SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę do oceny, 60kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4332

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 65 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 970
tylko wiecej czasu zajmuje niektorym "Specjalista" napisanie takiego pouczajacego posta niz spisanie z diety 4 posilkow,nie bede sie spierał,forum jest po to zeby pomagac nikt nie karze ci dzialac charytatywnie są ludzie którzy mają troche ludzkich odruchów i nie patrzą tylko żeby im za wszystko placic tylko pomagaja od siebie bo sprawia im to przyjemnosc ze zrobili cos dobrego dla kogos.znam wszystkie mozliwe produkty ktore daja bialka weglowodany i tluszcze,tylko problem jest w tym ze nie wszystkie te skladniki z danego pokarmu mozna zaliczac ,np tluszcz z platkow owsianych niby jest ale tylko na opakowaniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1125 Napisanych postów 3777 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68481
Gotowców z konkretnymi produktami nikt tu nie daje, takie są zasady działu. To po prostu bez sensu, bo 1-2 dniowa rozpiska i tak nikomu nie zastąpi potrzebnej wiedzy o układaniu sobie diety. Ludzie próbują, wklejają dietę raz drugi, trzeci i się uczą - nawet o wiele młodsi od Ciebie dają radę. Jeśli więc nie masz zamiaru poczytać i spróbować, to twój wybór. I nie rób żaluzji, że to zależy od "ludzkich odruchów", bo na razie to Tobie brakuje po prostu minimum dobrej woli i chęci... Pozdrawiam.


Zmieniony przez - M-ka w dniu 2017-02-14 00:49:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Zawsze warto poświęcić trochę czasu, poczytać, zyskać wiedzę i ułożyć samemu, niż jeść według schematu, bo ktoś tak napisał a nawet nie wiemy dlaczego.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Marakash
tylko wiecej czasu zajmuje niektorym "Specjalista" napisanie takiego pouczajacego posta niz spisanie z diety 4 posilkow,nie bede sie spierał,forum jest po to zeby pomagac nikt nie karze ci dzialac charytatywnie są ludzie którzy mają troche ludzkich odruchów i nie patrzą tylko żeby im za wszystko placic tylko pomagaja od siebie bo sprawia im to przyjemnosc ze zrobili cos dobrego dla kogos.znam wszystkie mozliwe produkty ktore daja bialka weglowodany i tluszcze,tylko problem jest w tym ze nie wszystkie te skladniki z danego pokarmu mozna zaliczac ,np tluszcz z platkow owsianych niby jest ale tylko na opakowaniu.



Ludzie mają kilka ludzkich odruchów, że dziękują za pomoc i cieszą się, że ją dostają. Ty wymagasz...i oczekujesz...no hellloł.
Mi nikt nie karze owszem...robię to z przyjemnością - ludziom którzy chcą współpracować. Współraca mój drogi oznacza, że DWIE strony dają coś z siebie, Ty wrzucasz dietę, która według Ciebie jest ok, chcesz ją sprawdzić - ja ją sprawdzam Z DOBROCI SERCA i pomagam Ci znaleźć błędy i je skorygować, ew. mówię, że jest ok i możesz działać.
Więc proszę...grzeczniej się odnosć, do ludzi którzy są tutaj od pomagania, bo brak szacunku z Twoich słów aż razi...

Liczy się wszystko, białko zwierzęce jak i roślinne, liczy się tłuszcz z płatków owsianych jak i białko i węgle z nich.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 65 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 970
rozumiem ale po prostu proszę a wrecz blagam ,o taką rozpiske,rozumiem że nie da mi nikt gotowca tylko może mnie naprowadzić ale jestem osobą ktora w kuchni mało zarządza a moja wyobraźnia kulinarna kończy sie na rosole i schabowym z ryzem albo z ziemniakami lub innym miechem przyprawionym jazynka slodka papryka i czosnkiem ,a jak szukam przepisów na necie to wyskakuje mi jakiś "cud" np pieczone gruszki w marynacie jakiejs tam z curry ryzem czy cos ,nie umiem sporządzic tak (moim zdaniem) skomplikowanego posiłku,dlatego szukam posilkow prostych i szybkich do zrobienia takich wlasnie jak platki owsiane z mlekiem i lyzeczka masla,kotlet z piersi z surowka z ziemniakami i olejem lnianym,ew polac tluszczem od miecha,ale na nic innego nie mam pomyslu co by nie zajelo mi 2h i nie zjadlo by mnie finansowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
Wiesz ile kanalow na yt z prostymi, szybkimi przepisami fit? Od groma, kwestia checi i znalezienia, nie wspominajac jiz o dziale Kuchnia SFD w ktorej wiekszosc przepisow nie jest ciezka do zrobienia

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 65 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 970
popatrze poszukam skomponuje diete i wrzuce tutaj do ponownej oceny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Zdecydowanie będzie to najlepsze rozwiązanie. Wtedy poprawimy ewentualne błędy w diecie.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Marakash
popatrze poszukam skomponuje diete i wrzuce tutaj do ponownej oceny



To się nazywa współpraca
Zatem wrzucaj, skorzystaj jak najwięcej z wiedzy podanej w linkach w temacie.

Pamiętaj o warzywa minimum to 300-500-700 na dzień nie żałuj sobie. Pamiętaj też , o tym, by każdy posiłek był zbilansowany czyli miał porcję białka, węgli tłuszczy.
Z czego korzystać podałam Ci linki.
Na posiłek ma być minimum 20-25g białka.
Liczymy każe białko zwierzęce i roślinne.
Gdybyś miał pytania, albo wątpliwości to wrzuć co udało się ułożyć na pewno ktoś wpadnie z pomocą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 65 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 970
starałem się,troszkę ściągnąłem z neta ,troszkę od siebie,zadużo białka mi wychodzi ale nie wiem czy nadmiar może mi zaszkodzić





Zmieniony przez - Marakash w dniu 2017-02-16 18:34:51
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny!!!!!!!!

Następny temat

Liczenie kalorii na low carb, witaminy.

WHEY premium