SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Opalinho

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 18332

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Dzisiaj wpadł trening barków i tricepsa, mialy byc plecy ale bolały mnie lekko u dołu, bicki takze jeszcze czułem - z piątkowego treningu+noszenie mebli chyba. Tak więc postanowilem dąc plecom oraz bickom jeszcze dzien wolnego.

TRENING: BARKI, TRICEPS:
- unoszenie bokiem stojąc - 4 x 15-10

- zarzut + wycisk - u Słodkiewicza kiedys podpatrzylem - zrobilem 4 x 8,8,6,6 z 45 kg, liczą 1 powt jako 1 zarzut+2 wyciski - pompa niesamowita




- unoszenie bokiem jednorącz 1 x15 z wolnym negatywem
- unoszenie przodem z kettlami 8kg x 12, 12 na stronę
- unosznie w opadzie 4 x 15,15,10,10+5 oszukanych - 7-12kg

- WL w wąskim chwycie - 55 x 15, 65 x 12, 75 x 10, 90 x 6, 95 x 6 - chyba tyle kg, nie wiem czy czego nie powaliłem ale 90 mialem na bank, daaawno nie robilem wąskiego chwytu na sztandze, czasem na smithcie, weszlo super, jednak troszke nadgarstki czulem

- francuz lezac na podlodze z hantlami - 3 x 12,10,10 - 12-15kg

- ściaganie na wyciagu , drazek prosty - 3 x 12,12,12

ryz+whey+lyzeczka nuttelli+lyzeczka masla orzechowego+jog nat





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
udało się to zjęśc widelcem ? :P unoszenie bokiem robisz w pochyleniu czy jestes prosty ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Cielu7
udało się to zjęśc widelcem ? :P unoszenie bokiem robisz w pochyleniu czy jestes prosty ?


Udało się...talerz wylizany. Staram się byc raczej prosty, nogi lekko ugięte, ręce unoszę dynamicznie, kontrolowanie opuszczam do boku ud. W ostatniej serii ostatnie kilka powt czasem lekko bujnę.

Dzis trenowałem PLECY:

- 2 serie podciągania podchwytem na szerokość barków, traktuję to jako element rozgrzewki, po 8 powt w kazdej

- ściąganie szeroko za kark, do linii uszu 4 x 15,12,8,8+7+7 - rzadko ściągam do karku, ale dzis mialem taka ochotę, nizej niz linia ucha nie ściagam aby stawów barkowych nie nadwyrężać, w ostatniej podwojny drop z mocna spiną łopatek

- wiosło ze sztangą nachwytem - 4 x 12,10,8,7 - 60-90kg

- wiosło z hantlami leżac odwrotnie na skosie - 3 x 15,12,12

-ściąganie podchwytem do klatki - 3 x 12

- lawka rzymska - CC+10kg x 12,12,12

Potem się solidnie porozciągałem, zrobilem 3 serie plank'a po ok.45sek i do domu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 966 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2631
nooo i gitara na pewno beda efekty ;)

" Pasja ma zabawny zwyczaj triumfowania nad logiką "

http://www.sfd.pl/Roland_Roli_Kowalczyk_W_pogoni_za_marzeniami-t1048508.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Cielu7
udało się to zjęśc widelcem ? :P unoszenie bokiem robisz w pochyleniu czy jestes prosty ?


Ja też jestem tak jak kolega piszę raczej wyprostowana, a Ty Piter? Uważasz, że któryś sposób jest słabszy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
w sensie mi chodziło w pochyleniu bocznym :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Cielu7
w sensie mi chodziło w pochyleniu bocznym :)


Też miałam to samo na myśli ;) Tak zwany 'zwis przytrzymany'


Koljega żyje ?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
zwis trzymany a tego określenia to nie znałem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Kolega żyje, mam napiety grafik - w weekend szkolenie sędziowskie, wczoraj egzamin na podesty ruchome, jutro mam bardzo ważną rozmowę z rana i potem w końcu odetchnę to dam konkretny wpis co tam się konkretnie działo. Jutro tez nową silkę u mnie w mieścinie otwierają wiec oczywiscie ruszę tam na trening,zdam rowniez relację.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
no siłki wychodza jak grzyby po deszczu ale to dobrze :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TanQer UNS - Gdy nadejdzie czas, wyjdę w stronę światła i będę lśnić

Następny temat

MikeMk - DT

WHEY premium