SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT domdom89

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 35560

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Potwierdzam slowa Nighta. No i oczywiscie zalezy od celow. U mnie byla nie tyle proba redukcji wagi co rekompozycja i poprawa sily. Udalo mi sie to osiagnac na 50/60% z wegli. Szok byl duzy, ale glowe tez trzeba bylo zrekomponowac, ze tak powiem. Po tych szkoleniach gdzie straszono insulina...z ktora nie mialam problemow przyszedl czas na inne podejscie i tadaaa szok na kolkach :) Mysle, ze trzeba sie obserwowac i realnie oceniac sytuacje i miec inny system do porownania. Osobiscie kulinarnie nuda...nie moc jesc warzyw jakich sie chce to juz granda nie warta swieczki. Czkowiek sie boi korzeniowych ....batat fru z menu...o nie...zycie za krotkie hehe.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Dla mnie ogromnym minusem keto jest kwestia "wpadek". Mało znam osób, które trzymają dietę w 100% cały czas a przy keto polecisz z węglami i ci się ketoza psuje. Jak ktoś lubi takie smaki to może być ciężko :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 83 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 16661
Tetiszeri
Potwierdzam slowa Nighta. No i oczywiscie zalezy od celow. U mnie byla nie tyle proba redukcji wagi co rekompozycja i poprawa sily. Udalo mi sie to osiagnac na 50/60% z wegli. Szok byl duzy, ale glowe tez trzeba bylo zrekomponowac, ze tak powiem. Po tych szkoleniach gdzie straszono insulina...z ktora nie mialam problemow przyszedl czas na inne podejscie i tadaaa szok na kolkach :) Mysle, ze trzeba sie obserwowac i realnie oceniac sytuacje i miec inny system do porownania. Osobiscie kulinarnie nuda...nie moc jesc warzyw jakich sie chce to juz granda nie warta swieczki. Czkowiek sie boi korzeniowych ....batat fru z menu...o nie...zycie za krotkie hehe.


Dzieki za porade. Bede obserwowac i zobaczymy jak bedzie :) Dla mnie wlasnie jesdnak na odwrot, mam wieksze pole do manewru z jedzeniem przy keto, wykorzystuje duzo przepisow z neta. Do tego odkrylam make kokosowa, przepisy na slodycze :D Wczesniej moze dlatego ze mialam rozpisana diete to tak nie poszalalam. Jezeli chodzi o warzywa to ja akurat preferuje te ktore wolno mi jesc (lisciaste glownie), a korzennych nie bardzo lubie wiec jest ok z warzywami. Jedyne to brakuje mi chleba haha a zaden zamiennik keto to nie to samo ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 83 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 16661
paula.cw
Dla mnie ogromnym minusem keto jest kwestia "wpadek". Mało znam osób, które trzymają dietę w 100% cały czas a przy keto polecisz z węglami i ci się ketoza psuje. Jak ktoś lubi takie smaki to może być ciężko :)

Rozumiem i to fakt. Z tym, ze dla mnie to akurat dodatkowa motywacja. Wiem, ze nie moge zjesc czegos slodkiego, bo to juz nie tylko to, ze za duzo kalorii i przytyje ;P Tylko to, ze wyjde z keto, zle bede sie czula itd wiec sie powstrzymuje :) Przez to bardziej pilnuje diety. Do slodkiego jednak mnie nie ciagnie, bo robie swoje keto slodycze :) Jedyne za czym tesknie to chleb ;P Smakowo tez keto to moj ideal diety ;P Akurat lubie takie smaki. Dlatego mowie, ze to dieta nie dla kazdego, np nie wyobrazam sobie jak ludzie wege daja rade na tej diecie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 83 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 16661
Poniedzialek:
BTW 53, 184, 24 - 11%, 84%, 5% 2056kcal
Troche za malo bialka, ale w weekend z nim przesadzilam wiec sie wyrownalo w miare
Bede tylko pisac co jadlam na lunch, snaki i kolacje bo sniadanie u mnie zawsze BPC
zupa pomidorowa z makaronem shirataki- przepyszna mi wyszla
snak: keto racychy
kolacja: losos wedzony z awokado

Trening: HIIT 10/9/8/7/6/5/4/3/2/1 doskoki, burpees, squats

Wtorek:
Bylo mi niedobrze rano, chyba cos z woda na silce bo koelzanka tez sie zle czula a tylko tyle mialysmy razem wspolnego wiec troche niedojadlam
BTW 51,143, 31 12%,80%, 8% 1698 kcal

lunch: Forszmak lubelski- zjadlam polowe, bo bylo mi niedobrze
snak: czekolada domowa
kolacja: ser zolty, bekon, resztka kielbasy torunskiej, pieczarki- balam sie dokonczyc lososia, ze to moze po lososiu sie zle czulam


Trening powiem, ze byl ciezki, ale tez nie do konca moglam go zrobic po kolei i z ciezarami jakimi chcialam, bo bylo tyle ludu na silowni, ze nie moglam nic znalezc taki burdel i rozpierducha, ze masakra. ale plan wykonany :)


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 52 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9422
tez mialam problemy z wykonaniem treniengu przez tlumy, trener co chwile cos musial zmieniac, musialam czekac az cos sie zwolni, co w sumie bylo mi na reke, bo strasznie sie zmachalam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
oj jak ja nie lubię tłumu. wolę pójść na trening na 5, na 6 byle mieć spokój
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 83 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 16661
eveline
oj jak ja nie lubię tłumu. wolę pójść na trening na 5, na 6 byle mieć spokój

Ja mam nadzieje, ze do lutego sie uspokoi. Zwykle raczej na tej silce sa pustki- przynajmniej tak bylo w listopadzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 83 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 16661
Prosba: Czy ktos madry moglby looknac na moj plan treningowy wyzej, bo jak patrzylam na plan u aniloratki z potreningu to wydaje mi sie ze mam za duzo cwiczen. Zastanawiam sie czy czegos nie wyrzucic? Czy trzymac jak jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
No można coś wyrzucić - ale czy trzeba to już kwestia indywidualna. Jeśli chcesz ćwiczyć krócej to można coś ściąć.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy numer Drużyny Mistrzów - Bosski $ Activlab Team!

Następny temat

Motywacja, Początki

WHEY premium