SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Devi_Devi/Redukcja/Motywacjo Come Back !

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14827

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1989 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6423
Witam !
Wielu z was mnie zna
Przyblize Swoja Historie :
jako 16 letni dzieciak wazylem 146 kg
postanowilem sie wziasc za siebie i radykalnie zmienilem swoj tryb zycia oraz odzywianie :) w ponad rok schudlem do 92 kg
zafascynowany duzymi rozmiarami postanowilem zlapac troche masy wychodzilo to do okolo 100 kg. sylwetka znacznie sie poprawila lecz stracilem kontrole nad masowka.
aktualna waga 110kg
wniosek nasuwa sie jeden : mam zaje****** wielka tendencje do tycia ! brak aerobow oraz dieta na + i tluszczyk wpada az milo patrzec

zatem postanowilem powrocic z redukcja. Ostatnimi czasy pisalo do mnie wielu forumowiczow z SFD. "Twoj dziennik zawsze mnie motywowal , prosze napisz jak wytrzymales tyle". Dziekuje wam serdecznie za mile slowa i dalsza motywacje do pracy !
Zatem ruszamy !
Cos o Mnie :
Wiek : za 6 miesiecy 18 lat
Waga : 110 kg (pewnie na skutek zmiany diety i dodania aerobow szybko spadnie)
Wzrost : 188-190 - nie znam dokladnego parametru ale raczej ten nizszy
Staz Trenignowy : 1,5 Roku - rok przemyslanych treningow i pol roku machania sprzetem aby sie zmeczyc.
Dieta : przechodzilem i Low-Carby i zbilansowane i wszelkie diety cud. Cenie sobie Low-Carb (ostro pali ale ciezki do utrzymania jak dla mnie).
Preferowane Rodzaje Aktywnosci : Silownia , Rower , Granie W Pilke.

Na Czym Planuje Oprzec Aktualna Redukcje : Trening FBW , Aeroby (granie w pilke , bieganie , rowerek) oraz w dni wolne od silowni TABATA lub HIIT.
Suplementy Diety :
wczesniej : Ostrowia , CM3 , Nitrobolon II , HMB , BCAA , Venom , Dyma Burn , Vita-Min Plus
aktualnie : Olimp Natural Whey Protein (koncentrat) , BCAA , Vita-Min Plus Olimp , Planuje spalacz , CM3

Dieta :
Sniadanie : placek(50 g owsianych + 3 jaja + oliva) + CM3
2 sniadanie : to samo co wyzej lub grahamka + serek wiejski lub makaron durum 50g + 200g kuraka
obiad (przedtreningowy) : 50g durum + 200g kuraka + warzywa + oliva + BCAA
po treningowy : bialko + CM3
po treningowy 2 (30 min po bialku) : 50g durum + 200g kuraka
kolacja : 200g kuraka + warzywa + oliva lub jajecznica z warzywami + oliva
przed snem : serek wiejski + warzywa + pestki dyni lub twarog zamiast wiejskiego

i mam teraz pytanie co do suplementacji : vitaminy brac w glownym posilku dnia czyli przed treningowym czy potreningowym ?

Cwiczenia :
FBW ! Rozpiska bedzie po kazdym treningu
Moj Plan bazuje na 4 glownych cwiczeniach
przysiad , martwy ciag sumo , wyciskanie na klate (hantle na plaskiej) oraz wioslowanie sztanga oburacz w opadzie tulowia.
gdy bedzie czas dorzucam do tego cwiczenia na barki , biceps , triceps oraz katuje brzuch(to napewno co trening.)


Zdjecia Dodam Pod Wieczor gdyz aktualnie brak aparatu.

Zatem Ruszamy !

============================
P.S
biore BCAA i heja na silownie :) rozpiska bedzie po treningu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1989 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6423
]Jestem
przepraszam za przerwe ale wczoraj do 3 w nocy naprawialem komputer. nic juz nie dzialalo a laptop rozladowany i nie mialem skad notki wpisac.

Rozpiska Z Dnia 28 stycznia 2010r.
Prostowanie Nog na maszynie 15x20kg 15x30kg 15x40kg 15x50kg 10x50kg
Uginanie nog ma maszynie 15x20kg 15x30kg 15x30kg 15x35kg
Wyciskanie Hantli na plaskiej 10x15kg 10x15kg 10x17kg 10x17kg
Wioslowanie sztanga oburacz 10x40kg 10x50kg 10x60kg 10x60kg
podciaganie sztangi do klatki 4x10 - 30kg
uginanie przedramion ze sztanga lamana waski chwyt 4x10 - 20kg
2 serie brzuszkow do zmeczenia miesniowego
uginanie tulowia z hantla 4x15 - 17kg - kazda strona

28 stycznia 2010r.
na dzien dobry VENOM. poce sie dzis jak swinka
Na sniadanko jajecznica + razowy + warzywa + oliva
Dzis w planach jakies aeroby zapewnie HIIT na rowerze. Tabaty nie moge robic bo kostka jeszcze nie w formie. Caly czas smaruje ja mascia konska.
Dowiedzialem sie ze w niedziele na turniej druzyne zrobil Michal Janota. Ogarniacze w pilce noznej pewnie kojarza tego kolesia. Moge dodac iz Mieszkalem z nim na tym samym osiedlu i jako bachory gralismy w pilke Coz. wiadomo kto wygra niedzielny turniej ale tak czy siak idziemy. Niedlugo fotki. zobaczymy czy cokolwiek spadlo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
Pierwszy

przeczytam później co tam napłodziłeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1606 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10034
bede odwiedzal, powodzenia!

Nie krępuj się z tym SOG'iem, no dalej!

http://www.sfd.pl/WPC_fan/Blog/Redukcja-t543349-s22.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Devi, fajnie, że wróciłeś !! potrafisz ciężko pracować, masz determinację, więc szybciutko zgubisz co nadrobiłeś POWODZENIA!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Twój nick coś mi mówi...będę śledził Dieta to na ile kalorii? Jakieś zdjęcia aktualnej formy by się przydały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Ja tutaj jestem nowa, ale twoja historia jest niesamowita sama borykam sie z duzą wagą. Takie suksesy jak twój bardzo motywuja. Życzę powodzenia i będę wpadać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
No to powodzenia Devi:):):) Będzie ok:) trzymam kciuki za rozpoczętą walkę i jej powodzenie:)

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1989 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6423
wlasnie wrocilem z silowni. dzis lajtowy trening gdyz jestem swiezo po chorobie i mialem 2 tyg bez cwiczen :)

Rozpiska Z Dnia 16 listopada 2009 r
Przysiad ze Sztanga 4x10 - 50kg
Martwy ciag proste nogi 4x12 - 50kg
Wyciskanie Hantli na prostej 12x10kg 3x10 - 15kg
Wioslowanie 4x12 - 50kg

dzis totalny lajt :) w srode doloze kg i cwiczen :)
bialko wypite. teraz robie kuraka i makaronik

foty aktualnej formy beda niedlugo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Devi jesteś leszcz i za 2 tyg. odpadasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Niezle czadu dales Devi...
Zloty dziesiec na wadze ? Cos ty jadl ? Moze na krecie pol roku byles dziku jeden...
Dawaj foty !!!
powodzenia,



Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2009-11-16 15:55:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
Wpadło kilka kg widzę ja już michę trzymam bo zalało mnie trochę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

100 lat w zdrowiu i 200kg mięśni WODYN

Następny temat

Trening do oceny.

WHEY premium