SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT domdom89

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 35565

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Oj pomiary koniecznie do sprawdzania.
A MC na koniec treningu to też słaby pomysł.
A to tak mało sztang macie, że się dostać nie możesz? Trochę szkoda żeby trening był słabszy z takiego powodu. Raz czy dwa luzik ale na dłuższą metę to zabierasz sobie trochę pole do popisu.
Przy okazji- przyznam, że nie znam się na keto za bardzo- taka mała podaż białka to norma?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 83 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 16661
Nene87
a zdajesz sobie sprawę z tego, że może z Ciebie zejść tylko woda ze względu na keto, a fat dalej pozostanie taki sam skoro się nie mierzysz i nie kontrolujesz pomiarów?

Wiem, powinnam sie zmierzyc. Zwsze jakos niewiem w ktorym miejscu sie mierze i dlatego zwykle tego nie robie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 83 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 16661
paula.cw
Oj pomiary koniecznie do sprawdzania.
A MC na koniec treningu to też słaby pomysł.
A to tak mało sztang macie, że się dostać nie możesz? Trochę szkoda żeby trening był słabszy z takiego powodu. Raz czy dwa luzik ale na dłuższą metę to zabierasz sobie trochę pole do popisu.
Przy okazji- przyznam, że nie znam się na keto za bardzo- taka mała podaż białka to norma?


Sztang jest kilka, ale zawsze jak ktos sie zlapie to siedzi na nich dluuugo. Duzo do mnie chodzi facetow i zawsze ktos tam jest. Raz mnie gosc nawet beczelnie wygonil, bo on sobie robil obwod po calej silowni a ja mu zajelam sztange... ;/ Powiem szczerze, ze nie lubie tez tam chodzic, glupio sie zawsze czuje.
A co do bialka to myslalam, ze to mi wystarczy. Mam miec 1-1.5 g/kg myslalam, ze to w sumie norma. Myslisz, ze powinnam zwiekszyc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Przy dietach bazujących na tłuszczach używa się zazwyczaj mniej białka niż na zbilansowanej. Więc z białkiem nie trzeba szaleć jakoś mocno. Na tłuszczówkach niektórzy jedzą nawet 0,8 g/na kg masy ciała i jest ok.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 52 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9422
białka nawet nie polecają za dużo, bo łatwo wybija z ketozy. boję się jak zacznę chodzić sama na siłownię... nie wiem jak uda mi się dostać do sztangi i czy będę miała na tyle pewności siebie żeby robić te ciężary sama. z tego co widziałam u mnie na siłowni chłopcy raczej spoko, a dziewczyn sporo podnosi ciężary.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Ja właśnie pytałam, bo jako że stiwerdziłam że keto nie dla mnie to omijałam szerokim łukiem również wszelkie informacje :)

Aniloratka nastaw się, że jesteś takim samym użytkownikiem siłowni jak wszyscy inni i masz takie same prawa do użytkowania sprzętu. :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 83 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 16661
paula.cw


Aniloratka nastaw się, że jesteś takim samym użytkownikiem siłowni jak wszyscy inni i masz takie same prawa do użytkowania sprzętu. :D


Tez mam taka blokade ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 83 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 16661
Weekend minal beznadziejnie totalnie. Nie mialam neta, wiec nawet nie mam spisanej diety, jedynie na oko ile udalo mi sie dzis przypomniec wiec dolujace podsumowanie ponizej

Piatek- przegielam z kaloriami, makro jedynie sie trzymalo kupy, ale zarcie bylo totalnie niefajne. Wpadl kebab, alkohol i troche czipsow. Z keto mnie raczej nie wybilo, ale wgole zarcie jakosciowo do dupy. Treningu tez nie bylo, bo wlasnie mialam mala impreze- popijawe w domu z kolzanka.

Sobota- kaca o dziwo nie bylo, ale co... wpadl kolejny kebab- tzn samo mieso, ale porazka jak dla mnie i tak jest. Do tego zlapal mnie totalny len, przez ktorego nawet nie mam wyrzutow sumeinia, bo zwykle mam w weekendy ADHD wiec poprostu chyba potrzebowalam takiego leniwego dnia. Poza tym pogoda byla beznadzijena, tylko siedzialam w domu i ogladalam seriale.

Niedziela- lepiej nie bylo, nie jadlam obiadu, za to wpadaly takie male przekaski- jakosciowo tez dno. Wpadl chociaz trening HIIT, kolejny dzien lenistwa, bo pogoda do d...

Dzisiaj sie zmierze i nastepnym razem wrzuce pomiary. Waga stoi od 3 tygodni... niewiem o co chodzi. Mam dzis jakiegos dola i wogole mam mysli, ze moze macie racje i rzucic to keto w cholere. co prawda przed siwetami udalo mi sie cos na niej zrzucic, ale teraz jak widac 3 tygodnie waga stoi.Od dzis odjelam znow tluszcze- tak jak mialam zrobic jak waga bedzie stala. Wychodzi mi juz 1800kcal.
Dol totalny i zalamka, mam nadzieje, ze moj kolejny wpis bedzie bardziej pozytywny...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
Może wyjdź z keto i wejdź na zbilansowaną dietę? 3 tygodnie i nic? zdecydowanie coś jest nie tak, jak zaczniesz ucinać z 1800 w dół to może być tylko gorzej rzucanie się na śmieciowe żarcie to może też być czerwone światło, że organizm potrzebuje węgli, a nie tłuszczy tak tylko podpowiadam

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 192631
A pilnujesz misek zawsze? bo ja jeśli trzymałam dietę w tygodniu ale weekendami sobie folgowałam to waga też stała w miejscu.. weekendy to nie są małe grzeszki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy numer Drużyny Mistrzów - Bosski $ Activlab Team!

Następny temat

Motywacja, Początki

WHEY premium