SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT figiela

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 14888

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8439
Witam,
od piątku mialam problemy z elektryka w domu wiec brak dostepu do komputera.
Miska czysta ale nieliczona z tego wzgledu, dzisiaj troche niedojedzona. Jutro nie wiem jak to bedzie bo zabegany dzień.



Mam pytanie, chciała bym jutro zaczać ten trening.

Zestaw ćwiczeń dla początkujących, wersja łatwiejsza

1a) Napinanie mięśni brzucha leżąc (m. brzucha)12-15 powtórzeń
2a) Wspięcia na palce obunóż 15-20 powtórzeń
3a)Przysiady klasyczne bez obciążenia (m. ud) 15-20 powtórzeń
4a)Podciąganie na drążku j.w. ze stopami opartymi o krzesło (m. pleców) 10-12 powtórzeń
5a)Pompki na kolanach 12-15 powtórzeń
6a) Podciąganie obciążenia wzdłuż tułowia, oburącz (m. naramienne) 10-12 powtórzeń
7)Uginanie przedramion z baniakami z wodą (m. dwugłowe ramion) 10-12 powtórzeń
8a)Pompki w podporze tyłem (m. trójgłowe ramion) 12-15 powtórzeń
9a) Uginanie nadgarstków z obciążeniem (m. przedramion)

Czym mogę zastąpić 4a? Nie mam mozliwosci wykonania tego.

Wrzucam pomiary z soboty.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8439
Njapierw forum i miska nie dziala a potem synu pelen wrazen po pierwszych dniach w przedszkolu nie chce spac...

Dzisiejsza miska.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Hmm ser topiony, jakiś 13% ser żółty i dziś kiełbasa kupna zapewne - trochę tak nie po ladiesowemu Nie podajesz pod zrzutem miski czy i jakie warzywa jesz ( z zielonych) nie wliczamy ich, ale napisać zawsze można. A podciąganie na drążku - chodzi o to, że drążka nie masz?

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8439
Zapominam zawsze o tych warzywkach i innych.

Dzisiaj były: czosnek, por, kapusta pekińska
Napoje: kawa, zielona herbata, czarna herbata
Omega 3

Kiełbasy niestety kupne, poki co, ze wzgledu na finanse...

Nie mam drążka ale nawet jak bym miala to nie mam gdzie zamontowac, bo nie mam futryn. Mamy 'otwarte' mieszkanie.
Niedlugo sie chyba przeprowadzamy, moze wtedy uda mi sie rozwiazac ten problem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8439
04.09. Pilates

Warzywa: pomidor, ogórek konserwowy
Napoje: kawa, 0,5l wody, zielona herbata
Omega 3

..i wczorajsza miska

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
a jaki rozkład masz trzymać bo skaczesz po wartościach tak ze nic nie da sie zmodyfikować.
I te 2200 to chyba pomyłka jedzeniowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8439
Te 2200 jednorazowe ;) sama nie wiem skad sie tyle wzielo ;p wiecej sie nie powtorzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8439
Te 2200 jednorazowe ;) sama nie wiem skad sie tyle wzielo ;p wiecej sie nie powtorzy

Czytajac rozne DT tutaj przyjelam (a raczej probuje) 1800-1900 kcal' 130 b 70 t reszta ww ale caly czas mam problem z komponowaniem posilkow i przede wszystkim planowaniem. Po 1 nigdy nie wiem co na obiad :p gotuje moj maz i on sam do konca nigdy nie wie. Po 2 nie wiem co jesc' tzn wiem czytalam co jedza ladies ale wiekszosci z tych rzeczy nie przelkne :/ a np drob i inne miesa moge tylko na obiad bo kasy malo. Maz i tak juz krzywo patrzy jak kupuje sobie platki owsiane serki wiejskie lub inne produkty tylko sobie....

Zmieniony przez - figiela w dniu 2013-09-05 21:46:04

05.09.
Synu znowu mial ciezki wieczor wiec zdazylam zrobic 20 minut cardio + 5 minut rozgrzewki
Dzien zabiegany wiec obiad pozny, a potem juz mi sie nie chcialo jesc
Napoje: kawa, zielona herbata, 0,5l wody
Warzywa: pomidor
Omega 3

Miska




Zmieniony przez - figiela w dniu 2013-09-05 21:55:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8439
06.09

Warzywa: cebula, papryka zolta, czosnek, pomidor
Napoje: kawa, 1l wody

Miska i dzisiejszy skromny trening



Jutro moja mum konczy 50 lat, bedzie tort - sama zreszta go robie, kawalek skubne ;p poza tym postaram sie zeby bylo czysto :)






Uwagi:
Znowu nie mialam ochoty na kolacje, ale wcisnelam w siebie ;p
Nie wiedzialam jak oddychac przy 4a, duzy problem mi to sprawilo ;p


Zmieniony przez - figiela w dniu 2013-09-06 22:40:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8439
Witam po weekendzie :)

09.09.
Warzywa: papryka 3 kolory, cebula czerwona
Napoje: kawa, herbata zielona, 0,5l wody
Omega 3

Chyba powinnam zredukować nabiał, bo strasznie mnie wypyszczylo ;( ostatnio mialam tak w liceum chyba

Dzisiejsza miska i trening.




Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie ćwiczenia przy Hashimoto?

Następny temat

SPAM DLA PRYMITYWÓW ONLY!!!!

WHEY premium