SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DZIENNIK!

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 107005

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Na bramce stoisz ?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
ronie220
Na bramce stoisz ?


czasem się zdarzy, ale generalnie nie. Zupełnie coś innego, napiszę Ci na PW.
za niedługo zmykam na trening, sobota mi wypadła - trudno, zrobi się w niedzielę

fajna informacja jest taka, że kilku moich kolegów powygrywało swoje walki teraz na ostatnim meczu bokserskim. Cieszy mnie to, bo brałem udział w tych przygotowaniach, dociążałem ich. Mi osobiście zawodniczo już się nie chce boksować, za małolata się było w kadrze kilka razy, jakieś mistrzostwa Polski, obozy itp za to poważnie myślę o jakiś amatorskich zawodach MMA - podstawy są dobre.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
najpierw była siłownia, a potem trochę zapasów i boksu
na siłowni standardowo drabinka z talerzem i dopiero można było przejść do przytulania się i bicia

mała próbka możliwości, więcej filmów zgram wieczorem



- lekkie wycięcie z chwytu za głowę


- obrona w postaci obalenia, najprostszego na świecie


- obrona w postaci wyniesienia i potem już jest klasyczne rozbicie, najlepiej o beton


- trochę inne obalenie, ale też w formie obrony


- obalenie z klamry, już większa ofensywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
wrzucam i idę w kimacza, moc z Wami !















...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
wczoraj i dziś odpoczynek
śr,czw,pt ostro zapasy
w przyszłym tygodniu dziwna zmiana od 12 do 20, więc pewnie z rana będę robił siłownię na relatywnie dużych ciężarach i dużej ilosci ruchów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
wczoraj oczywiście zapasy, walki sparingowe i technika z siłą
dobry mocny trening, nie chce mi się wszystkiego opisywać...samego wspinania po linie było 10 powtórek a gdzie inne ćwiczenia, także było co robić. Trochę się rozrastam

dziś też oczywiście trening. W robocie 4 interwencje, w tym jedna na kobiecie...zawsze wychodziłem z założenia, że kobiet to nie wolno nawet kwiatkiem, ale jak już rzuciła się z pazurami i zaczęła drapać do krwi, za szmaty i do parteru jak agresywnego faceta. Trudno. Sprawa do sądu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Ostra kobita

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
ronie220
Ostra kobita


nieobliczalna, tacy ludzie są najgorsi. Szaleństwo w oczach.
chyba zacznę jeździć z gazem, bo jak kiedyś przesadzę z pizgnięciem o glebę to napytam sobie biedy. Poza tym nie chce mi się szarpać z tymi złodziejugami-pseudokozakami. Pewne rzeczy już robię automatycznie dźwignia na kark, wycięcie, obalenie dobrze, że w nich nie uderzam, tego się boję. Ci wielcy kozacy to z reguły tylko w gębie, dostanie lewego prostego puszczonego elegancko z luzu i płacze

spóźniłem się na trening 20 minut, bo zadzwonili z komendy bym przyszedł na rozmowę. Wiele osób się czepia policji, zazwyczaj jakaś patusiarnia co dostaje liścia w akwarium (takie pomieszczenie 4x4 z jedną szybą) i miękną, błagają o litość ale napaść kogoś na ulicy, uszkodzić już nie miał problemów. Lubię z nimi współpracować, poszedłem, herbatka i luźna rozmowa, potem trochę pogaduszek o pierdołach i w miarę szybko dotarłem na salę. Co prawda spóźniony, ale zawsze

Nic nie straciłem, rozgrzałem się na szybko, była technika, potem sparing techniczny i na końcu tarczowanie
w skrócie : 8 osób, ja w środku i każda na świeżo do mnie podchodzi na minutę walki. 8 minut ciągłej walki daje mocno...potem oczywiście robienie siły. Po wszystkim padłem i się nie podniosłem. Teraz zjadłem potreningowy 7 jaj w passacie pomidorowej z mięsem, solidny kuban gainera. Kondycyjnie, wytrzymałościowo i siłowo jest mega dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Fajnie się czyta Twój dziennik - z racji troszkę niestandardowych treningów jest bardzo interesujący

Czy w Twojej pracy masz jakieś ubezpieczenie OC na wypadek, gdybyś faktycznie kogoś uszkodził i ta osoba np wygrała by jakąś sprawę o odszkodowanie ?

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 326 Napisanych postów 1603 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50249
Chyba sprawia Ci to przyjemność jak się Ciebie boją lub "błagają o litość"
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja a system treningowy.

Następny temat

ALTERNATYWNY TRENING DLA KAŻDEGO! [art]

WHEY premium