SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta / Trening / Suplementacja - REDUKCJA

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1143

Formularz - Proszę o pomoc

Zdjęcie sylwetki (mile widziane)

-

Wiek

17

Waga

75

Wzrost

177

Staż treningowy

6 msc

Obwód pasa

85-86

Obwód klatki piersiowej

100

Obwód uda

-

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

-

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

nic

Preferowane formy aktywności fizycznej

-

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

post

Wrażliwość na stymulanty

-

Możliwosci finansowe

-

Cel/problem/opis

-
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2609 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29039
Dieta



Tutaj nie wiem czy nie przesadziłem z kcal
Moje zapotrzebowanie to ok 2600, dałem ok -300 kcal.

Trening

Mam swój plan ułożony na prawdę nie chce mi się teraz tu wszystkiego pisać, trening partyjny klatka + triceps, plecy + biceps, przedramiona + barki, nogi same na koniec treningu 20-30 minut aerobobów głównie bieżnia. Jak trzeba będzie to wrzucę i plan.

Suplementacja

90 kaps Clenburexin
DN: 2 kaps przed sniadaniem, 2 kaps przed treningiem
DNT: 2 kaps przed sniadaniem

Aha co do ankiety to zaraz przyczepicie się, że 75kg 177cm i z czego redukować? Jest sporo fatu, jedni mówią bym masował inni bym redukował, ja wole zredukować. Zaczynałem z wagą 100kg i byłem otyły chociaż jedne wakacje w swoim życiu chciałbym spędzić bez koszulki, bez kompleksów na plaży. Dziękuje.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2609 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29039
Dobra. To zabiore 50g orzechów z posiłku w szkole i walne 50g do kolacji razem z twarogiem będzie ok ?
Dzisiaj zjadłem połowę opakowania na czysto bez niczego twarogu tylko mleko do popitki. Smak okropny na prawdę jutro spróbuję z orzechami
Wczoraj rano na czczo zmierzyłem się w pasie - 85cm, głównie zależy mi, żeby zjechać fat z brzucha, ale wiem, że schodzi stopniowo z całego ciała, zobaczymy po 30 dniach jak poszło ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2609 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29039
Aha sorry. W Posiłku nr 3 jest więcej warzyw i jogurt naturalny. Sałatka z pomidorkiem, rzodkiewką, ogórkiem zmieszana z jogurtem naturalnym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Po treningu daj jakieś węgle a nie same jajka, ryż podziel na 50g przed i 50g po

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2609 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29039
Dajmy na to po treningu wywale jajka.
Podziele pierś i ryż i sałatkę z 3 posiłku będzie git?
2 jajka wrzuce na kolacje razem z twarogiem. Oj, chyba że będzie tajfun potem na sraczku jajka + banan + twaróg + mleko xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
na sraczku? przyzwyczaisz się a jak nie, to zmienisz posiłki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2609 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29039
No chodziło mi o tym, że sraka po takiej mieszance :P
Okej, zobaczymy jak będzie to zmienimy coś .
A tak to wszystko jest już ok z dietką ?

Zmieniony przez - coockawsky w dniu 2013-06-12 22:20:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12096 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234919
ten banan troche przed snem mi nie pasuje, tak to ok

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2609 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29039
nie jestem w stanie zjesc samego twarogu dlatego zawsze miksuje go z bananem, wtedy powstaje taki jogurcik i to wyjadam/wypijam.
no coz takze banana damy bezposrednio po tredningu w szatni jeszcze, a twarog zmiksuje z ok 50g truskawek/malin bd git ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
bedzie to samo , fruktoza przed senem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2609 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29039
hmm. ostatni posilek ok 20. klade sie spac 23-24, czyli 3-4 godziny od posiłku ;p
a jak juz te owoce na noc nie mogą być to zdradzcie jakiś tajemniczy przepis by twaróg nabrał jakieś dobrego smaku, bo serio dławi mnie taki sam bez niczego, najlepiej byłoby mi go z czymś zmiksowac i wypic takiego sheyka ;d tylko z czym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
jak 3-4h przed snem to zmienia troche postac rzeczy aczkolwiek pojawia sie inny temat, dla mnie zdecydowanie za dlugi odstep od ostatniego posilku do spania

co do poprawy smaku twarogu mi pomaga jak w miedzy czasie przegryzam orzechy wloskie albo jogurt, ogorek, pomidor, rzodkiewka co lubisz i niech chwile polezy zeby smak przeszedl
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW w domu.

Następny temat

Plan do oceny.

WHEY premium