SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Domatorki się siłują - czyli trenuj w domu z sfd ladies

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11063

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
może to głupie pytanie, ale czy na każdym treningu można wykonywać różne ćwiczenia na brzuch, czy lepiej ustalić sobie jakiś stały zestaw do każdego z planów ABiC?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Można na każdym różne. Można jakiś czas jednym zestawem i za jakiś czas inny zestaw. Freestyle

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
no to super, z piłką jest masa opcji, chyba będę szła w tym kierunku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
powiem tak - domowa siłownia potrafi wymęczyć! łapy mi się trzęsły i przy brzuchach to już myślałam, że na podłodze zostanę do rana wypiskę chyba już jutro wrzucę, ale trening super, tylko to podciąganie porażka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Asia podciaganiem się nie przejmuj. Ja w konkursie na początku miałam dola ze jestem taka słaba i nie idzie w ogóle. A później jakoś zaczęło ładnie wychodzić :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
też myślę, że będzie lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
na spokojnie - trzeba czasu i jednak konsekwentnego próbowania się z tym podciąganiem

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
z tego podciągania to nam całkiem ładne wyzwanie wyszło, ale mówię Wam framuga mnie nie znosi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
każdy ma jakieś ćwiczenie z którym musiał/musi walczyć żeby cokolwiek osiągnąć

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 300 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25763
Paula, widzę rurkę. To musisz mieć silne ręce. Moja przygoda z pole dance zakończyła się po kilku lekcjach właśnie ze względu na słabe ręce. No po prostu nie mogłam się utrzymać I zabrakło motywacji, żeby to doskonalić. Także teraz... drążkowi nie odpuszczę!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spamerka DT

Następny temat

DT PartOfHell

WHEY premium