czas zastanawiam sie nad gryfem. Ktory kupic. Jak myslicie dam rade wioslo robic gryfem 180cm?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22600 Napisanych postów 11141 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356219
Ja mam 180 cm gryf do domu i jest ok. Krotszego bym nie brala. A na dluzszy ciezko miejsce znalezc.

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
A ja jak mogę to ćwiczę mniejszym, żeby mieć większe krążki. Chociaż z drugiej strony zamawiając dłuższy gryf jest automatycznie cięższy i zawsze to dodatkowe obciązenie. Spokojnie zrobisz. Ja takimi krótkimi nawet robię a one są krótsze niż ja :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
Wlasnie szukam optymalnego rozwiazania bo dluszy tez jest potrzebny a wlasnie dodatkowe obciazenie w samym gryfie to tez plus! dokupie jeszcze dwa talerze po 10 kg i mam sprzecior jak marzenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
Mam dosyc wysoka szafe wiec chyba sie tam zmiesci ew schowek na klatce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 300 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25763
No ja mam ok. 165 cm i to jest naprawdę dlugi gryf jak na moje warunki mieszkaniowe.Waży 10 kg i jest z firmy hop sport, tak jak obciążenia. Średnica 30 cm. Ćwiczy mi się z nim dobrze, na pewno nie potrzebowałabym 180, chociaż mam 175 cm wzrostu.Obciazenie na nim mocowane jest tak naprawdę dość blisko środka, a reszta to takie wystające z dwóch stron zbędne i niebezpieczne dla otoczenia patyki. Nie będę na nia (raczej) nigdy ładować 100 kg, wiec raczej nie wykorzystam długości tych boczków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Nigdy nie mów nigdy - a jak jednak załadujesz kiedyś tą stówę.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 300 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25763
Tego w sumie nie wykluczam, ale wyobrażam sobie, że zrobię to na siłowni, bo te obciążenie żeliwne okrutnie drogie są, a na razie mam tylko jakieś 50 kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spamerka DT

Następny temat

DT PartOfHell

WHEY premium