SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Domatorki się siłują - czyli trenuj w domu z sfd ladies

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11061

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Zuzi może Night ma wgląd w takie rzeczy ale jeśli nie to może wrzuć link do swojego dziennika jeśli prowadziłas wcześniej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
zuzu88
Ojej...ja też bym chciała, ale nie prowadziłam dziennika ostatnimi miesiącami. Czy po zajrzeniu w moje poprzednie zmagania w dzienniku któraś z Was oceni czy mogę dołączyć? Czy jestem skreślona na starcie?:)


Zanim podejmę decyzję muszę wiedzieć czy po zaprzestaniu prowadzenia dziennika nadal ćwiczyłaś regularnie oraz jak obecnie wygląda u ciebie kwestia diety.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 99 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4124
Ćwiczyłam, głównie te treningi- czyli z obciążeniem, bo takie mi najbardziej odpowiadały. https://www.youtube.com/results?search_query=fitness blender strengh 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
a kaloryczność diety na dzień dzisiejszy masz jaką??

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 99 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4124
Codziennie nie liczę, czasami wrzucam kontrolnie-myślę,że 1700 jest na pewno. Jem wg 'co jedzą ladies" juz ponad rok, bez nabiału, od paru miesięcy ograniczyłam też prawie do zera gluten. Jedyne czego się trzymam, to diety bardziej nastawionej na tłuszcze niż węgle, białko trzymam na poziomie min 80. Zazwyczaj dobijam tak aby było BTW- 30/40/30.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 99 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4124
Dodam,że najlepiej czułam się przy diecie redukcyjnej 130 W, 120 B, 70 T. Tak miałam zalecone tutaj na początku. Teraz jem więcej bo mi się apetyt rozbujał no i obrosłam w tłuszcz, bo domyślam się,że jednak więcej jem aniżeli spalam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Dobra - muszę uwierzyć na słowo - ale pamiętaj że jak masz zamiar się głodzić, albo popadać w inne skrajności - to to będzie widać w dzienniku i nie omieszkam się do tego przyczepić. A poza tym możesz zakładać dziennik w ramach tego domowego programu treningowego.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
LuckyMe
Słowo się rzekło, jestem i ja jak na spokojnie przeanalizuję plan to zapewne też napiszę swoje pytania


jako współinicjatorka pomysłu zakładasz oczywiście dziennik w ramach tego projektu - innej opcji nie ma

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 300 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25763
Ja trenuję w domu i mam dziennik od ponad miesiąca, to może się nadam. Co prawda nie mam dużego stażu siłowego, ale w ubiegłym roku kilka miesięcy robiłam jeden z treningów ze forum ladies. Technikę ćwiczeń w większości znam, co prawda z zajęć typu body pump ale to zawsze coś. W tym roku trening wybierałam właśnie pod ćwiczenie w domu i wybrałam taki:

DZIEŃ 1
1. przysiad klasyczny (3 x 10, 90 sek. przerwy)
2. MC Romanian (3 x 10, 90 sek.)
3. wspięcia ze sztangą na barkach (3 x 10, 60 sek. stopy na krążkach),
4. wyciskanie żołnierskie (3 x 10, 60 sek.)
5. wyciskanie leżąc (3 x 10, 60 sek.)
6a. podciąganie hantli wzdłuż tułowia (3 x 10, 2 hantli jednocześnie, do szyi, zatrzymanie w górze na 2 s
6b. uginanie ramion ze skrętem (3 x 10, stojąc)
(60 sek przerwy między obwodami)

DZIEŃ 2
1. thrusters (3x10 , 60 sek przerwy)
2. wypady dalekie (3x10/ na nogę , 60sek)
3. wiosłowanie hantelką w opadzie tułowia (3 x 10/ na rękę, 60sek)
4a. wznosy bokiem (3x10 , 60sek przerwy między odwodami, /ręce minimalnie ugięte w łokciach)
4b. wznosy bokiem w opadzie tułowia (3x10, /ręce ugięte w łokciach)
5. plank (1 x max)
6. wznosy bioder (3 x 10, z obciążeniem, 30 sek.)


DZIEŃ 3
1. snatch jedną ręką 3 x 10 na każdą rękę (90sek)
2a. martwy na prostych nogach ze sztangielkami (3 x 10, 90 sek)
2b. przysiad plie (3 x 10, szeroki ze sztangielką)
3a. wiosłowanie sztangą w opadzie (3 x 10, 60 sek. )
3b. wyciskanie sztangielek na skośnej w górę (3 x 10);
4a.wznosy kolan w zwisie 3 x 10
4b.woodchopper 3 x 10 (na każdą stronę)


Z tego co widzę, jest podobny do tego proponowanego tutaj, więc zamienienie nie byłoby kłopotliwe. A cel taki jak inicjatorek akcji- redukcja (pewnie o tej porze roku jest to dość powszechny cel).

Mam w domu hantle i 40 kg, sztanga i następne 20 kg właśnie idzie kurierem. Mam jakieś gumy, które leżą w szafie już z 10 lat (mam nadzieję, że nie pękną mi w twarz), mogę kupić drążek. Taka akcja byłaby na pewno bardzo motywująca.

A w tym dzienniku miałby być opisany tylko trening, a dieta itd. w normalnym? Bo jestem do swojego obecnego przywiązana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 99 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4124
Super, bardzo dziękuję! No dokładnie, wszystko wyjdzie w dzienniku. Ja za swoją prawdomówność ręczę:) Czy akcja ma jakiś konkretny początek, jakaś data, czy już można zakładać dziennik??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spamerka DT

Następny temat

DT PartOfHell

WHEY premium