SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Devi_Devi/Redukcja/Motywacjo Come Back !

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14847

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wrócił w końcu Powodzenia stary :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10651 Napisanych postów 30006 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609930
witam witam! bede śledził na pewno twoje zmagania
w wolnej chwili zapraszam do mnie

Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2009-11-16 16:26:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 246 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7571
Moj ulubiony dziennik ;) Zycze powodzenia

Redukcja ;)
Trzymaj miche!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1989 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6423
Aktualna Forma :
powiekszylem klatke oraz najszersze :) nad nimi najbardziej pracowalem. nogi tez w lepszym stanie.
przepraszam za jakosc zdjec.
biceps



plecy



plecy



przod





mysle ze tak za 10kg mniej forma bedzie juz w miare dobra. jak widac gdyby nie boczki mialbym juz V na plecach

ale wszystko jest do zrobienia ! przed chwila wrocilem z grania w pilke. spocony jak swinia wiec bylo dobrze ! kurak zjedzony i czekam na kolacje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No coś tam podlało troche. Ale kto ma dać rade jak nie Ty :D jedziesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1989 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6423
podlaniem sie nie przejmuje. wazne ze na czysto miesnia przybylo kilka kg. no i jednak kilka kg tluszczyku. takie geny ! ale silownia jest od tego aby naprawic to co Bog s*******il.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 224 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1667
I nie powiadomiłeś mnie ze załorzyłeś dziennik , sam musiałem szukac ty dziku !... Trzymam kciuki :) będzie git ja za 2 miesiace załokładam dziennik to będziesz mnie dopingował !! hheheh

Mistrzostwem jest bycie mistrzem nad samym sobą

http://www.sfd.pl/sanchez18/BLOG/Redukcja_tego_co_zacząłem-t510874.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powodzenia życzę :)
Dokładnie - siłownia koryguje błędy Boga xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 663
To fakt, boczki psują cały efekt pleców ... ale to dobrze, przynajmniej będziesz miał motywację by je zniwelować, bo przecież ta V'ka jest w sumie w zasięgu ... diety :D

Powodzenia życzę i zapraszam również na moją redukcję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1989 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6423
z boczkami bedzie masakryczna walka ale mam nadzieje ze do wakacji jakos zejda. biegac zaczne jak bedzie cieplej :) jutro napewno wleci HIIT. po okolu miesiacu moze dwoch FBW przezuce sie na HST.
moze za 2 tygodnie lub przy dobrych wiatrach za tydzien zarzuce jakis hardcorowy spalacz. chce ta redukcje przeprowadzic do konca i przed wakacjami juz tylko poprawiac figure. do kwietnia chce zejsc ponizej 90kg i otrzymac zadowalajca mnie sylwetke (boczki pozgenac , zredukowac troche dupe i poprawic boczki)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

100 lat w zdrowiu i 200kg mięśni WODYN

Następny temat

Trening do oceny.

WHEY premium