Niedawno amerykański dziennikarz opublikował zdjęcie kucharzy z Białego Domu przygotowujących posiłek dla prezydenta Donalda Trumpa i jego gości. Ale to nie taca z warzywami z grilla przykuła uwagę Twittera. Był to szef kuchni Andre Rush i jego 24-calowy (61 cm) biceps! Prawdopodobnie jest najbardziej umięśnionym kucharzem na świecie. Od momentu pojawienia się zdjęcia Andre w sieci, były one tweetowane i udostępniane tysiące razy.

Okazało się, że Rush jest emerytowanym żołnierzem. Wstąpił do armii w wieku 21 lat i był kucharzem. Opanował wszystkie techniki kulinarne - od ciast i tortów, po rzeźbienie w lodzie. Gotował dla pracowników w Pentagonie, a następnie w kuchni Białego Domu. 45-letni mieszkaniec Mississippi wycofał się z armii, nieco ponad rok temu. Podczas swojej 24-letniej służby, Rush był szefem kuchni dla kilku najlepszych wojskowych, startował w konkursach kulinarnych na całym świecie i doskonalił swoje umiejętności.

Mimo tak odpowiedzialnej i wymagającej pracy, Rush mówi, że nie zapomina o treningu. Chociaż jego biceps jest naprawdę pokaźnych rozmiarów, Andre koncentruje się na treningu wytrzymałościowym. Dieta również jest dość ciekawa. Typowy dzień zaczyna od 12 do 24 jajek na twardo (dwa są całe jaja, reszta to białka), shake z masłem orzechowym i jogurtem greckim, następnie zjada płatki owsiane i indyka. Po południu zjada podobno cztery pieczone kurczaki! Według ABC News, czwartego lipca, połączył siły z kampanią #Flex4Forces organizowaną przez USO, która zaprasza Amerykanów do pokazania wsparcia dla członków serwisu poprzez uginanie bicepsów w mediach społecznościowych i prosi innych o to samo. Dziennikarka prowadząca program Good Morning Washington, na Instagramie napisała, że ramiona Andre są zbudowane naturalnie, a jeśli zacząłby brać sterydy, z pewnością byłby potworem!

Komentarze (6)
mapetttmapettt

doj**any konkret

0
mapetttmapettt

na jego miescu ostro bym sie promowal w sieci... i kasa bedzie dobra...

0
natalijka

jako kuchasz prezydenta też pewnie mało nie zarabia ;)

1
ibuprofen

Ciekawe czy k****a też ma wielkiego.

0
master7711

Najważniejsze że naturalnie.

0
vit82

Pewnie powiedzial "I eat 4 roast chicken meals each afternoon" czy cos w ten desen, a glupole amerykanie przetlumaczyli ze 4 CALE wpiernicza. i******e. I taki z niego natty jak ze mnie siostra zakonna ;). Zwlaszcza w wieku 45 lat.

0