SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę do oceny, 60kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4333

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 65 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 970
w poprawionej wersji zmienia się tylko panga na mintaja ,jest sens wrzucać?moge dodac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 65 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 970
stojeden
A co ma rodzaj miesa do robienia masy?


źle sformułowałem pytanie,chodziło mi o to czy jak wymienie pange na mintaja to ta cala rozpiska bedzie nadawac sie jako tymczasowa dopoki nie bede mial na lepsze jakosciowo produkty.

i mam pytanko,nie wiedzialem gdzie to wrzucic dlatego spytam tutaj,co sądzicie o takim zestawiku za 360zl z wysyłką

http://allegro.pl/silownia-solid-106kg-zestaw-gryfy-obciazenia-1sy-i6579690018.html?utm_id=at1!10082371&utm_source=facebook&utm_medium=cpc&utm_term=ROIHUNTER&utm_campaign=RH_DPA_Silownia_Fitness_desktop--ViewContent 1d (excl. Purchase 14d, AddToCart 7d) carousel (nf desktop)&utm_content=at1!10082371


Zmieniony przez - Marakash w dniu 2017-02-17 18:12:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1125 Napisanych postów 3777 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68481
domer
Tylko po co kupować produkt o zaniżonej wartości tego na czym nam zależy najbardziej. Nie bardzo widzę sens. Wrzuć jeszcze raz poprawioną wersję rozpiski.


Kiedy korzystamy z dziennika, to %-owa zawartość tłuszczu nie ma znaczenia, wystarczy spojrzeć ile g czystego tłuszczu zawiera użyta przez nas porcja masła. Analizując tłuszcze nie patrzymy na ilość produktu, tylko ilość i rodzaj tłuszczu w nim zawartego.
Tak naprawdę, gdyby przeliczyć cenę samego tłuszczu z masła 82 i tłuszczu z masła 60, to wyszłyby podobne... Złudzeniem jest, że kupując masło 60% dużo więcej oszczędzimy.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 65 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 970
juz nie wiem czyjej opinii sie trzymać,czym różni się tłuszcz roślinny od tłuszczu z mleka,fat to fat czy się myle,wydaje mi się że chodzi bardziej o zdrowie tak?czy aktualna rozpiska którą wrzuciłem jako ostatnią nadaję sie do masowania ?wiem że lepiej było by tam wrzucic zdrowsze produkty typu maslo z mleka,losos,ryz basmati itp ale tak jak pisałem ,taką rozpiske mogę zrobić za miesiąc narazie musze jechać z tego co jest,i chciałem spytać czy oplaca sie kupic taki zestawik link podalem wyzej bo nie wiedzialem do jakiego działu go wrzucic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 33 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1197
Nie brałbym tego zestawu, gryfy 25mm mi np nie leżą dobrze w ręce. Do tego raczej polecam talerze żeliwne a nie powlekane. Te powlekane są dużo większe i do tego mało wytrzymałe. Jest to moja osobista sugestia, sam musisz zdecydować. Co do ceny się nie znam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 65 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 970
o dzieki dzieki przyda się ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Ale jakiej opinii? Nikt tutaj nie polecam wyrobów masłopodobnych z dodatkiem tłuszczów roślinnych. Je zdecydowanie należy unikać.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 65 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 970
nadaje sie tak rozpiska ktora jest podana jako ostatnia wymieniajac pange na mintaja czy sie nie nadaje,chodziło mi o tluszcz,czym rozni sie roslinny od takiego z mleka,prosilbym o odpowiedz na pytanie czy owa rozpiska nadaje sie do masowania na teraz przy mojej masie (wiem ze moznaby w niej zmienic produkty na lepsze jakosciowo ale tak jak pisalem pod koniec miesiaca),chcialbym prostą odpowiedz "Tak nadaje się" - "nie ,nie nadaje sie bo..." ,trzeci raz pod rząd zadaje to pytanie,dostałem odpowiedzi na inne dręczace mnie pytania za co jestem wdzieczny ale głownie zalezy mi na tej odpowiedzi.


Zmieniony przez - Marakash w dniu 2017-02-18 21:55:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
tak, jest w miare okey.

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny!!!!!!!!

Następny temat

Liczenie kalorii na low carb, witaminy.

WHEY premium