SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Dabadu - Never Give Up...

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20521

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52768
1. częściej trenuje każdą partię =>
2. => mój organizm częściej dostaje bodziec że te mięśnie są mu potrzebne więc nie pali ich za szybko
3. => wydaje mi się to bardziej optymalne dla gościa bez dodatkowego wspomagania, szczególnie na redukcji.
4. => trenując nawet teraz raz w tygodniu, mimo że robiłem bardzo mocno każdą partię, niektóre ćiwczenia do upadku, to po 4-5 dniach czułem że jest ona już zregenerowana. a tutaj jeszcze 2-3 dni do treningu... z czego wynika mały bodziec dla danej partii...
5. => trenując częściej każdą partie sprawia mi to większą przyjemność gdy nie ide na samą klatkę, ale przy okazji zrobię tricka, barki i brzuch :)
tak na szybko kilka punktów. pewnie jeszcze bym coś znalazł :)

tak na chłopski rozum, bez żadnych "badań" co lepsze...
jestem mały, nie doświadczony jakoś bardzo, mimo stażu nie tak krótkiego i nie adekwatnego do mojego wyglądu... ale takie wyciągam wnioski z swojego treningu i czytania tego i owego :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Dzięki za wyczerpujaca odpowiedz. Moze i ja kiedys przetestuje to na sobie a może nawet szybciej niz by mi sie moglo wydawac :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
najlepiej byś poprostu sam czuj swój organizm i tyle jeśli czujesz że możesz to czemu nie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Koljega to żyje jeszcze?:) Tęsknimy wszyscy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52768
Właśnie pisałem wpiskę jak tonapisałaś :)

Także tak... :D
Trening jest, micha jest (oprócz soboty, imieniny taty to troche podjadłem ) :)
Jakoś powoli idzie do przodu, bez szału ale leci.
Zachciało mi się ostatnio biegać i dwa razy pokręciłem cardio w mało intensywnej wersji ok 25- 30 min
oczywiście z kilkoma interwałami bo inaczej by się nie dało
Treningi na 100%, w tamtym tygodniu 5 raz, w tym się jeszcze okaże, ale pewnie też 5.
W niedziele będę w Rzeszowie więc prawdopodobnie będe chciał tam coś znaleźć i zrobić trening

kilka fotek z ostatnich posiłków:

Codzienna dawka prozdrowotnych supli


Ptasie mleczko i pyszny sos czekoladowy zrobiony z kakaa słodziku i jogurtu naturalnego


ryż z sosem czekoladowym i bananami


bataty, kura i warzywa


płatki owsiane, miód, masło orzechowe, banan, i białeczko na minimalnej ilości mleka (35g) ! Gęste, pysszzzne !


sorbet truskawkowy własnej roboty


ciasteczka owsiane, płatki, jabłka, jajko, banan, rodzynki, cynamon, płatki migdałów




Zmieniony przez - dabadu w dniu 2015-03-10 21:17:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52768
TRENING

1. Przysiad 15/12/10/8/8
2. Wykroki 3x10
3. Syzyfki 3x15
4. MCNPN 4x10
5. Uginanie leżąc 3x12
6. Wspięcia na palce 4x25

+ Cardio 15min

Nogi spompowane. Dużo powtórzeń na przysiadach z nie małym ciężarem i jest super Nie chciało mi się dzisiaj dźwigać dużych klamotów szczerze mówiąc... Mimo to przysiad skończony na 140x8 Także bez tragedii

Po dzisiejszej próbce Pure Power miałem meeega mrowienie na twarzy. Strasznie odczuwałem może dlatego że na czczo ? ?
śmiało mogę stwierdzić że beta alanina na pewno tam jest !

DIETA

TRENING
1. płatki owsiane, masło orzechowe, whey, mleko


2. 'leczo' - kura, papryka czerwona i żółta, marchewka, cukinia, cebula, pieczarki, pomidory, ogórki kiszone, makaron durum
3. chleb bananowy własnej roboty, masło orzechowe, sos czekoladowy własnej roboty, i leczo





BTW: 170 / 240 / 40


SUPLEMENTACJA

Przed treningiem:
Pure Power - 14g
BCAA - 10g
NAPALM - 5g
Clenburexin - 2kaps


Rano i w ciągu dnia:
Wit D3 - 2000 x2
Żeń szeń SWANSON - 1 kaps x2
Kompleks Witamin 1 kaps x2
MG, ZN, Ca, D3 - 1kaps
Wit C - 1000mg
Clenburexin - 2 kaps


W sumie to dość sporo tego

Zmieniony przez - dabadu w dniu 2015-03-11 20:07:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Leczo podbiło moje serce- jutro robię ! Jakieś rady/ porady czy raczej standardowe wykonanie?:)
Ależ żeś zapas witaminek zrobił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52768
Raczej standard.
po kolei, cebula, pieczarki, marchewka, papryka, ogórki kiszone, kura, cukinia
w kolejności takiej zawsze daję bo np marchewka czy papryka najdłużej sie gotuje żeby była miękka z kolei cukinia zaraz się rozgotuje
a sos pomidorowy z 800g pomidorów zagotowany osobno, plus sól,pieprz, lubczyk, ziele angielskie i liść laurowy. trochę zblendowałem na koniec i zalałem resztę

brak jakichkolwiek innych dodatków, samo zdrowie :D witaminy, minerały i błonnik heh

PS.
sprawdzam jutro czy było w jadłospisie u Ciebie :D

Zmieniony przez - dabadu w dniu 2015-03-11 20:27:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 966 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2631
nooo Master Chief doslownie :D jednolita konsystencja :D

" Pasja ma zabawny zwyczaj triumfowania nad logiką "

http://www.sfd.pl/Roland_Roli_Kowalczyk_W_pogoni_za_marzeniami-t1048508.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
przypomniało mi sie leczo mojej ciotki :D tylko odać kiałbaski i bedzie si :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MikeMk - DT

Następny temat

HEKADE - Przygotowania do zawodów 2015.

WHEY premium