SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT domdom89

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 35631

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 83 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 16661
Ok wstawiam fotli. Wstydze ale mega ale gdzies trzeba zaczac

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 83 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 16661
Kolejne. Niewiem jak odwrócić i wogole się nameczylam że wstawieniem haha

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 83 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 16661
Dzisiejsza wyzerka:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12225 Napisanych postów 22084 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627923
Nic się nie wstydz - proporcje sa ok. Mięska jakby mało:) Ale to się zmieni przy regularnych treningach siłowych. Bedzie fajna sylwetka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 83 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 16661
Dzisiejsza wyzerka:
BPC rano jak zwykle
Lunch: dorsz w jajku i mace migdalowej smazona na masle klarowanym
Snack przed treningiem: keto racuchy: jajka, maka kokosowa, mascarpone
Kolacja: 3 jajka faszerowane gulaszem angielskim+ majonez i pietruszka

Poki co wychodzi BTW 16% 5% 79%, 74g, 22g, 160g 1817 kcal, moze wpadnie jeszcze jakis snak co by dobic tluszcz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 83 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 16661
Paatik
Nic się nie wstydz - proporcje sa ok. Mięska jakby mało:) Ale to się zmieni przy regularnych treningach siłowych. Bedzie fajna sylwetka.

Dziekuje za mile slowa i zabieram sie do roboty :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 83 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 16661
trening zalaczylam - jeszcze niewiem jak to sie pokaze :)
Pomiedzy zrobilam HIIT: 15 min: 60x pajace, 10x squat z kettlem 6kg, 10x mountain climber
Dzisiaj HIIT: 10/9/8/7/6/5/4/3/2/1 10x doskoki, 10x burpees, 10x squats

Zarelko w weekend jak zawsze z czitami, ale makro staralam sie trzymac

Sobota:
BPC
ryba z piatku smzona na masle klarowanym w panierce z maki migdalowej
na miescie: mini stek z salata, musztarda i majonezem (w buce ale zjadlam bez) + ser cheddar
w domu przegryzki: ser zolty, kakao z mlekiem migdalowym i smietanka 30%
BTW 95g (za duzo o 20g), 168 (-10), W 16 (-9) 20%, 77%, 3% - jako tako przegielam z bialkiem kalorie 1956

Niedziela:
BPC
jajecznica z kielbasa torunska+ pomidor z cebulka
stek domowy (maly) z peppercorn sauce
przegryska na miescie: kabanosy
przegrycha w domu: orzeszki, ser
BTW 76g, 154g, 22g, 17%, 78%, 5% 2035 kcal

Wiem, ze wszystko slabej jakosci, ale nie bylo mnie w domu praktycznie. Poza tym obiecalam sobie wyjesc wszystko co mam w zamrazarce zanim pojde na kolejne zakupy (oszczednosc mile widziana w styczniu bo z kasa slaba ;P). Dzisiaj jednak musze zakupic przynajmniej jakies warzywa i ryby.





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 52 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9422
haha, nie wiem czego sie wstydzic, ja mam tylko kilka kg wiecej a wygladam jak pyra ;d

wracajac do tematu o keto, to zdania sa podzielone jak zawsze... z poczatku to nie jest jakas latwa dieta, ale po czasie okazuje sie ze jest na prawde spoko i wcale nie uboga w warzywa. ba, chyba nawet wiecej ich jem niz wczesniej. do kazdego obiadu zawsze salatka, pomidory, inne zielone. fakt, z owocami jest gorzej, ale wszelakie maliny, borowki, truskawki sa jak najbardziej ok. proporcjami tez mozna sie bawic, czyste keto to poniezej 20g wegli, ale istnieje szkola net carbs, i wtedy wychodzi jakies 50-20g. Bo blonnika i tak nie trawimy. do tego przepisy z keto sa w wiekszosci bardzo proste - kto nie potrafi zrobic jejecznicy, czy zapiekanki.
jesli chodzi o gospodarke hormonalna to jesli jest zdrowa keto nie powinna mniec na nie zadnego wplywu. a przynajmniej poki co tak wychodzi z badan.


Zmieniony przez - aniloratka w dniu 09/01/2018 16:40:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 83 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 16661
aniloratka
haha, nie wiem czego sie wstydzic, ja mam tylko kilka kg wiecej a wygladam jak pyra ;d

wracajac do tematu o keto, to zdania sa podzielone jak zawsze... z poczatku to nie jest jakas latwa dieta, ale po czasie okazuje sie ze jest na prawde spoko i wcale nie uboga w warzywa. ba, chyba nawet wiecej ich jem niz wczesniej. do kazdego obiadu zawsze salatka, pomidory, inne zielone. fakt, z owocami jest gorzej, ale wszelakie maliny, borowki, truskawki sa jak najbardziej ok. proporcjami tez mozna sie bawic, czyste keto to poniezej 20g wegli, ale istnieje szkola net carbs, i wtedy wychodzi jakies 50-20g. Bo blonnika i tak nie trawimy. do tego przepisy z keto sa w wiekszosci bardzo proste - kto nie potrafi zrobic jejecznicy, czy zapiekanki.
jesli chodzi o gospodarke hormonalna to jesli jest zdrowa keto nie powinna mniec na nie zadnego wplywu. a przynajmniej poki co tak wychodzi z badan.



Zmieniony przez - aniloratka w dniu 09/01/2018 16:40:14


Aniloratka jestes ;DDDD No tak to jest z tym keto, a tak na prawde to sie dopiero same przekonamy jak to dziala na nas za jakis czas. Ja tez nie wykluczam ze za jakis czas wroce do wegli, ale narazie chce poprobowac ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6530 Napisanych postów 36041 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679898
Wszystko wychodzi zazwyczaj po wyjściu z takiej diety. W przypadku mężczyzn na pewno jest to wszystko prostsze w czym pomagają męskie hormony.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy numer Drużyny Mistrzów - Bosski $ Activlab Team!

Następny temat

Motywacja, Początki

forma lato