SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do oceny plan

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1126

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 235 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2292
Postanowilem sb zmienic plan. Ulozylem sb taki plan.Poprawcie co czeba. Zaczynam od jutra dlatego pierwszy dzien to nie poniedzialek a niedziela.

NIEDZIELA:
Klatka piersiowa
-wyciskanie na prostej 12x60 10x62,5 8x65 6x70
-wyciskanie na skosie 10x45 8x50 8x55
-rozpietki 12x10x8x6x

Biceps:
-uginanie ramion stojac 12x10x8x6x
-uginanie ramion siedzac 10x8x6x

PONIEDZIALEK:
Plecy:
-martwy ciag 12x10x10x8x
-unoszenie konca sztangi w opadzie 12x10x8x8x

Triceps:
-wyciskanie francuskie siedzac 12x10x8x
-wyciskanie francuskie lezac 12x10x8x8x

SRODA:
Barki
-wyciskanie zza glowy 12x10x8x6x
-wyciskanie sprzed glowy 10x10x8x

Nogi:
-przysiady z ciezarem 20x15x12x10x
-wspiecia z ciezarem 20x15x12x10x

CZWARTEK:
Klatka piersiowa
-wyciskanie na prostej 12x10x8x6x
-wyciskanie na skosie 10x8x8x
-rozpietki 12x10x8x6x

Biceps:
-uginanie ramion stojac 12x10x8x6x
-uginanie ramion siedzac 10x8x6x

a wiec T-T-W-T-T-W-W mysle ze jest git

Zmieniony przez - Mursin w dniu 2010-01-30 23:07:48

Zmieniony przez - Mursin w dniu 2010-01-30 23:29:14

Zmieniony przez - Mursin w dniu 2010-01-30 23:29:52
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
Nie rob 2x w tygodniu bica zrob w jeden dzien a prozadnie
za malo cwiczen masz na ta partie tak samo za mało na
Nogi, barki, triceps i plecy. Widze biceps i klata 2 x zmien to bo nie potrzebne

Rozklad:
Niedziela: klata+ triceps(jak wolisz)
Poniedziałek: Plecy + biceps
Sroda: Barki+brzuch
Czwartek:Nogi

Wszystko na spokojnie. Cwiczac 2 x w tygodni dana partie na poczatkuajcym stadium moze osiagniesz szybko wyniki ale pozniej bedize stac stac i stac. Zdobadz doswiadczenie i miesien wtedy mozesz sie bawic i testowac co jest dla Twojego organizmu lepsze

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 235 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2292
Dzis juz jestem po pierwszym treningu wg tego planu i czuje sie zaj888iscie napompowany. ok dzieki. tzn moj staz to ponad rok i technika mam wypracowana dopiero ale dobrze wszystko robie rowniutko tak jak czeba. A dlatego cwicze klatke z bicem bo niechce zbytnio trica w jeden dzien obciazac bo sie spale. Ale jesli mowisz zee tak bd lep[iej to ok. Brzucha niecwicze bo niechce. do plecow dozuce wioslowanie a do barkow arnoldki a na nogi moze przysiady wykroczne. wczoraj wieczorem dalem sb pierwszego szota omki dzis rano na treningu bylem juz spuchniety mysle ze mnie kopnie niezle. A metka scanbeach z niebiesko fioletowa etykietka myslalem ze to fake bo rosyjska jest zielono niebieska ale kopie ostro. Polecam i niepolecam wiem ze powinienem to pisac w dziele doping ale tutaj moze komus sie to info przydac. Pzdr

Zmieniony przez - Mursin w dniu 2010-01-31 14:50:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
No to nic dziwnego na cyklu z saa powiniens duze ciezary walic zeby rosnac. Jak konczysz to odblock i trening regeneracyjny zeby dac odpoczac stawom. No nie dziw sie ze jestes taki napompowany :) Troche za wczesnie moim zdaniem na saa ale robisz jak chcesz. Moim zdaniem warto lape wyrobic na odzywkach do 40 cm ponad i wtedy sie brac za saa :)
To by bylo na tyle

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 235 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2292
ok dzieki wielkie. No no wale jak najwiekszy tak zeby w ostatniej serii ledwo co dac rade zeby jak najbardziej napompowac i jak najtensywniej. Dzieki wielkie za poprawki.:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
Staraj sie w miare pokonywac bariery i zwiekszac ciezar a nie stac bo wtedy stracisz duzo :)

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 235 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2292
tzn lepiej brac ciezar na max 3 powt niz machac powiedzmy 12,10,8,8?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
Jak chcesz sile osiagnac to robisz do max 6 powtorzen i spadasz mozesz nawet w ostatniej robic raz ale to juz musza byc rekordy

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 235 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2292
nie nie sily niepotrzebuje narazie az tak zle niema masa masa. ja robilem max5powt potem spadalem do 3. Robilem program na sile z 5tyg ciekaw jestem czy chociaz 5kg poszlo do gory. Na podtrzymanie radzisz zwykle mono czy lepiej kupic sb cos mocniejszego np jablczan chociazby cm3 z treca kumpel bierze z nitrobolonem i 3cm mu poszlo. A cena jest smieszna bo 79zl za 360kaps. Co do odbloku zdecydowalem sie na cloma. Na nastepny cykl chce dowalic 15prolo 100ruska i skromnie 1000mg deci. Tylko niewiem czy oplaca sie tyle deci kupowac czy lepiej dokupic 100ruska i 5am omki. Ale to nie w tym dziale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 235 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2292
myslalem o anapolonie z metka ale z trzech powodow niewezme.
1)niemoge skakac odrazu na taka gleboka wode jak anapolon bo sie utopie poprostu.
2)Cena mi niepasuje normalnie stoi ok 600zl/100tab a kumpel ma za 250zl smierdzi mi to fakem.
3)Co z tego ze mi 15kg w 3tyg pujdzie jak po 6tyg bd mial juz dawna wage.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
A po co odrrazu takie cos bierz jakies dobre i sprawdzone a nie jakeis gowna :)

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kickbox połączony z siłownią -> Plan do korekty

Następny temat

Ruchy negatywne

WHEY premium