SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta / Trening / Suplementacja - REDUKCJA

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 796

Formularz - Proszę o pomoc

Zdjęcie sylwetki (mile widziane)

-

17

Waga

75

Wzrost

177

Staż treningowy

6 msc

Obwód pasa

85-86

Obwód klatki piersiowej

100

Obwód uda

-

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

-

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

nic

Preferowane formy aktywności fizycznej

-

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

Wrażliwość na stymulanty

-

Możliwosci finansowe

-

Cel/problem/opis

-
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 606 Napisanych postów 36399 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 297123
Ja wrzucam twaróg do miseczki, zalewam trochę oliwą + dorzucam z 50g orzechów włoskich, wchodzi dobrze :p A poza tym normalny twaróg jest bardzo smaczny więc nie wiem o co większości chodzi ;p

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta Doradca
Ekspert
Szacuny 2109 Napisanych postów 49893 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 492541
mi tam wszystkie te twarogi co sa na papke zrobione nie smakuja i najlepszy imo w lidlu w takim koleczku takie twardszy ze mozna sobie reka kawalki lamac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 606 Napisanych postów 36399 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 297123
W netto jest też dobry w kostce, tak samo twardy że można łamać, te z biedronki itp. to taki syf trochę

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2599 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 28864
ja tam biedny chlopak ze wsi jestem nie ma netto ;p
lidl i biedronka jest Kierwa, a co powiedzie by wywalic banana dac bułke grahamke i pomidora by "wepchnac" jakos ten twarog?, bo serio jak jem sam bez niczego to po kilku sekundach już nie moge, ten smak mnie odpycha troszkę :P
a moj ojciec to wcina sam i mu smakuje, ale dobrze ze kupuje na zapas to i ja podbieram troche xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Węgle zbędne na noc, zjedz sobie z orzechami albo czymś takim

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2599 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 28864
Dobra. To zabiore 50g orzechów z posiłku w szkole i walne 50g do kolacji razem z twarogiem będzie ok ?
Dzisiaj zjadłem połowę opakowania na czysto bez niczego twarogu tylko mleko do popitki. Smak okropny na prawdę jutro spróbuję z orzechami
Wczoraj rano na czczo zmierzyłem się w pasie - 85cm, głównie zależy mi, żeby zjechać fat z brzucha, ale wiem, że schodzi stopniowo z całego ciała, zobaczymy po 30 dniach jak poszło ;p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW w domu.

Następny temat

Plan do oceny.

Shaker