SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na gestosc???

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2235

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 196
czy ktos moglby mi powiedziec czy obowiazuje jakas konkretna dieta przy treningu na gestosc???jesli tak,to jak wyglada;jesli nie to,jaka byloby dobrze zastosowac,
jesli doszlo do tego ze ponawiam juz istniejacego posta,to blagam kornie o wybaczenie,ale jakos nie znalazlem...
z gory dzeki za odpowiedz,pozdrawiam

...Du bist nicht mehr das Kind das du mal warst,das ist wahr.Obwohl du besser wärst was du mal warst,das ist wahr...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1383 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20705
LUKI: Miałem na myśli, że poprawa to krótkotrwały efekt, a zmiana to efekt stały.

Ale zafilozofowałem

pozdr,
kamel
--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 4027 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16307
no za długo to nie szukałeś 11 art przeczytanych https://www.sfd.pl/temat173140/

Zmieniony przez - outsidee w dniu 2006-02-17 23:20:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 196
wiesz,jakby ci to powiedziec,jak wiem czego szukam to staram sie to znalezc a nie bez sensu kluczyc po wszystkich postach.
dzieny za pomoc,ale ja nie szukam dietki na mase,tylko sie pytalem czy przy treningu na gestosc(nie mase)zalecana jest jakas dietka specjalna...
no coz,widac nie zawsze ilosc czytanych postow swiadczy o pewnych rzeczach...

...Du bist nicht mehr das Kind das du mal warst,das ist wahr.Obwohl du besser wärst was du mal warst,das ist wahr...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 4027 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16307
co to jest gęstość ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1383 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20705
Gęstość to stosunek masy do objętości. Czyli im więcej masy, a im mniej objętości tym gęstość większa.

Można wnioskować, że kolega chce albo zwiększyć masę, albo zmniejszyć objętość, albo jedno i drugie zarazem, czyli coś w rodzaju równoczesnego łapania suchego mięsa i pozbywania się tłuszczu

pozdr,
kamel
--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 4027 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16307
dobrze ze zaczarowanej mikstury niechce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 196
no widze ze ktos obeznany w tej kwestii.
skoro kolega kamel ma taka wiedze o tym,to moze bedzie jeszcze mi w stanie powiedziec czy trzeba sie jakiejs diety trzymac bo jak dobrze rozszyfrowales interesuje mnie opcja lapania suchego miesa za wszelkie informacje bede bardzo wdzieczny


co do drugiego kolegi pozostane bez komentarza...

...Du bist nicht mehr das Kind das du mal warst,das ist wahr.Obwohl du besser wärst was du mal warst,das ist wahr...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
zacznij z bilansem dodatnim około +200 o obserwuj bedzie szła dobrze masa i mało tłuszcuz to tak zostaw

bedzie kiepsko masa szła dodaj kalori

bedzie szo zadużo tłuszczu odejmij kalorii


możesz też balansowac weglami i tłuszczami zadużo fatu idzie daj więcje tłuszczu mniej węgli


żadna filozofia najwazniejsza obserwacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
po co tyle kombinowac, zrób mase, poznije redukcje i efekt bedzie lepszy niz jakies kombinowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
michł rózn ludzie rózne cele
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1383 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20705
froq: moje podejście do tematu było z racji wykształcenia, czysto inżynierskie

A tak na serio to sam obecnie po powrocie do ćwiczeń, zmieniając tylko dietę zrzuciłem m.in. 3cm w pasie, a w bicku przyszło +1cm w czasie 1,5 miesiąca! Sam jestem mile zaskoczony,nie robię żadnych aerobów, trening mam wprowadzający i lekki, a dietę rozłożoną na 4 posiłki dziennie + 5 białko na noc. To jest wprowadzenie do diety masowej po dołożeniu 1 lub 2 posiłków.
No i waga została na stałym poziomie. Także kawałek mięsa musiał przybrać, a tłuszcz wizualnie w dół

pozdr,
kamel
--

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Z czym ryż ?

Następny temat

Dieta masowa - do oceny przez specjalistow :)

WHEY premium