SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Opalinho

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 18323

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Dzięki Muczakos, ciezko z tą masą mi idzie ale staram się dokladac tego zarcia....poza wczorajszym dniem gdzie z diety wyszlo raczej VLCD - w piątek mój Przyjaciel miał "40" urodziny....bylo super ale sobota to jakas masakra.
Dzisiaj juz lepiej, z rana skoczylem na zakupy bo w lodówce juz echo bylo, a potem poszedlem sobie pobiegac jakies ok.30min. Jutro sobie zrobię nogi, jednak dalej udo w okolicy biodra boli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
ja ogólnie zaczynam miewać problemy z biodrami ;/ 25 lat strzeliło i się sypie :P ale tak sario zawsze lepiej wszystko sprawdzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Cielu7
ja ogólnie zaczynam miewać problemy z biodrami ;/ 25 lat strzeliło i się sypie :P ale tak sario zawsze lepiej wszystko sprawdzić


Czyli niebawem i mnie to czeka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Cielu - wydaje mi sie, że to bardziej przyczep "czwórki" w okolicach biodra, pobolewa mnie od czasu gdy wiekszosc czasu w pracy zaczalem spedzac siedzac na wozku widlowym i byc moze cos w tym jest.
Doris - SKS czeka kazdego :D

Dzis trenowane byly cyce oraz bicki, wypiskę wrzuce nieco pozniej jak sie ogarnę i zrobię papu do pracy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
TRENING: KLATKA, BICEPS, ŁYDKI:

- wycisk hantli w skosie - 19 x 15, 31 x 12, 40 x 9, 45 x 6 - weszło git, 6 pelnych powt w ostatniej serii wiec jest ok

- WL - 80 x 12, 85 x 8, 90 x 6 -->dropset na 50 kg x max - tutaj wolniej opuszczalem we wszystkich seriach, duzo ciezej niz zwykle ale weszło git

- brama - 4 x 15-12 - rączki prowadze tak bardziej przed twarz, starając sie bardziej spinac góre klatki

- rozpietki w skosie(nizej o poziom niz przy wycisku) - 15 x 15, 15, 19 x 12


- modlitewnik z łamaną - 20 x 15, 30 x 15, 40 x 10, 45 x 8, 30 x max, nie pamietam ile ale na bank wiecej niz 10

- mlotki naprzemienne - 15 x 12, 19 x 8,8,8-->drop na 10kg x max - tu juz łapki mialy dosyc

- uginanie w oparciu o udo, z supinacją - 2 x 15,15

-wspiecia na palce stojąc - 5 x max, w ostatniej drop


DIETA:

- 100GR OWSA+50GR TWAROGU+25GR WHEY + 200ML MLEKA 0,5%, LYZKA OLIWY, MAŁY BANAN
- 100GR MAKARONU + OK.200GR PIERSI +WARZYWA+100GR JOGURTU NATURALNEGO, JABŁKO
- 100GR MAKARONU + 150GR TWAROGU+100GR JOG.NAT+100GR ANANASA
- 350-400 GR ZIEMNIAKÓW + SCHAB+BURACZKI, LYZKA OLIWY
- 100GR MAKARONU + OK.190 GR PIERSI + PESTO DOMOWE Z PAPRYKI, 2 WAFLE RYZOWE, 20GR DZEMU, 10GR MASLA ORZECHOWEGO
- PÓJDĄ JESZCZE 3 JAJKA + 300ML KEFIRU + 2 CHLEBKI(1OGR WEGLI)

Dołozylem dzisiaj 10gr Carbo po treningu oraz +/- 10 GR TLUSZCZY.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 966 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2631
fajnie i konkretnie skad taki pomysł aby na dzien dobry twaróg i mleczko wrzucic? i potem w 3 posiłku podobnie twaróg?

" Pasja ma zabawny zwyczaj triumfowania nad logiką "

http://www.sfd.pl/Roland_Roli_Kowalczyk_W_pogoni_za_marzeniami-t1048508.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2138 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45010
Roli - chyba jakaś moda na nabiał ruszyła oby im służyło

Opalinho - Trening dobrze rozpisany i napewno dobrze wchodzi, ale diete możesz troszke dopracować by liczyć na lepsze efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Dzieki Panowie za rady i że w ogóle tutaj zaglądacie - czemu nabial? Dobrze go trawię, nie mam po nim problemów żoładkowych. Moze to tak w rozpisce wygląda ale w sumie idzie 200gr twarogu dziennie i 200ml mleka 0,5% - czy to jest duzo? Czynnik finansowy tez ma znaczenie bo 5 kostek takiego twarogu to koszt niecalych 10pln. Kefir piję wieczorkiem glownie aby zadbac o florę bakteryjną jelit, jogurt naturalny tworzy mi w posilkach fajny i małokaloryczny sosik,a przy tym rowniez zawierają zywe kultury bakterii.
Czy jest moda na twaróg - nie wiem, zaznaczę że jem go od zawsze jeszcze zanim zaczął to propagowac i o tym pisać np. Adam i nie narzekam. Nie robilem jeszcze nigdy formy startowej, byc moze wtedy trzeba by bylo odstawic ale poki co jak na naturala sylwetka moja jakos ten twaróg chyba lubi i cos tych muskli przybywa choc mozolnie to idzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To fajnie się masz - większości to nabiał nie służy tak dobrze jak Tobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Amber872.
To fajnie się masz - większości to nabiał nie służy tak dobrze jak Tobie


Otóż to, obawiam się, że u mnie mogłoby się to tak nie skończyć ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TanQer UNS - Gdy nadejdzie czas, wyjdę w stronę światła i będę lśnić

Następny temat

MikeMk - DT

WHEY premium