SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT DiamionD

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4669

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
Pilnuj tłuszczy, zeby nie schodzić poniżej 50g

za tydzień tez pomiary poproszę

Wyglądasz całkiem fajnie i przy porządnym treningu powinno być widać rezultaty w miarę szybko

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 224 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6200
Broń Boże ze słoika! prosto od mamusi, ale nie wiedziałam jakie maktro podać więc wzięłam gotowca. Co do aero przeplatanego interwalami, to wyszlo w trakcie Ot tak mnie natchnęło Oki nie schodze z tluszczami, za tydzień się melduje Dziekuję za wszystkie odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 224 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6200
Trening:
1. wypychanie jednonoz na suwnicy smitha 4x 15 na noge
2. unoszenie miednicy ze sztangą z lezenia 3 serie 12x 30 kg, potem to samo na trx bez obciązenia
.3wypychanie bioder pod maszyna smitha w klęku 3 serie po 15 powtorzen
4. wyciskanie hantlami na lawce skosnej 3 serie po 12 x hantlami 10 kg
5. wioslowanie 3 serie po 12 hantlami 14 kg
6. na barki unoszenie w opadzie+ unoszenie na boki 3 serie po 15 hantlami 3,75 kg
7. wyciskanie sztangi lamanej na modlitewniku + prostowanie na triceps hantlami
na koniec spokojny bieg 30 min- 4,5 km

Miska:
Wiem, ze ta bułka to tak nie bardzo no ale smaka miałam na kanapeczki
Do miski dzisiaj dodatkowo troche ketchupu i mleko do kawy









Zmieniony przez - diamond13 w dniu 2016-01-20 19:26:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Zawsze jesz tylko 3 posilki? Dorzuc dwie male przekaski to od razu makro i kalorie beda sie lepiej prezentowaly. A przy okazji, masz bardzo ladna sylwetke. Troche samozaparcia i dyscypliny i efekty przyjda szybko. Powodzenia

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 224 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6200
Zazwyczaj jem 4 posiłki. Tak mi najwygodniej. Po prostu ostatnie 2 dni tak wyszło że makro rozlozylam na 3.
Dziękuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 224 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6200
Bozeee ale zawalilam, od pt do dzisiaj. Mialam juz dawno w planach jechac w odwiedziny do kumpeli, do konca myslalam, ze nie poplyne z edzeniem,,,, a jednak piwo, chipsy, batoniki. Wstyd, wstyd i wstyd. czuje sie jak balon, mysle zeby po tym odstawic na kilka dni zupelnie ww zeby ta woda ze mnie zeszla, bo nabrany tluszcz na pewno nie. Po co to bylo siie starac te 2 tyg. Koniec wyjazdow do znajomych, wiem, ze na poczatkach redukcji trzeba tego unikac, niestety!.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 224 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6200
Jutro wracam na siłownie i z 3 dni wyrzucam z jedzenia ww, nie liczac 50 gr po treningu i ww z warzyw. Po tym wracam na swoje tory spowrotem, Trzeba sie otrzepac i glowa d gory, bo za czesto mi sie to ostatnio zdarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Nie katuj się wywalaniem ww ; )
Oj...ile razy mi się zdarzyło. Dobrze, że piszesz i widzisz.
Wracaj na swoje tory i ciśnij dalej, a to co było zostaw za sobą...
Nie ma sensu się karać, uwierz, nie ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 224 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6200
Wracam:)
Dzisiaj zaliczony trening siłowy FBW a do tego 30 min na biezni
Miska specjalnie niedojedzona ze wzgledu na ostatnie dni, jeszcze jutro sprobuje troszke z ww przystopować, a potem wracam do swojej prawidlowej miski;)
Do piersi z kurczaka był dzisiaj sosik domowej roboty mojej mamy i surowka sklepowa z buraka, mam nadzieje, ze nie jakis straszny syf, bo kupowałam na wage, Dodatkowo 2 filizanki herbaty z pokrzywy i rumianek.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 224 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6200
Dzisiaj miska czysta, miałam robic same aeroby ale nie zrobiłam, musze to juro odbic po silowym.
Sniadanie: 3 sadzone + warzywa
II: budyn jaglany +wpc+ madarynki+ slonecznik
III. zupy zupy: najpierw ogorkowa u lkolezanki a potem barszczyk z botwinką u mamusi
IV. bułka "zytnia" 100 gr kurczaka i warzywa
Dodatkwo sok pomidorowy, herbatka zielona, z pokrzywy i rumianek.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mimo wszystko wydęty brzuch

Następny temat

dieta oraz trening do oceny i poprawy

WHEY premium