SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na mase do oceny ! :]

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3509

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 411
Witam. postarm sie teraz przybliżyc wam moją diete jak wyglada w nietreningowy i treningowy dzien .

dzien nie treningowy

Rano po przebudzeniu 1 porcja odzywki białkowej (elite) 30g, 1 kap. tran, i porcja glutamina+bcaa

Śniadanie ok. 7.00 (w zależności o której ide do szkoły to mi sie to wszystko przedłuża o max 2 godz.)
ok. 180g twarogu chudego/mleko + płatki fittnes/cornflakes,
kiklanaście rodzynek, szczypta cynamonu dla smaku, jabłko

2 śniadanie ok. 10(w szkole)
3 kanapki (6 kromek) z chleba razowego, ok. 10dag chudej szynki (wieprzowina), ser żółty, plastry pomidora

Obiad po 13
1,5 piersi z kurczaka/bądz jakieś inne mieso ale nie CZERWONE !, 1 torebka ryżu/makaron, jakies warzywa np. ogórek

1 porcja odzywki białkowej (elite) 30g, 1 kap. tran

wczesna kolacja ok. 17
Ryba lub jakies mieso (pstrąg/makrela/tunczyk) chleb razowy do przegryzania. jakis owoc. ,oliwa z oliwek

1 kap. tran

późna kolacja ok. 20
banan i 1 porcja odzywki białkowej (elite) 30g, 1 kap. tran, porcja glutamina+bcaa

dzien treningowy

Rano po przebudzeniu 1 porcja odzywki białkowej (elite) 30g, 1 kap. tran, i porcja glutamina+bcaa

Śniadanie ok. 7.00 (w zależności o której ide do szkoły to mi sie to wszystko przedłuża o max 2 godz.)
ok. 180g twarogu chudego/mleko + płatki fittnes/cornflakes,
kiklanaście rodzynek, szczypta cynamonu dla smaku, jabłko

2 śniadanie ok. 10(w szkole)
3 kanapki (6 kromek) z chleba razowego, ok. 10dag chudej szynki (wieprzowina), ser żółty, plastry pomidora

Obiad po 13 (przed treningiem)
1,5 piersi z kurczaka/bądz jakieś inne mieso ale nie CZERWONE !, 1 torebka ryżu/makaron, jakies warzywa np. ogórek

1 porcja odzywki białkowej (elite) 30g, 1 kap. tran, i porcja glutamina+bcaa

TRENING

weglowodany proste (jakis baton musli z niską zaw. tłuszczu) 1 porcja odzywki białkowej (elite) 30g, 1 kap. tran, i porcja glutamina+bcaa

wczesna kolacja ok. 17 (posiłek po treningowy)
Ryba lub jakies mieso (pstrąg/makrela/tunczyk) chleb razowy do przegryzania. jakis owoc. ,oliwa z oliwek

późna kolacja ok. 20
banan i 1 porcja odzywki białkowej (elite) 30g, 1 kap. tran, porcja glutamina+bcaa
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 411
zapomniałem jeszcze kawy napisac ze pijam ale tylko przed treningiem :) w dni treningowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 411
MOZE KTOS ODPISZE ??! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4450
podaj swoje dane, cel diety i obliczenia a napewno ktoś pomoże
a i jak dla mnie to za dużo tej odżywki, wrzuć zamiast tego jakiś ryż albo kasze.

prawdziwa akcja dopiero się zacznie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 411
a wiec tak
mam lat 15 (16 rocznikowo), waże 76kg, mam 180cm wzrostu :) a staż mam 8 miesiecy z przerwami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 765 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19545
Ogólnie to jest niezdobrze. Masy to Ty na tym nie zbudujesz. Po pierwsze czemu nie czerwone mięso?? MAsz jakieś uprzedzenia osobiste, finansowe ograniczenia czy coś innego? Plan musiałbyś ułożyć ponownie pamiętając o tym, że:
1. Na godzine przed snem jemy samo białko + ew. trochę tłuszczu. Doskonały będzie do tego twaróg półtusty.
2. W okołotreningowych nie wcinamy tłuszczy, czyli makrela i oliwa z oliwek odpada po treningu.
3. Musiałbyś uzupełnić diete w źródła białka nie z odżywki. Jeżeli nie mięso to jajka, albo ziarna.
3. W szkole jesz za mało białka, tam możesz wypić odżywke białkową, zamiast popijać ją do 1.5 piersi z kurczaka.

....::::I CaN ReaD YouR MinD::::....
....::::OpeN YouR MinD AnD DrEaM WitH Me....YoU MusT FiGhT FoR YouR FrEeDoM iF YoU WanT Be FreE....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
zacznij jeść i korzystać z 10 wskazówek zywieniowych na pewno bedą pomocne

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 411
tak tak jajek zapomniałem dopisac ale jadam 2 na śniadanie. to rano nie pic białka ? wypic sobie do kanapek ? na 2 sniadanie ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 411
no słyszałem poprostu ze jest nie zdorwe czerwone mieso :P a oraniczenia finasowowe raczej nie.
a i chyba mi wyszło TDEE (dzienne zapotrzebowanie kaloryczne) złe bo 5012 :O

Zmieniony przez - Joodin w dniu 2010-02-22 13:22:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
jak rano jesz ser białko bedzie zbędne zachowaj na porę która bedzie bardziej potrzebna

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4450
odzywka bedzie dobra zaraz po treningu. a pozniej to wedlug brakow w diecie.

prawdziwa akcja dopiero się zacznie...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na spalenie tluszczu z brzucha

Następny temat

Bieganie-redukcja pytania

WHEY premium