SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT misworld

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 38330

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12974 Napisanych postów 20733 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607825
misworld
Ev., hahah. Na to liczę, bo póki co mam niedorozwój mięśniowy


No to sobie możemy ręke podać, u mnie zupełny zanik mięśniowy Eve ma racje, bedzie lepiej, w końcu mięśnie "pamiętają" i wiedza ze maja rosnac... chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
No to wraz z Nowym Rokiem i nowymi możliwościami przybywam kibicować Dawno mnie tu nie było i miło widzieć, że są jeszcze i znajome twarze. Czuj się obserwowana
2

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Viki, pamiętają i moje, i Twoje Sama już widzę, ale to jest proces, haha
Matko z córką! Owieczka! CZEŚĆ Jasne, że wpadaj, pisz i najlepiej sama wróć do dziennika. Przecież ja z Tobą zaczynałam Bardzo się cieszę, że jesteś
___________________________________________________
dzień 16

TRENING


Zaczęłam ćwiczyć brzuch i to co zrobiłam przy okazji tych ramion, to parodia Dwie serie składające się z trzech ćwiczeń, z czego pierwsza to 10 powtórzeń, druga trzy. Brzuch od zawsze to moja mocna strona

dzień 17

TRENING

marszowo

Idealnie na bóle winne(go) Temperatura taka, że czułam jakby mi ktoś w zad i nogi wbijał szpilki. Krioterapia. Krążenie mi ustało. Wszelkie bóle czaszki poszły w zapomnienie

dzień 18

TRENING


Tutaj mi się troszkę pomyliło, bo robiłam z pamięci. Uginania ze sztangą żałuję, bo nieświadomie zastąpiłam je uginaniem z gumą wysoko.
Opuszczanie na drążku, to czysta finezja. Zacznę od plecaka, później będę podciągać się jak Bziu

Wszystkiego dobrego w NR kochane


Zmieniony przez - misworld w dniu 2016-01-02 22:02:27

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22611 Napisanych postów 11144 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356260
Ja tu muszę częściej zaglądać.
Z Twojego dziennika bije taka pozytywna energia, że po przeczytaniu kilku zdań od razu chce się ruszyć zad z fotela i zacząć coś robić.

Zostaję i będę podglądać i kibicować.


Zmieniony przez - Ghorta w dniu 2016-01-03 00:06:37

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Ghorta, haha, dziękuję bardzo mi miło to czytać, ale to działa w każdą stronę. Jak ja się przekonuję do treningu (a nie zawsze mi się chce ), to również podczytuję wypiski i jest o niebo lepiej Apogeum ma miejsce jak otwieram specjalny folder na kompie
Oczywiście zapraszam, jak i sama Cię pośledzę
________________________________________________
dzień 19

TRENING


Wypady tym razem zrobiłam w miejscu, bo te chodzone frustrują dwa razy bardziej
RDL z trzymanką, ale już jakby lepiej.
Zadzie przybywam



Zmieniony przez - misworld w dniu 2016-01-03 23:37:01

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Wróciłam, żeby Cię pilnować a nie tam zakładać dziennik

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
ale tu sie ekipa zbiera.
Oveja, moze jednak dzienniczek? :D

mnie bardziej frustruja wypady w miejscu, juz wole chodzic.
widze, ze misja zelazny poslad in progress na calego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
A co w tym specjalnym folderze jest? Domyślam się, bo też mam takowy, ale Ty pierwsza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Owieczka, niech Ci będzie, ale pilnuj bez krępacji
Bziu, powiem szczerze, że żelaza teraz we mnie mało No nic, in progress jak mówisz , in progress wszystko
Al., chodzi o folder ze mną samą , bo był okres, że w lustrze przestałam Mam nadzieję, że Ty również o takim mówisz, bo wiesz, że jesteś piękna jak Ty sama
____________________________________________________________
dzień 20

TRENING
marszowo, ale dystans bez rewelacji

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy plan treningowy dla kobiety na dokończenie redukcji

Następny temat

[DT] martasam, czyli 175-73 na redukcji

WHEY premium